Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja poleje :) 16 mam nadzieję że frekwencja dopisze.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam co prawda moja niunia jest świeżo nabyta i kilka braków jeszcze posiada do dopracowania ale pojawić sie mogę:) jak sie uda to do jutra na Ściegiennego:) pozdro...

P.S. wybaczcie parę braków w mojej AA4 ale jest dopiero dzień w kraju:)

Opublikowano

Tposejdon nic się nie przejmuj tylko grzej maszyne i lecim :witch: na spota

Opublikowano
  • Autor

To jemu też poleje:) przybywajcie może wkońcu będzie dużyyyyy spottt :good: ważni są ludzie nie auta :wink4:

Opublikowano

:good: ważni są ludzie nie auta :wink4:

znaczy sie,ze moim brudaskiem tez nie pogardzicie ;)
Opublikowano

:good: ważni są ludzie nie auta :wink4:

znaczy sie,ze moim brudaskiem tez nie pogardzicie ;)

no oczywiscie ze nie. oby bylo sporo ludzi. to bedzie dobrze. w takim razie do jutra do 16

Opublikowano

Hejka ludzia! :) Ja sam nie wiem czy wpadne :/ Mam robote w garazyku :/ Ale jak sie pojawie to nie komentowac moich czarnych od kleju/szczeliwa łap :D hehe :)

Opublikowano

Hejka ludzia! :) Ja sam nie wiem czy wpadne :/ Mam robote w garazyku :/ Ale jak sie pojawie to nie komentowac moich czarnych od kleju/szczeliwa łap :D hehe :)

hehhe to kolege bede rozpoznawala po brudnych lapkach :wink4:

Opublikowano

ty nosb ty to nie pier..l bo zawsze masz cos w nim do roboty. pakuj dupe i przyjezdzaj na spota :)

Opublikowano

Albert to bym tak robił : :sexinbed::tongue4:

Nie robie lali o dziwo :D:tongue4: Mam frontere i dosc powazną misje w niej ;)

No dokładnie :D Cos czuje ze to bedzie moj znak rozpoznawczy :D Wez i to domyj :wallbash: I nie smiac mi sie z mojego kangura! Powiem szczerze ze autko mi sie prezentuje troche wiejsko :decayed: Ale poczekamy do sezonu :good:

mcm nie znamy ale zawsze ktos moze poznac ;)

Opublikowano

spoko. nie boj sie. bedzie dobrze pojawisz sie to cie kazdy napewno przynajmniej rozpozna.

Opublikowano

mam pytanko

co w okolicahc WTC jest-jakis "znak rozpozawczy"

albo inaczej od strony skarzyska jak tam najlepiej dojechac?[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:47_________________________________________________czy dobrze kojarze-np z ul Lgionow w Gagarina i z Gagarina w prawo w Ściegiennego? :embarrassed:

Opublikowano

mam pytanko

co w okolicahc WTC jest-jakis "znak rozpozawczy"

Oczywiście, po obu stronach Ściegiennego są cmentarze, ewentualnie możemy napalić ognisko, albo podpalimy oponę, może nas nie pozamykają

albo inaczej od strony skarzyska jak tam najlepiej dojechac? czy dobrze kojarze-np z ul Lgionow w Gagarina i z Gagarina w prawo w Ściegiennego? :embarrassed:

Bardzo dobrze kojarzysz >ul. Legionów > Gagarina > w prawo Ściegiennego > 300m prosto > i w lewo > jesteś u celu :a4fan:. Kuźwa prawie jak navi

Opublikowano

Tak TAK ! Podpalmy opone :kox: hehe :)

Ładna pogoda za oknem :D Moze znów napada 30 cm sniegu :quattro::yeah::polew:

Opublikowano

no ty to nosb najbardziej mozesz ta opone podpalic haha :) odrazu 4

Opublikowano

siniakTDI dzieki za navi :decayed:

a z ta opona to tak troche nie teges-smierdziec bedzie na kilometr

Opublikowano

Cos czuje ze najpierw by sie sprzegło z nami pozegnało :D

Opublikowano
  • Autor

NO i było tak :good: 16 autek naliczyłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.