Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

W teren to są uazy... :D moja jest wysoka : http://images33.fotosik.pl/231/b307dfb937435741.jpg :D Ja rzadko gdzie pzejade bez przychaczenia :D Np wczoraj co próg zwalniający to było jebniecie podwoziem :chytry:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

warzyd ty wszędzie zawadzasz :notworthy: z tego co widziałem, jak tak spojrzałem na wasze furki to fela 17" musi być :evil: i auto w dół musi iść.

a nie wracał ktoś wczoraj ok 20 do kielc od strony górna??? widziałem dwie 4ki ładnie zrobione??

Ps Słomczyn sie psuje-byłem wczoraj kilka osób z felgą reszta tłumiki i dywaniki.

Pozdr M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o nic nie zawadzam wszystko zbędne i wystające pod autem przerobiłem albo usunąłem. Głównie zahacza sie taką osłonka na tunelu tłumnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? :naughty:

grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ? :rolleyes:

tak rozbieralismy. ale oslony od silnika z tego co pamietam nie bylo bo konkretnie dostala w przod i raczej nie przezyla. ciezka sprawa z tymi oslonami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? :naughty:

grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ? :rolleyes:

tak rozbieralismy. ale oslony od silnika z tego co pamietam nie bylo bo konkretnie dostala w przod i raczej nie przezyla. ciezka sprawa z tymi oslonami :)

...kup sobie od VW T4ki jest metalowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez i tak nie walisz silnikiem tylko co najwyżej rura od IC albo sankami :tongue4: a osłonę na niskim zawiasie zostawisz na ziemi i to szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłonę na niskim zawiasie zostawisz na ziemi i to szybko

Racja :) Dlatego u siebie nawet nie montuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A WEJDĄ MI TAKIE GYMY 224/45/17??? BĘDZIE OBCIERAŁA GUMA O NADKOLE???

A wejdą mi takie gumy 225/45/17 ??? Będzie obcierała guma o nadkole ??? / Tak powinien wyglądać ten wpis. Nie pisz z caps lockiem bo to oznacza KRZYK!! / Poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj na zakupy :> :> :> jak założe to pokaże. Dzięki didi75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto moze mi sciagnac tanio olej "dla klubowiczy" do mojej Czwórki? AVG?

tylko nie wiem jeszcze jaki, 160tyskm nie kopci i nie je, wszystko cacy raczej, syntetyk...

LIKWIKA MOLEGO? ktorego? czy Castrola EDGE 10w50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam mobil 1 10w-40. wczoraj wlasnie jak bylem na miescie zaswiecila mi sie kontrolka poziomu oleju. i bylem w delikatnym szoku kiedy wyszedlem sprawdzic o co chodzi poniewaz oleju nie bylo wogole. nie wiem dlaczego tak sie stalo no ale na szczescie juz go zalalem i chyba jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy wejdą... marcin607 co to za felgi ? Jakie ET i szerokosc ? Wtedy mozna powiedziec czy wejdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie po piątkowych undergroundowych streetach :naughty:

glodna byla :cool:

no pewnie tak. ale troche w szok mnie to wbilo jak zauwazylem ze nie ma kompletnie nic.[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 14:27 _________________________________________________

Warzyd może turbo zaczyna pić :drunk: jak właściciel,

haha no wszystko jest mozliwe. ale zeby az tyle? olej wymieniany byl z 6 miesiecy temu a tu juz nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...