Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie się ta nowa a8 nie podoba z zewnątrz jest za bardzo spokojna - taka "dziadkowata" :wink: poprzednie miały zadziorę w sobie a ta :whistling:

ale reszta :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ta nowa a8 nie podoba z zewnątrz jest za bardzo spokojna - taka "dziadkowata" :wink: poprzednie miały zadziorę w sobie a ta :whistling:

ale reszta :slina:

Nieee noooo przecież piękna jest :slina: nie przesadzaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze z biegiem czasu D4 zacznie się wszystkim podobać, kwestia przyzwyczajenia, mi też się średnio podobała ale jak ostatnio gość przyjechał do mnie do pracy wypucowaną czarnulą D4, na 20" felgach z przyciemnionymi szybami to mi szczęka opadła :slina:

Większa jest od nowej 7ki czy S-klasy a mniej waży od nich, tak samo ten silnik 4.2l FSI z mocą z 350KM jeśli dobrze pamiętam, pali mniej niż ten w poprzedniej budzie D3, coś tam pozmieniali.

Środek zostawię bez komentarza bo wg. mnie nie ma bardziej wypasionego w tym segmencie, miażdży jednym słowem:kox:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Wszystko zczytuje ładnie z Google Maps, wjeźdza się do miasta to długi gasną i zmienia się promień światła, dojeżdzamy do skrzyżowania to auotmatycznie na boki doświetla itd :)

Szczerze, myślałem że minie więcej czasu zanim to zacznie działać w Pl bo pamiętam że w tamtym roku przed aktualizacją systemu ten patent nie działał u nas :)

Tak więc :dancing::good:

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Mnie wypas w A8 przeraża :decayed:

Myślę że to byłby najlepszy samochód dla Ciebie, kupić w najuboższej serii i miałbyś rezania na długie lata :grin::grin::grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ta nowa a8 nie podoba z zewnątrz jest za bardzo spokojna - taka "dziadkowata" :wink: poprzednie miały zadziorę w sobie a ta :whistling:

ale reszta :slina:

Z tyłu bardziej mi się widzi D3 jakoś tak fajniej się patrzy podczas jazdy od tyłu na nią. Przód już wręcz odwrotnie. Ale wszystko się zmienia jak się wsiądzie do środka, tam jest przepaść między poprzednim modelem , nie wspominająć już o A6, gdzie się czuję jakbym miał golasa :whistling:

tak samo ten silnik 4.2l FSI z mocą z 350KM jeśli dobrze pamiętam, pali mniej niż ten w poprzedniej budzie D3, coś tam pozmieniali.

W D3 po lifcie wszedł ten FSI 350km w D4 już są 372km i do tego tiptronic 8śmio biegowy, co wcale nie przypomina starych tiptroniców ;)

Co do spalania to już w D3 było super a w D4 jest jeszcze lepsze. Ten silnik jest dość oszczędny jak na pojemność i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to byłby najlepszy samochód dla Ciebie, kupić w najuboższej serii i miałbyś rezania na długie lata :grin::grin::grin::kox:

Niezły żart, chyba na jakieś parę tygodni :eusathink:, no maks miesiąc :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie o gustach się nie dyskutuje mi się ten ostatni wypust a8 po prostu nie podoba, najbardziej z boku - jest tak proporcjonalny jak "duży fiat" :wink: oczywiście to moje zdanie i nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać :naughty:

6915685gl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to byłby najlepszy samochód dla Ciebie, kupić w najuboższej serii i miałbyś rezania na długie lata :grin::grin::grin::kox:

Niezły żart, chyba na jakieś parę tygodni :eusathink:, no maks miesiąc :whistling:

niestety to juz nie jest takie proste jak w B7 czy B8 i do tego jest duzo drozsze od rezania w Q7 :facepalm:

Grube mody sa naprawde drogie - mam to na musli NightVision, HuD itp.

Plusem jest robienie modow malych, bo sporo z nich jest juz onboard i wystarczy wlasciwe kodowanie lub przeciagniecie kilku kabli.

Ja akurat uwazam, ze przy takim aucie lepiej kupic dobrze wyposazone fabryczna wersje niz rzezbic z dokladaniem, bo to bedzie bardzo czasochlonny i drogi proces :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to juz nie jest takie proste jak w B7 czy B8 i do tego jest duzo drozsze od rezania w Q7 :facepalm:

Grube mody sa naprawde drogie - mam to na musli NightVision, HuD itp.

Plusem jest robienie modow malych, bo sporo z nich jest juz onboard i wystarczy wlasciwe kodowanie lub przeciagniecie kilku kabli.

Ja akurat uwazam, ze przy takim aucie lepiej kupic dobrze wyposazone fabryczna wersje niz rzezbic z dokladaniem, bo to bedzie bardzo czasochlonny i drogi proces :kwasny:

Raczej w D4 już wszystko jest grubym modem . Bo to co da się zakodować itp to raczej wszystko już jest w standardzie dostępne :wink:

A wracając do kodowań to myślę że to akurat powinieneś wiedzieć bo nawet jeszcze najnowszy VCDS nie ma ich rozkminionych jak i nigdzie na necie nie ma jakiegoś opisu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim updacie do 5570 , znów zrobiłem downgrade na polskie 5150 i MMI znowu jest PL. Ostatnio odebrałem zaślepke do tylnego zderzaka na hak, której od początku nie miałem. Teraz jeszcze tylko walnąć w kolor i montować :kox:

zdjcienv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim updacie do 5570 , znów zrobiłem downgrade na polskie 5150 i MMI znowu jest PL. Ostatnio odebrałem zaślepke do tylnego zderzaka na hak, której od początku nie miałem. Teraz jeszcze tylko walnąć w kolor i montować :kox:

http://img88.imageshack.us/img88/2835/zdjcienv.jpg

Stifii - widzę, że i szyny do bagażnika zakupiłeś, chyba, że tylko pozują do fotki??:decayed: Inwestuj inwestuj na koniec, to się zgłoszę po A6 za kilka modów do Ciebie:wink: A tak na poważnie, to jeśli masz chwilę wolną, to podeślij mi duuuużo dokładnych zdjęć na mail:

[email protected]

Mógłbyś również wrzucić zdjęcie tych 18" felg z oponami, na których autko jest do sprzedaży?

Przy okazji spytam- czy auto ma lakierowane jakiekolwiek części - było gdzieś otarte, uszkodzone, czy cokolwiek innego?

Czy w najbliższym czasie będzie trzeba w auto wsadzić jakiś pieniądz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii mozesz powiedziec czemu zrobiles downgrade`a w mmi ?

Bo 5570 jest tylko angielski i reszta języków a spolszczenie jest tylko na wersje 5150. Kiedyś nudziło mi się i tak wrzuciłem najnowszego softa, ale teraz jednak powróciłem do PL menu ;)

Mariusz wszystko Tobie wyśle na maila, fotki zaraz po kupnie itp itd. A gadżety do bagażnika to cały czas miałem, tylko obecnie są wyjęte bo nic nie przewoże w bagażniku :P Co do wkładu to wszystko na bieżąco robie, czyli tylko wymiany filtrów, oleju, wycieraczek, bo nic więcej się nie dzieje także samochód jest doinwestowany :kox: I jak już wcześniej mówiłem doszły nowe tarcze przód i tył, także na troche jest spokoj z hamulcami, tymbardziej że przy ostatnim przeglądzie w ASO płyn hamulcowy mi zmienili. A co do felg 18stek to są te same co 20'' tylko bez polerki. No i oponki standard bodajrze Michelin Pilot Sport 245/40/18, na takich go kupiłem. To myśl myśl , bo nie wiem czy szyby ściemniać, i wydech MG montować z dyfuzorem od S6 heh :naughty::P

Te kółka:

p9021049.jpg

p9021041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby możesz przyciemnić, byle na jednolity, bo później zdzierał nie będę:naughty: A wydechem również nie pogardzę, bo dlaczegóż bym miał:kox: Śmiało - nie krępuj się:thumbup1:

Tak dla śmiechu tylko napiszę - po naszej pierwszej rozmowie na temat auta pokazałem te aukcyjne fotki Żonie, żeby w razie czego się oswajała z przyszłym zakupem:decayed:

Pierwsza reakcja: "ale dziwny kolor skór - ja nie chcę....":wink:

Druga reakcja po czasie: "wiesz, jednak tamta najładniejsza z oglądanych była....":facepalm:

W trakcie poszukiwań równoległych A4B8 z QUATTRO: "a czemu nie możemy wziąć tamtej rudej w środku?" :polew:

Jednak "baby" nie ma co słuchać, bo później i tak albo będzie pasować, albo nie:kox:

Czekam teraz na sprawdzenie kilku B8 3.0tdi i zobaczymy co z tego wyjdzie -także inwestuj Pan inwestuj:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, posłuchaj Żony i bierz, żeby później nie narzekała że tej z amaretto braun leather nie wziąłeś :whistling: A do tego będziesz chciał taczkę wrzucisz na dynamic, a Żona będzie chciała miękko to sobie na comforcie będzie pomykać, taki złoty środek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem - domyślam się, że po przesiadce z taczki w A4, jaką miałem na KONI Sport+H&R to w Twoim A6 jest jak na "latającym dywanie":naughty: Jedyna sprawa to rocznik auta - chciało by się jak najmłodsze, dlatego rozglądam się również za B8:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii a sa jakies roznice po upgradzie mmi ?

( poza jezykowymi )

ja akurat wole po angielsku wiec moze sobie zrobie "apgrejda" do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby więcej ustawień BOSE, i radio ciut lepsza jakość ale ja tego nie zauważyłem. Upgrade do 5570 jest zalecany wtedy gdy sie ma np. problemy z Bluetoothem, bądź inne bugi. To wtedy się stosuje płytke 2x nr 2 i na koniec nr3 z docelowym 5570.

---------- Post dopisany 12-05-2012 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 23:49 ----------

Nowy modzik. Mała rzecz a cieszy :wink:

img6127u.jpg

Było:

img6121v.jpg

Jest:

img6119u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...