Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W teren to są uazy... :D moja jest wysoka : http://images33.fotosik.pl/231/b307dfb937435741.jpg :D Ja rzadko gdzie pzejade bez przychaczenia :D Np wczoraj co próg zwalniający to było jebniecie podwoziem :chytry:

:tongue4:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

super ;(

nawet maly prog zwalniajacy stoper osiedlowy przy odpowiedniej predkosci przejezdzajac przednia osia jest "STUK", fak...

ale pojezdzilem troche wczoraj w plenerze country... quattro daje rade :decayed:

Opublikowano

warzyd ty wszędzie zawadzasz :notworthy: z tego co widziałem, jak tak spojrzałem na wasze furki to fela 17" musi być :evil: i auto w dół musi iść.

a nie wracał ktoś wczoraj ok 20 do kielc od strony górna??? widziałem dwie 4ki ładnie zrobione??

Ps Słomczyn sie psuje-byłem wczoraj kilka osób z felgą reszta tłumiki i dywaniki.

Pozdr M

Opublikowano
  • Autor

Ja tam o nic nie zawadzam wszystko zbędne i wystające pod autem przerobiłem albo usunąłem. Głównie zahacza sie taką osłonka na tunelu tłumnika

Opublikowano

o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? :naughty:

grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ? :rolleyes:

Opublikowano

o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? :naughty:

grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ? :rolleyes:

tak rozbieralismy. ale oslony od silnika z tego co pamietam nie bylo bo konkretnie dostala w przod i raczej nie przezyla. ciezka sprawa z tymi oslonami :)

Opublikowano

o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? :naughty:

grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ? :rolleyes:

tak rozbieralismy. ale oslony od silnika z tego co pamietam nie bylo bo konkretnie dostala w przod i raczej nie przezyla. ciezka sprawa z tymi oslonami :)

...kup sobie od VW T4ki jest metalowa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale przeciez i tak nie walisz silnikiem tylko co najwyżej rura od IC albo sankami :tongue4: a osłonę na niskim zawiasie zostawisz na ziemi i to szybko

Opublikowano

grzanek85 dzięki za wprowadzenie :th:

Opublikowano

osłonę na niskim zawiasie zostawisz na ziemi i to szybko

Racja :) Dlatego u siebie nawet nie montuje ;)

Opublikowano

A WEJDĄ MI TAKIE GYMY 224/45/17??? BĘDZIE OBCIERAŁA GUMA O NADKOLE???

A wejdą mi takie gumy 225/45/17 ??? Będzie obcierała guma o nadkole ??? / Tak powinien wyglądać ten wpis. Nie pisz z caps lockiem bo to oznacza KRZYK!! / Poziek

Opublikowano

wejda i nic nie bedzie obcieralo :th:

Opublikowano

no to dzisiaj na zakupy :> :> :> jak założe to pokaże. Dzięki didi75

Opublikowano

kto moze mi sciagnac tanio olej "dla klubowiczy" do mojej Czwórki? AVG?

tylko nie wiem jeszcze jaki, 160tyskm nie kopci i nie je, wszystko cacy raczej, syntetyk...

LIKWIKA MOLEGO? ktorego? czy Castrola EDGE 10w50 ?

Opublikowano

ja uzywam mobil 1 10w-40. wczoraj wlasnie jak bylem na miescie zaswiecila mi sie kontrolka poziomu oleju. i bylem w delikatnym szoku kiedy wyszedlem sprawdzic o co chodzi poniewaz oleju nie bylo wogole. nie wiem dlaczego tak sie stalo no ale na szczescie juz go zalalem i chyba jest ok.

Opublikowano

to pewnie po piątkowych undergroundowych streetach :naughty:

glodna byla :cool:

Opublikowano

No nie wiem czy wejdą... marcin607 co to za felgi ? Jakie ET i szerokosc ? Wtedy mozna powiedziec czy wejdą ;)

Opublikowano
  • Autor

Warzyd może turbo zaczyna pić :drunk: jak właściciel,

Opublikowano

to pewnie po piątkowych undergroundowych streetach :naughty:

glodna byla :cool:

no pewnie tak. ale troche w szok mnie to wbilo jak zauwazylem ze nie ma kompletnie nic.[br]Dopisany: 13 Maj 2008, 14:27 _________________________________________________

Warzyd może turbo zaczyna pić :drunk: jak właściciel,

haha no wszystko jest mozliwe. ale zeby az tyle? olej wymieniany byl z 6 miesiecy temu a tu juz nic nie ma.

Opublikowano

przecie to ani nie wielbłąd ani nie abstynent :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.