Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

marcin daj adres gdzie pod kielcami to njwyzej jakoś Ci pomogę

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ja Cie zabiore Grzanek bo to w Jędrzejowie. Czy wtorek lub środa Ci pasuje?

Opublikowano
  • Autor

Ale tylko po godzinie 17-18 ok??

Opublikowano

ok,z góry dzieki

Opublikowano

ok,z góry dzieki

ty nie dziekuj tylko kupuj i na spota przyjezdzaj!
Opublikowano

bedzie zakup jak tylko przejdzie wszystkie testy :) , miejmy nadzieję że przejdzie

ok,z góry dzieki

ty nie dziekuj tylko kupuj i na spota przyjezdzaj!

Grzanek możesz jechać jutro żeby obejrzeć autko?? od razu mam pytanie czy jak jest cofnięty licznik to przy podpięciu pod komputer wyjdzie prawdziwy??

Opublikowano

Marcin607 jak chcesz to mogę wsiąść miernik grubości lakieru.Tylko trzeba by po mnie przyjechać do Wolicy,to po drodze do Jędzrzejowa.

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 18:19_________________________________________________a na spocie nie bylem bo trzeźwiałem po obronie pracy ale na następny mogę przyjechać tylko gdzie i kiedy?

Opublikowano

każda pomoc się przyda michal-oracz, miernik lakieru przydatna rzecz. podaj nt tel jak możesz to puszę Ci esa co byś wiedział kto jutro dzwoni.

Opublikowano

niestety miernika nie bedzie bo pojechał na budowe ale numer to 607545127 trochę się na tym znam a wiec jak coś to dzwoń

Opublikowano

Miernik to miernik, bez niego to bym nie jechał kupować.

Grzanek ma sprzęty do badania cofniętego przebiegu.

A sam zwróć uwagę na:

wytarcie siedzeń i kierownicy

szpary - czy są równe

i dźwięk silnika - (jeśli to klekot)

oraz dawki korekcyjne na wtryskiwaczach - po nich wychodzi przybliżony przebieg (klekot)

Zresztą jak tam Grzanek będzie to po co ja to piszę... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ja jutro nie mogę bo mam zajebkę straszna a rano musze jechać do poznania chyba że wieczorem ale o nie ma sensu bo żeby obejrzeć auto musi być jasno. Może śr?? Po co wam miernik grubości lakieru co niby ma nie być malowany :decayed: byle był 100% sprawny technicznie prosty to już będzie dobrze. Najlepiej to dzwoń 500 259 096

Opublikowano

to wtorek odpada, środa pracuję na 2 zmianę :wallbash:.

tak wstępnie oglądałem i jest w równy na moje oko ale już na silniku się nie znam a że to 2,5Tdi 180kucy to już go trzega dogłębnie zbadać. tak że wycieczka przełożona tylko na kiedy.

A jak z Czwartkiem u was niby to święto ale może?

już się na giełdkę w niedzielę też szykuję jeżeli ten się nie nada, tylko juz na kraków bo na Miedziance same Paski

niestety miernika nie bedzie bo pojechał na budowe ale numer to 607545127 trochę się na tym znam a wiec jak coś to dzwoń

nr zapisałem tak więc mozesz spodziewać się telefonu w ustalonym terminie.

Opublikowano
  • Autor

Może być w środę wcześnie rano lub w ten czwartek z rana

Opublikowano

to może być czwartek z rana, zgarnę cię tylko o której??

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 19:56_________________________________________________Michał masz czas w czwartek?? na klubową zakupy??

Opublikowano

2,5 tdi - ryzykant jesteś, ale kto nim nie jest jeżdżąc po polskich drogach :kox:

wracam do tematu krzesełek, który zapodałem na spocie.

popatrzyłem na allegro i podsyłam parę linków cobyśmy mogli wybrać które kupujemy. Jak kupimy grupowo to zmaleją koszty przesyłki.

oto aukcje:

http://www.allegro.pl/item655741130_krzeselko_skladane_turystyczne_wedkarskie_f14.html

http://www.allegro.pl/item655257129_krzeselko_kapitanskie_wedkarskie_gliwice.html

http://www.allegro.pl/item654166873_krzeselko_turystyczne_wedkarskie_skladane_f12.html

http://www.allegro.pl/item647825905_krzeselko_wedkarskie_z_torba_2_w_1_hq4.html

http://www.allegro.pl/item654219497_krzeselko_wedkarskie_jaxon_wieksze_ak_kzs019.html

a tu w przypadku jakby na spocie padało: :)

http://www.allegro.pl/item650603307_hit_sezonu_krzeselko_z_namiotem.html

wybierać i decydować.

Jak nikt się nie zdecyduje to kupuję sam i mam wszystko w ...

Wysyłkę można ustalić do moich rodziców (zawsze dochodzi i nie ma problemów) i wtedy wszystko przywiozę na spota.

Opublikowano

w czwartek moze byc wez grzanka i jedziemy tylko o ktorej?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:10_________________________________________________doman czemu nie ma zdjęć ze spota, nikt nie wziął foto?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________doman morze 3 a z tym ostatnim to przesadziłeś to lepiej wziąść parasol

Opublikowano

nie ma zdjęć bo wszyscy kiełbasę wzięli, a nikt aparatu. Chociaż ktoś biegał z komórką i foty robił. Ale nie wiem kto.

co do krzesełek to mnie osobiście podoba się pozycja 4.

Zawsze coś można schować pod zadek.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.