Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, widzę że na tym forum dużo się modzi, to tez postaram się z czasem co nie co porezać.. Poki co dwa mody.. Felgi jedyne słuszne bo ori audi w takim rozmiarze ;)

d7dcdc5e6b5e3c55.jpg

forrum1.jpg

Oraz zamiast tych badziewnych żółtych dziennych zagościły ori lampy z MY 2010 z ledami jako dzienne:) Wszystko zrobione jak fabryka przykazała łącznie ze ściemnianiem przy właczaniu pozycji i mijania :)

forrum2.jpg

forrum3.jpg

leda.jpg

forrrrrrum4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobione jak fabryka przykazała łącznie ze ściemnianiem przy właczaniu pozycji i mijania :)

jak to jest rozwiązane,jest jakiś osobny moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe lampy kupiłeś? Te lampy to jest po prostu cudo techniki, nie mogę się napatrzyć... Myślę nad wrzuceniem tych ledów do siebie coś na wzór adama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobione jak fabryka przykazała łącznie ze ściemnianiem przy właczaniu pozycji i mijania :)

jak to jest rozwiązane,jest jakiś osobny moduł?

Da sie rade bez modulu :) Ale ja akurat mam nowszy moduł(zaleznie kiedy auto zostało wypuszczone) z końcówka K który to obsługuje, starsze niestety nic obslugują nic i trzeba bawić się w lutowanie itp. . Natomiast nowsze bodajrze od L badz M obslugują tez ściemnianie przy kierunkach czego nie mam.. Ale mi to nie przeszakdza ważne ze przy mijania sie ściemnia i postojach..

Jakby co to jestem w stanie służyć pomocą przy wstawianiu do każdej A6 nawet bez xenonu takich światełek w b. dobrych pieniądzach... :notworthy:

Całe lampy kupiłeś? Te lampy to jest po prostu cudo techniki, nie mogę się napatrzyć... Myślę nad wrzuceniem tych ledów do siebie coś na wzór adama

Tak lampy mam całe kompletne tak wyszły z fabryki żadnego rezania czy doklejania ledów nie było..

Aha no i jedynie co mam w nich zmienione to ledy na takie które świecą jaśniej i już nie ma problemu z przepalającymi się ledami przez funkcje ściemniania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, fura bajka, nie ma co sie rozpisywac, widze ze masz w profilu miejsce pobytu brodnica/olsztyn, wiec wpadaj na spota do olsztyna w niedziele!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no brak słów - cudeńko na maxa - na takie A6 to jestem w stanie się zamienić w każdej chwili ( może kolorystyka środka nie do końca mi odpowiada i brak wew. s-line ) ale to myślę drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście piękna ta szóstka. :good:

Ale czy zamieniłbym za czwórkę... chyba nie. To jednak zupełnie inna bajka. Jeżdżę trochę taką (tylko gorzej wyposażoną) szóstką mojego brata i jednak poziom komfortu, jest przytłaczający.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line + felga 20 + ledy tył i przód i nic więcej nie trzeba - fura wygląda jak z 2009r :)

2009 ma inne zderzaki, lusterka i ledy z tylu, wiec jest jeszcze co zmieniac ;)

no i na deser pozostaje MMI 3G - ja osobiscie zaczalbym wlasnie od niego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to jestem w stanie służyć pomocą przy wstawianiu do każdej A6 nawet bez xenonu takich światełek w b. dobrych pieniądzach... notworthy

jaki mniej więcej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 ma inne zderzaki, lusterka i ledy z tylu, wiec jest jeszcze co zmieniac ;)

no i na deser pozostaje MMI 3G - ja osobiscie zaczalbym wlasnie od niego

Nie tylko tym, dochodzą jeszcze błotniki no i drzwi inne bo z chromem na dole :wink4:

Ledy z tyłu tez mam przy xenonach zawsze wychodziły ledy, a lampy tylne poliftowe różnią się jedynie paskiem białym. Chyba że chodzi o sedana to zupełna odmiana jest i lampy zupełnie inne i żeby przerobić na polift trzeba klape zmieniać :cool1:

MMI 3G w/g mnie niewarte tych pieniędzy jakie trzeba włożyć.. za jakiś czas dłuższy się zmieni autko na jakieś nowsze z 3.0tfsi tak żeby już miało mmi 3g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a6 to prosta sprawa żeby założyć te ledy i na allegro można dostać nawet za 500zł komplet 2 lamp..rozkleić lampę metodą w mikrofali , pozmieniać na wszelki wypadek diody bo i tak się przepalą i w kwocie 800zł się , wkładasz środki z ledami do swoich lamp i zamykasz na gotowo :decayed:

http://allegro.pl/audi-a6-a-6-08-09-xenon-led-4f0-oryginal-i1260036628.html

http://allegro.pl/audi-a6-bixenon-bi-xenon-dioda-led-4f0-prawy-i1273551717.html

http://allegro.pl/audi-a6-s6-led-bi-xsenon-lewa-igla-idealna-nr46-i1264887087.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a6 to prosta sprawa żeby założyć te ledy i na allegro można dostać nawet za 500zł komplet 2 lamp..rozkleić lampę metodą w mikrofali , pozmieniać na wszelki wypadek diody bo i tak się przepalą i w kwocie 800zł się , wkładasz środki z ledami do swoich lamp i zamykasz na gotowo :decayed:

http://allegro.pl/audi-a6-a-6-08-09-xenon-led-4f0-oryginal-i1260036628.html

http://allegro.pl/audi-a6-bixenon-bi-xenon-dioda-led-4f0-prawy-i1273551717.html

http://allegro.pl/audi-a6-s6-led-bi-xsenon-lewa-igla-idealna-nr46-i1264887087.html

Lampy kupić to nie sztuka :) Problem zaczyna sie przy podłaczeniu bo trzeba kupić moduł ILM, bądź jakoś to obejść i w tym jest największy problem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za problem podłączyć ? :gwizdanie: ja mam u siebie ledy i przygasają jak włączam xenon..mogę też bez problemu zrobić żeby przygasały przy kierunku ale mi się to jakoś średnio podoba..wszystko bez żadnych błędów spalonych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszej lampie dużo nie wyrezasz :) więc lepiej zrobić ledy s6 gdzieś w zderzaku :cool1:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 13:49_________________________________________________kolejny mod który bym zrobił w tym samochodzie to lusterka zewnętrzne wymienił na te z nowszych audiczek..z kierunkiem..te są obecnie są za małe do tej budy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...