Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Opony 215/35/18


endrike

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie jest takie; czy opony 215/35/18 na 8 calowych felgach nie są trochę za małe bo kupiłem felgi z takimi oponkami i mam mieszane uczucia, tym bardziej że to moje pierwsze fele. jeździ ktoś może na takich oponkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry rozmiar przy kole 19stce, jeśli chodzi o szerokość to nawet fajny naciąg mają :kox: aczkolwiek bez problemu mozna dać 225/35-19

a co do 18ek to możesz śmiało wsadzać większe opony, te mają bardzo niski profil jak na 18ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale te oponki są nowe i nie za bardzo widzi mi sie zmiana na większe, a z drugiej strony czy nie zmasakruje za bardzo felg na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak będziesz jeździł, raz na jakiś czas można coś zmasakrować, sam tak zrobiłem na 225/35 a TY będziesz miał jeszcze ciut niższy profil, wtedy zostaje naprawa (nie zawsze się da) albo kupno dodatkowej felgi :wink4:

Ja bym sprzedał te opony i kupił odpowednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest takie; czy opony 215/35/18 na 8 calowych felgach nie są trochę za małe bo kupiłem felgi z takimi oponkami i mam mieszane uczucia, tym bardziej że to moje pierwsze fele. jeździ ktoś może na takich oponkach?

widac ze poprzedni wlasciciel lubowal sie w G-style :good: jesli i ty sie w tym lubujesz i masz zamiar zalozyc zawieszenie gwintowane to jak najbardzziej zostaw te opony, jesli jednak nie i lubisz normalnosc to sprzedaj te i zakup 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie założony gwint na wiosnę, zakupiłem KW,leży w garażu i czeka na nowy sezon :decayed:

to zostaw te kółka na wiosenny lansik :banan2: :banan2: :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co możecie powiedzieć oponie 215/60/15 założonej w A-4 moc 90 KM.Czy nie jest do tej mocy silnika za duża?

chyba trochę za szeroko na takim profilu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co możecie powiedzieć oponie 215/60/15 założonej w A-4 moc 90 KM.Czy nie jest do tej mocy silnika za duża?

balon w h.j :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...