Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?


LuNaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na dniach chce zamontować sobie instalacje lpg, ale doszly mnie sluchy, ze cena w przyszlym roku ma wynosic 4zl za litr :(

Poki co dzis natrafiłem na artykul na onecie dotyczacy podwyzki, ale nie wiem czy dotyczyc bedzie to tez Polski.

http://biznes.onet.pl/0,1613181,wiadomosci.html

Co o tym wszystkim myslicie, czy to mozliwe zeby gaz kosztowal 4zl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu mialem auto na gaz i tez miala byc taka cena, przerabiaj jak duzo jezdzisz , zanim podwyzsza cene instalacja zwroci sie juz ze dwa razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki.

Już od kilku lat tak straszą i straszą.

Nie zrobią czegoś takiego, bo włąściciele warsztatów i użytkownicy by ich zlinczowali.

Zakładaj gazik i ciesz się jazdą za przyzwoitą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak Morgoth.

Cena na pewno pójdzie w górę, jak co rok, ale na pewno nie będzie to jakiś dramatyczny wzrost cen.

Po prostu stopniowe jej zwiększanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem coś takiego, że narazie warsztaty trzepią hajs na instalacjach i gaz będzie tani.. i że dopiero jak rynek nasyci się instalacjami to gaz podrożeje.. Ale przecież to nie możliwe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje na stacji i co zime wszyscy sie o to samo pytaja, gaz zawsze idze w fore o tej porze oku ludzie uzywaja gazu do ogrzewania w domach wiec musi byc drozej, paliwo tez drozeje bo jest zima i to chyba jedyne tlumaczenie a ze na wiosne juz nie stanieje tak to chyba normalna kolej rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jezdze na gazie juz okolo 9-10 lat pamietam czasy jak w okolicach Garwolina albo Radomia gaz kosztował 0.90zł i caly zbiornik jeszcze wtedy 32 litrowy w innym aucie tankowalo sie za 25 zł szok ale tak bylo teraz mamy cholerna UE i ceny trzeba bylo wyrownac do cen UE a place olac tak traktuja nas nasze wladze ale to taka refleksja a propo wyborów.

Ale suma sumarum cena gazu musi byc mniejsza sporo od ceny benzyny zawsze byla okolo 2 zł roznica +- 20gr i tak zostanie bo ludzie przejda na benzyne a wszystkie stacje gazowe pojda z torbami a troche ich jest w Polsce wiec nie ma co sie martwic ze cena skoczy do 4 zł. Tzn moze skoczyc ale benzyna skoczy do 6-7 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...