Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie sprzedajesz? :decayed:

Doszło do mnie jak kupiec jechał już z kasą, i chciał go brać, że jednak jest to zbyt zaj#$%sty samochód żeby za taki bezcen go oddawać :kox:

Ostatnio ostatnio wyczyściłem EGR'a, przepustnice, o dziwo nie były mocno zasyfione.

Za rok, może półtora bedzie do oddania, póki co jak wsiadam do niego i jezdzie to jednak banan z twarzy nie schodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwię się.. bardzo fajne auto, z super wyposażeniem i niskim przebiegiem. też bym sobie zostawił :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii - zostawiasz jednak:naughty::decayed: ?? To ile ten Klient miał gotówki, że nie sprzedałeś - 40tyś.?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej zostawiam :wink: Nawet się nie negocjował, a do tego jeszcze za 2 komplety felg chcial dopłacać więc wychodziło niecałe 90tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej zostawiam :wink: Nawet się nie negocjował, a do tego jeszcze za 2 komplety felg chcial dopłacać więc wychodziło niecałe 90tys.

:shock3::shock3: to ładny napaleniec rzeczywiście, ale biorąc pod uwagę tendencje i upodobania dzisiejszych handlarzy to się nie dziwię, że ktoś chce dać większe pieniądze i mieć spokój, nawet kosztem rocznika:facepalm: Koszmar jak teraz szukam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO też zrobisz ciemne ?

lepiej niech nie robi :decayed:

BTW: już tu chyba to kilka razy pisałem- fura miażdży :jerk: na żywo robi jeszcze większą robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki docelowo zostawiam takie jak są fabrycznie(żeby chociaż jakiś minimalny kontrast był). Tak samo na kołach, pełna czerń będzie na zimówkach i wtedy na dekielkach zostawie oooo w serii kolorze. Aczkolwiek z nudów myśle że prysne znaczek przód, tył oraz emblemat s-line i zobaczę jak na żywo będzie mi się widziało.

filip1001 dzięki, jak będziesz jeszcze w Olsztynie to trzeba się kiedyś zgadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...