Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o klimę to schemat w łapki i trza szukać co jest nie tak po kolei jeśli masz na 100% nabity gaz można jeszcze spróbować uruchomić sprężarkę na krótko podając jej + na zielony przewód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o spota w piątek to ja byłbym za 26 ale niechaj resta zadecyduje :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych rezystoren to moze po prostu zrob tak jak ja ? Kabelek z sygnalem do FIS zmasowac ...

Czy u niego juz jest grzanekpo canie to czy jak u nas ?

Wdg mnie te rezystorki to marnotrawienie energii :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qw.. chyba nie kupię ayutka!!!! co ładniejsze aoutko to nad morzem-a jechać na drugi koniec polski nie mam czasu-a tu wszysko co ładniejsze to 2,5 Quatro :evil:. i korci mnie korci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje audi a4 b6 z radiem concert lub bez bardzo pilne bo muszę radio przetestować jeśli ktoś może podjechać do mnie do warsztatu dzwonić 500259096 naprawdę pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kar_sci nie orientuje sie jak to jest w b6... u mnie wystarczy zmasowac kabel i komunikatu brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek co byś powiedział na to bym w piątek, po południu podskoczył z tą klapą?

W sumie to nawet mogę furaka zastawić bo w weekend mam wesele... i :radocha::drinks::heat::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman zadzwoń ale raczej możesz podjechać, NOSB od kogo kupowałeś te zaciski nie czasem od kolegi grzesiekA4 http://www.a4-klub.pl/smf/all_uwaga_oszust_na_forum_niestety-t84159.60.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje audi a4 b6 z radiem concert lub bez bardzo pilne bo muszę radio przetestować jeśli ktoś może podjechać do mnie do warsztatu dzwonić 500259096 naprawdę pilne

Tomek jak to jest jeszcze aktualne (pilne) to ja mogę podskoczyć no problemo amigo :wink4:, jutro do ciebie dryndnę to się określisz...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak grzanior :) dzieki :) No coz : 180 zl do odzyskania :)

Mi sie udalo odpuscilem temat jak sie nie chcial ze mna spotkac osobiscie ,ciekawe ilu ludzi naciol na kase

Marcin nie kupuj A4 bo podobno maja kiepskie zawieszenia :naughty::kox: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie kupuj A4 bo podobno maja kiepskie zawieszenia

i jeszcze podobno drogie w ekspluatacji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata ma Vecrte B (po lifcie) i po 100 tys padły TULEJE WAHACZA PŁYWAJĄCE(tył) - pukały nie przyjemnie, samochód od początku jest eksploatowany na polskich drogach, do dzisiaj padł jeszcze termostat(moja zasługa-po teście ile na każdym biegu pojedzie), tak to zero awarii. Odkąd mam audi przestała mnie bawić szybka jazda na byle jakiej drodze :kwasny: za to na dobrej drodze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy an co sie trafi... Lepsza dobra vectra niz szrot audi :) A auta generalnie powinny i musza sie psuc/zuzywac :)

Pany kto mi zalatwi wachacze dobre i tanie ? :D Komplecik please :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu kupowałem komplet tu

http://www.allegro.pl/item664384067_kpl_wahaczy_master_sport_a4_a6_superb_vw_passat.html

tyle że wtedy ten gość dawał gwarancję na 3 lata (pewnie ściema)

ale wtedy ten komplet kosztował 550 zł.

parę miesięcy i takie wahania ceny? :shocked:

aha Grzanek dziś nic nie będzie z naprawy klapy. Jakieś choróbsko sie przyplątało i od wczoraj jestem napędzany witaminą C, aspiryną i jeszcze innymi specyfikami. I nie wychodzę z domu do Soboty wieczór.

Następnym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...