Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo nie wiem. I nie złazi ? to to takie dobrodziejstwo ? ciekawe jak zimą się sprawuje przy dużej ilości soli i częstej myjce :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo nie wiem. I nie złazi ? to to takie dobrodziejstwo ? ciekawe jak zimą się sprawuje przy dużej ilości soli i częstej myjce :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii

od czego te listwy boczne są S4 czy co ??

a co to za rozpórka i w kórym miejscu sie ją montuje ??

LEDy gdzie kupowałeś ?? jak masz podłączone ?? jak ori czy tak żeby działało jak ORI

a co do shadow to ja mam fabryczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Listwy od S6

2. Tam gdzie podszybie

3. Mam namiar na LED-y jakby co. Ja mam teraz podłączone normalnie(zadna przerobka wtyczki) bo mam fabrycznie moduł K(ten od S6), wystarczy tylko przy nim piny przepiąć i wszystko jest ORI. Dlatego u mnie COMING,LEAVING HOME, mam i w ledach i halogenach.

Co co pakietu czern to u mnie jest tymczasowo, bo znudził mi się stary "look" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli masz ledy podłaczone jak oryginał po lifcie ??

czyli kupuje lampy z ledami i moduł ten co działa z ledami po lifcie przepinam tak jak ktos pisał kilka kabelków i działa ??

bo sie tak przymierzam do tych lamp ale nie wiem czy kupic poporstu przerobione pod mój moduł czy wsadzic moduł ten od polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miałem przerobione lampy. A potem jak wyczytałem o tym module to wsadziłem lampy(bez przeórbki jak orginał polift) z wymienionymi LEDami(na te lepsze co się nie przepalaja) i tylko przy module kwestia kilku kabelków, a przy lampie już nic. Różnica to taka jak wspomniałem wcześniej przy module K(ledy+halogeny w HOME'ach) a przy przerobionej lampie to tylko w halogenach czyli jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a OK rozumiem a masz gdzieś pod reką numer modułu ??

bo nie moge znaleść :)

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

dobra mam juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...