Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje komu pasuje spotkanie 16.30 na WTC czyli ściegiennego koło cmentarza jakby ktoś nie wiedział .. czekamy do za 15 i wyjeźdżamy na Cedzynę.. komu lepiej to dojedzie na miejsce tylko zebyśmy sie tam znaleźli to proponuje kto ma navi to jechac na te namiary co Doman13 podał... huzio00 jakbyś nei wiedziął jeszcze gdzie WTC to moge przejechac przez parking mc'donalda na żytniej to sie podepniesz i pojedziemy na WTC ale myśle że kojazysz to miejsce po zdjęciu na pierwszym poście tak jak Aniołek pisze..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok

potwierdzam: Niedziela 16.30 zbiórka na WTC

jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko już wiem gdzie jest WTC. Będę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszystko ustalone.. tylko kiełbasek nei zapomnieś :) żeby tylko pogoda dopisała bo prognozy sa nieciekawe :( może podajmy numery tel żeby wrazie czego można sie było szybko skontaktować żeby nei jechac na darmo.. oto mój 504226608 wrazie czego dajcie znać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po spocinku ale frekfencja uuuuuuuuuuu panowie nie dopisaliście coś.. koleżanka z Warszawy dojechała a tu z okolic koledzy nie dotarli oj nie ładnie nie ładnie.. ta ostatnia fotka specjalnie dla was hehe.. Było miło a i pogoda dopisała :) nastęny za 3 tygodnie specjalnie dla Aniołka :) pozdrowienia i dzięki wszystkim za miło spędzony czas..

9b93ccf4d4bfc574.jpg

0d59fe73c66eeb92.jpg

803daf127b25b98d.jpg

83a9977e9aba2c04.jpg

9e1160a02defe31f.jpg

03dfb7c4e0406c83.jpg

7a6ce50c32145857.jpg

1b58bfecc24a4a29.jpg

91d3d967d11e90bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje ale 39C gorączki wygrało, grypa żołądkowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje ale 39C gorączki wygrało, grypa żołądkowa....

grzanek wpisz w goopgle hasło BSM i jak się przekonasz to przyśle Ci materiały dzięki którym szybko się podniesiesz z tej grypy (parę godzin i zdrowy) a przydała by się na spocie Twoja fachowa wiedza.

wiadomość dla michała-oracza

sprawdź tą stronę: http://wiki.ross-tech.com/index.php/65535

może tam jest opis jak naprawić problem.

twój skan jest wstawiony na forum i mądrzy już dumają co w tym przypadku robić. Zresztą ta strona to od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Aniołek ależ dlaczego :) o nie ma tak łatwo:) musi być udokumentowane kto był a kogo zabrakło:) a pozatym jest fajne:) jak każde z nich:) no niestety nie doszukałem sie w mym aparacie funkcji robienia zdjeć z opóźnienie wiec mnie na nich nie ma no ale chyba wiadomo że byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Aniołek ależ dlaczego :) o nie ma tak łatwo:) musi być udokumentowane kto był a kogo zabrakło:) a pozatym jest fajne:) jak każde z nich:) no niestety nie doszukałem sie w mym aparacie funkcji robienia zdjeć z opóźnienie wiec mnie na nich nie ma no ale chyba wiadomo że byłem :)

alez prosze-to chociaz obetnij polowe :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że byłeś, jak potrzeba to mogę Cię wkleić na któreś zdjęcie i będzie dowód :)

jeśli chodzi o fotomontaże to robie je na pęczki w godzinach 8-30 do 16 i później też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że byłeś, jak potrzeba to mogę Cię wkleić na któreś zdjęcie i będzie dowód :)

jeśli chodzi o fotomontaże to robie je na pęczki w godzinach 8-30 do 16 i później też...

:polew: :polew:

dobrze wiedziec :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wysprzatalem, wymylem i zaczal padac deszcz u mnie to nie pojechalem bo myslalem ze tam tez bedzie padac... Jak widac sie mylilem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wysprzatalem, wymylem i zaczal padac deszcz u mnie to nie pojechalem bo myslalem ze tam tez bedzie padac... Jak widac sie mylilem :wallbash:

no masz ci...

deszczu sie boi-to ja w ulewie,burzy,deszczu z gradem i wsrod pirunow jechalam,a ten sie wystraszyl ze sie rozpusci ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek no jakże tak obciąc zdjęcie :) przecież Doman13 by sie obraził jakbym go obcioł :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Aniołek ależ dlaczego :) o nie ma tak łatwo:) musi być udokumentowane kto był a kogo zabrakło:) a pozatym jest fajne:) jak każde z nich:) no niestety nie doszukałem sie w mym aparacie funkcji robienia zdjeć z opóźnienie wiec mnie na nich nie ma no ale chyba wiadomo że byłem :)

Na dowód tego że byłeś :):szukaj:

de9b57bdacb42f33med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa jestem jestem hehe:) zaraz sie wkółeczko wezme hihi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...