Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka:)

czy czasem nie organizowane sa spoty w Ostrowcu Świętokrzyskim??:)

bardzo chetnie bym zagladnal :)

pozdrowionka

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

U nas coś ekipa padła i ciężko się zorganizować w kielcach no chyba że jest ktoś chętny na spota???

Opublikowano

ja jestem chetny na zlocik :)

Opublikowano

z Ostro to chyba tylko ja jestem :> ale trzeba by coś wymyśleć. jak będzie ładna pogoda to można jakiś trip wymysleć nad wodę taką paczunią 4ek :-)

a teraz sprawa jest. jak temn piekielny zapłon naprawić bo mechanik mi 250pln powiedział!! a trochę mi się nie uśmiecha taki wydatek! Grzanek nie bawiłeś się nigdy tym, tak podobno jaqkieś kody się wpisuje coś takiego mi mówił?!

Powiem wam że mam trochę problemów z tym autkiem miałem wcześniej identyczną tylko z 90konym silnikiem i tak nie było. ale tą więcej jeżdzę więc jest jak wytłumaczyć.

Opublikowano
  • Autor

Problem z zapłonem?? przybliż co nie pali czy co sie dzieje??

Opublikowano

gaśnie po 2 sekundach i tak kilkia razy ale jak przekręca fwa razy kluczyk bez kręcenia to zapali za 2 albo 3 razem. mechanik mi powiedział że tam jakieś kody trzeba wgrać czy cuś!!!

Opublikowano

CHOLERA!! to czarna magia trochę dla laikka ale spróbuję. tylko zastanawia mnie jak on to chciał jakimiś kodami zrobić!!!! tak czy tak Bolszoj spasiba grzanek dzisiaj przystąpie do dzieła zniszczenia :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy można liczyć na jakiś zlocik :audi: w Kielcach :naughty:

Opublikowano

hehe ni ma nikogo!! wszyscy pod palmą siedzą :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Myślim myślim jak dla mnie to i może być w sobotę byle było kilka osób ??:good:

Opublikowano

ja bedę dzisiaj w kielcach ale mam imprezę a jutro tak ok 16 dałbym radę. ale to i tak mało nas :disgust:

Opublikowano
  • Autor

no to kto jeszcze??

Opublikowano

A może by tak wyłapać wszystkich ze Świętokrzyskiego i im wysłać wiadomość na GG ewentualnie meil czy reflektują w sobote o ok 18 00 naprzykład :gwizdanie:

grzanek ja tu widze że ty coś zadziałasz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no zaraz będę wysyłał zobaczymy co będzie:)

Opublikowano

witam po dosc dlugiej przerwie, nie odzywalem sie przez dluzszy okres czasu bo nie mialem dostepu do neta (remonty w domu :/ ) Panowie sluchajcie jak nas malo to moj kumpel organizuje zlot opla astry we wloszczowie w niedziele moze sie podlaczymy?? bedzie troche ludzi i mysle ze nie powinno byc problemu z podlaczeniem przeciez sie nie pogryziemy :P a on planuje jakies atrakcje jakies zwiedzanie okolic slynnej wloszczowy jakis wypad nad wode grill i w nocy dragi wiec mozna pomyslec :) aha i jeszcze jedno ma byc ich troche ok 30 ludzi bo to taki wiekszy zlocik wiec moze byc ciekawie, a podobno spoko ludzie sa w tym klubie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam klubowiczów po przerwie :hi: może jacyś chętni na spocik bo już dawno nic nie było

Opublikowano

No grzanek ty to żyjesz czy ni , miałeś napisać do paru osób ze świętokrzyskiego jak oni podchodzą do jakiegoś zlociku. Ja śledzę temat na bieżąco i jestem za :good: to co może w sobotę popełnimy jakieś głupstwo :naughty:

oczywiście może być jakiś inny dzień.

Opublikowano
  • Autor

Może być piątek lub sobota tylko chętnych potrzeba.

wysłałem sporo zaproszeń zobaczymy czy będzie odzew

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.