Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na dniach chce zamontować sobie instalacje lpg, ale doszly mnie sluchy, ze cena w przyszlym roku ma wynosic 4zl za litr :(

Poki co dzis natrafiłem na artykul na onecie dotyczacy podwyzki, ale nie wiem czy dotyczyc bedzie to tez Polski.

http://biznes.onet.pl/0,1613181,wiadomosci.html

Co o tym wszystkim myslicie, czy to mozliwe zeby gaz kosztowal 4zl??

Opublikowano

Pożyjemy, zobaczymy... Jak narazie nie ma co panikować.

Opublikowano

cenami za gaz straszą kolejny rok :decayed:

Opublikowano

kilka lat temu mialem auto na gaz i tez miala byc taka cena, przerabiaj jak duzo jezdzisz , zanim podwyzsza cene instalacja zwroci sie juz ze dwa razy ;)

Opublikowano

Bajki.

Już od kilku lat tak straszą i straszą.

Nie zrobią czegoś takiego, bo włąściciele warsztatów i użytkownicy by ich zlinczowali.

Zakładaj gazik i ciesz się jazdą za przyzwoitą cenę.

Opublikowano

Zawsze robia zmaieszanie że podwyżka 100% albo obniżka 50% i inne duperele

Ja obstawiam że za rok będzie po prostu 10% droższy i tyle.

Opublikowano

chyba od 2002r ciagle slychac o wyrownaniu ceny LPG i Pb - jakos do tej pory sie tak nie stalo

Opublikowano

Jak w temacie Plotki

Opublikowano

Straszą straszą i tyle, zawsze będzie to połowa ceny benzynki :naughty:

Opublikowano

Mam podobne zdanie jak Morgoth.

Cena na pewno pójdzie w górę, jak co rok, ale na pewno nie będzie to jakiś dramatyczny wzrost cen.

Po prostu stopniowe jej zwiększanie.

Opublikowano

Słyszałem coś takiego, że narazie warsztaty trzepią hajs na instalacjach i gaz będzie tani.. i że dopiero jak rynek nasyci się instalacjami to gaz podrożeje.. Ale przecież to nie możliwe :kox:

Opublikowano

Zkladaj nawet jak bedzie po 4zl to paliwo napewno bedzie drozsze.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za rady :)

Pozdrawiam

:th:

Opublikowano

pracuje na stacji i co zime wszyscy sie o to samo pytaja, gaz zawsze idze w fore o tej porze oku ludzie uzywaja gazu do ogrzewania w domach wiec musi byc drozej, paliwo tez drozeje bo jest zima i to chyba jedyne tlumaczenie a ze na wiosne juz nie stanieje tak to chyba normalna kolej rzeczy

Opublikowano

u mnie nic nie ziewali że LPG ma wzrosnąć :mysli: ale gaziwo kuchenne napewno :thumbdown:

Opublikowano

Panie i Panowie jezdze na gazie juz okolo 9-10 lat pamietam czasy jak w okolicach Garwolina albo Radomia gaz kosztował 0.90zł i caly zbiornik jeszcze wtedy 32 litrowy w innym aucie tankowalo sie za 25 zł szok ale tak bylo teraz mamy cholerna UE i ceny trzeba bylo wyrownac do cen UE a place olac tak traktuja nas nasze wladze ale to taka refleksja a propo wyborów.

Ale suma sumarum cena gazu musi byc mniejsza sporo od ceny benzyny zawsze byla okolo 2 zł roznica +- 20gr i tak zostanie bo ludzie przejda na benzyne a wszystkie stacje gazowe pojda z torbami a troche ich jest w Polsce wiec nie ma co sie martwic ze cena skoczy do 4 zł. Tzn moze skoczyc ale benzyna skoczy do 6-7 zł

Opublikowano
Tzn moze skoczyc ale benzyna skoczy do 6-7 zł

Wypluj te słowa :bicz3:

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.