Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grzanek, wzmocnienie czołowe wygląda dobrze ale, tak naprawdę jego stan będzie widoczny jak pozdejmuję z niego graty. Na razie nie dotykam tylko czekam na rzeczoznawcę.

mam jedną kwestię, będę musiał zakupić lampy do przodu i marzą mi się zespolone.

znalazłem takie lampy firmy sonar (kupujący na allegro pieją z zachwytu), tymczasem wiem co klubowicze o nich piszą. I jestem w kropce.

Ktoś ma jakieś doświadczenia z sonarami?

I jakim cudem ta firma daje 2 lata gwarancji, skoro to taki shit.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sonar to jedno wielkie gówno sam miałem i przekonałem sie o tym. Jest 2 lata gwarancji i to mi uratowało kasę, że mi zwrócili ale naprawdę nie polecam tych lamp. A te od Nosba?? Nosb zapodaj mi cenę za nie na PW.

Opublikowano

ja potrzebuję lamp które przejdą przegląd a autoryzowanej stacji (wymóg firmy bo za to płaci), Gdyby tym lampom Nosba dało się przywrócić homologację, tylko na przegląd, to biorę.

Opublikowano

Witam

jestem New był i kiedy jakiś spot niebawem???

Ps-ma ktoś jakieś ładne kapcie do mojej zielonej ślicznotki??

pozdr M

Opublikowano

moze chcesz orginalne audi-owe 15stki? ramienne...

4+1 zapas :) na dunlopach sp sport :)

358170094

Opublikowano

Witam

jestem New był i kiedy jakiś spot niebawem???

Ps-ma ktoś jakieś ładne kapcie do mojej zielonej ślicznotki??

pozdr M

jakis czas temu byl spot niedawno a co do nowego spotu to ciezko sie zgadac bo malo chetnych... moze jakos sie ktos odezwie i sie cos zoorganizuje. ja jestem zawsze chetny :)

Opublikowano

Ja jestem nawet bardzo chętny na spota, pomimo tego że niunia nie jeździ :confused4:

Chętnie sie przespaceruję i popatrzę na piękne kształty A4

Opublikowano
  • Autor

Doman i jak dzwoniłeś do tego gościa co podałem CI nr o części?? NO to może jakiś spocik w piątek jak się miasto bawi (juwiki 2008) to może i my się zjedziemy :th:

Opublikowano

grzanek co to za impreza jest w Kielcach? Masz coś więcej info? Spota trzeba zrobić :th:

Opublikowano
  • Autor

Jak to co za impreza JUWENALIA:) są teraz obok mojej uczelni za EXBUEM. Mają byc koncerty itp no to kto chętny na spocik...

Opublikowano

co dzwonię do gościa to ma wyłączony telefon, będę próbował dalej.

W piątek spocik mi pasuje, będę na pewno

Opublikowano

ja tez powinienem wpasc ale niestety nie nie a4 bo mam pozycyc siostrze :( mam w zanadrzud jeszcze piekna fieste :) powinienem wpasc :th:

Opublikowano

ja tez sie pisze na piatkowy spocik. bede napewno. wtc czy jakas inna miejscowka efektowniejsza bardziej pokazowa? haha.

Opublikowano

panowie proszę o niezmienianie miejsca spotu. Bo jak nie będzie to WTC to będę musiał MZK podjechać, tylko wcześniej ktoś musi mi zrobić kurs jak to się robi (te bilety i trasy, czarna magia)

Opublikowano

no ja tez wpadnę jak będzie czas, też nie A4 :polew:

Opublikowano

I JUŻ SĄ CHĘTNI I CZAS TO JESZCZE TYLKO MIEJSCE I JA BĘDĘ :>

Opublikowano

to moze piatek na WTC o 17-18? pasuje?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli piątek co coś ok 18 ?? I stały punkt WTC

Opublikowano

WTC?? CO TO??

Opublikowano

WTC?? CO TO??

to jest pomnik co stoi kolo cmentarza :tongue4: pokazane masz na pierwszej stronie tematu :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.