Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U nas coś ekipa padła i ciężko się zorganizować w kielcach no chyba że jest ktoś chętny na spota???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Ostro to chyba tylko ja jestem :> ale trzeba by coś wymyśleć. jak będzie ładna pogoda to można jakiś trip wymysleć nad wodę taką paczunią 4ek :-)

a teraz sprawa jest. jak temn piekielny zapłon naprawić bo mechanik mi 250pln powiedział!! a trochę mi się nie uśmiecha taki wydatek! Grzanek nie bawiłeś się nigdy tym, tak podobno jaqkieś kody się wpisuje coś takiego mi mówił?!

Powiem wam że mam trochę problemów z tym autkiem miałem wcześniej identyczną tylko z 90konym silnikiem i tak nie było. ale tą więcej jeżdzę więc jest jak wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaśnie po 2 sekundach i tak kilkia razy ale jak przekręca fwa razy kluczyk bez kręcenia to zapali za 2 albo 3 razem. mechanik mi powiedział że tam jakieś kody trzeba wgrać czy cuś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHOLERA!! to czarna magia trochę dla laikka ale spróbuję. tylko zastanawia mnie jak on to chciał jakimiś kodami zrobić!!!! tak czy tak Bolszoj spasiba grzanek dzisiaj przystąpie do dzieła zniszczenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedę dzisiaj w kielcach ale mam imprezę a jutro tak ok 16 dałbym radę. ale to i tak mało nas :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dosc dlugiej przerwie, nie odzywalem sie przez dluzszy okres czasu bo nie mialem dostepu do neta (remonty w domu :/ ) Panowie sluchajcie jak nas malo to moj kumpel organizuje zlot opla astry we wloszczowie w niedziele moze sie podlaczymy?? bedzie troche ludzi i mysle ze nie powinno byc problemu z podlaczeniem przeciez sie nie pogryziemy :P a on planuje jakies atrakcje jakies zwiedzanie okolic slynnej wloszczowy jakis wypad nad wode grill i w nocy dragi wiec mozna pomyslec :) aha i jeszcze jedno ma byc ich troche ok 30 ludzi bo to taki wiekszy zlocik wiec moze byc ciekawie, a podobno spoko ludzie sa w tym klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grzanek ty to żyjesz czy ni , miałeś napisać do paru osób ze świętokrzyskiego jak oni podchodzą do jakiegoś zlociku. Ja śledzę temat na bieżąco i jestem za :good: to co może w sobotę popełnimy jakieś głupstwo :naughty:

oczywiście może być jakiś inny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być piątek lub sobota tylko chętnych potrzeba.

wysłałem sporo zaproszeń zobaczymy czy będzie odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...