Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

przez 6 miesięcy można zrobić 500 tys, Nosb masz te śrubki jeszcze do kół był bym chętny na 10 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 miesiecy ? Wdg mnie olej sie sprawdza troche czesciej :P

Grzanek mam. Ale komplecik tylko ;) jak cos to 80 zł za nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb jak sie troszkę odkuje to wezmę :) , a teraz pytanie do ogółu kto chętny na darmowo-testową kontrole przebiegu w swojej niuni to zgłaszać sie do mnie :th: sprzęt w końcu dotarł :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu trzeba podjechać do mnie i podłączymy kompa i będziemy próbować :) przy twoim roczniku i silniku już powinno dać radę wiem że na pewno AHU i 1Z sie nie da. Dalej trzeba próbować. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luźno Tomku zajadę to twego domku :naughty:

Nie no tak powaznie to looz, trzeba sie jakos ugadac bo ja chetny jestem na sprawdzanie autka...

pozatym rozrzad bede robil jeszcze w tym tygodniu chyba i nie wiem czy zmieniac sam czy komus wstawic auto do zrobienia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 225/45/17 guma, et 35-38 nie jestem pewien otwór 7,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest trochę dłubania przy rozrządzie w naszych autkach, cały przód trzeba zwalić ale za to mamy elagencki dostęp do wszystkiego wszystkich znaków itd więc twoja decyzja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam, zdejmujesz cały przód 4 śruby od góry , 7 od dołu wypinasz po bokach zderzak, odpinasz przewody i węże od wody. i schodzi cały przód łącznie z lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUU czy ktoś ma pożyczyć ściągacz do sprężyn?

potrzebuje go żeby wymienić obydwie (jedna pękła przy dzwonie) ;(

pewnie oberwał jeszcze amorek a miał 80% sprawności rok temu ;(

pewnie muszę wymienić obydwa ;(

aż chce mi się wyć ;(

nie dość że baran ubezpieczony w pzu we mnie wjechał to jeszcze jego ubezpieczalnia chce mnie oszukać i muszę z nią toczyć wojnę na przepisy prawne.

Jakby ktoś miał to bym pożyczył na jeden dzień. (jak będę już miał sprężyny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mARCIN607 nie powinno nic trzec przy tych parametrach felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb powiedz mi jakie ty masz kodowanie licznika poradziłeś sobie ze spalaniem?? Tak sobie dziś grzebałem w kodowaniach i wyszło mi na to że licznik można zakodować do benzyny albo 2 dla zwykłej albo 4 dla turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... W vagu to wybierasz z tego co pamietam czy diesel czy benzyna oraz liczbe garów :)

Z licznikiem (fisem) to mam i tak jaja bo wtryski w sumie dwa razy wydajniejsze przez co skraca o połowe czas wtrysków i spalanie mam na kompie rzedu 6,7 l :D Ropniak by sie nie powstydził ;) I nie wiem jak oraz czy mozna ( a podobno nie bardzo) to zmienic :(

Kto wie : grzebniemy tam jak sie pojawie na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje jak ulał Dzięki, teraz trzeba autko trochę w dół i będzie dobrze. jak myśłicie kupowac te śruby zabezpieczające, da to coś???[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 07:18 _________________________________________________grzanek mówiłeś mi coś na ost spocie o regeneracji pompki do wspomagania, wiesz kto coś takiego robi bo przy tych gumach już muszę ją zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co dokładnie musisz zregenerować przy tej pompce, NOSB słuchaj jak masz vaga wpisz w kodowaniu licznika na ostatniej pozycji 4, bo jest rozróżnienie silników benzynowych z turbo i bez turbo zwykłe jest na końcu 2 może wtedy wyzdrowieje CI spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy skręcie bardzo mi buczy mechanik mi mówił że to pompka a ostatnio mówiłeś że sięregeneruje w jakiś sposób :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chodzi Ci o pompke wspomagania nie zajarzyłem :wallbash: zapytam sie kumpla gdzie regenerują dam znać jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...