Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu autko zaczęło jeździć... :decayed: I polecam bardzo Mariusza! :>

a6wykrescbr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wyglada super! Pewnie tez tak jezdzi. Ja bede sie przymierzal do C7 3.0TDI w Avancie jak wyjdzie :)

Jezeli sie okaze ze cena z dobrym wyposazeniem bedzie zaporowa to pewnie bedzie 2010-11 C6.

20" na C6 wyglada kozacko i pewnie az tak hardcorowo nie jest. Tylko z tego co wiem to odpowiedni rozmiar 20" opon do C6 to 265/30??

Planujesz cos zrobic z drewnem? Bo srodek wyglada jak z luksusowego jachtu ;)

Zakladales ledy na przod, powiedz mi czy ledy od RS6 pasuja do A6? Chyba w lampach od RS6 jest wiecej diod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po programie jeździ super, w końcu nie czuć muła na trasie :cool1:

Tylko z tego co wiem to odpowiedni rozmiar 20" opon do C6 to 265/30??

Planujesz cos zrobic z drewnem? Bo srodek wyglada jak z luksusowego jachtu ;)

Zakladales ledy na przod, powiedz mi czy ledy od RS6 pasuja do A6? Chyba w lampach od RS6 jest wiecej diod.

A więc tak opony mam jakby rozmiarowo od A8.. Teraz właśnie szukał będe 265/30 , bo z tego co przegladalem na mobile to właśnie wiekszosc A6 przy 20'' ma taki rozmiar ale tez i maja 255/30.. A niestety na klapce od tankowania rozmiary sa podane tylko do 17'' 18'' 19''.

Co do drewna to poluje na carbon ale piano black lecz niestety cena na alledrogo rzedu 3k zł nie zachęca do kupna..

Lampy od RS6 pasują owszem, lecz tam jest 10 diód a w normalnych 6, i tamte częściej padają stąd wziąłem dlatego lampy poliftowe od zwykłej A6 a nie od RS6.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko po programie jeździ super, w końcu nie czuć muła na trasie :cool1:

A więc tak opony mam jakby rozmiarowo od A8.. Teraz właśnie szukał będe 265/30 , bo z tego co przegladalem na mobile to właśnie wiekszosc A6 przy 20'' ma taki rozmiar ale tez i maja 255/30.. A niestety na klapce od tankowania rozmiary sa podane tylko do 17'' 18'' 19''.

Co do drewna to poluje na carbon ale piano black lecz niestety cena na alledrogo rzedu 3k zł nie zachęca do kupna..

Lampy od RS6 pasują owszem, lecz tam jest 10 diód a w normalnych 6, i tamte częściej padają stąd wziąłem dlatego lampy poliftowe od zwykłej A6 a nie od RS6.. :)

No wlasnie tak myslalem ze maja wiecej diod ale nie bylem pewnien.

A tego co czytalem na norweskim forum to diody w A6 i A4 wymieniane sa na gwarancji do 5 lat, jezeli auto bylo kupione w Norwegii nowe. Nie wiem jak tam w Polsce...

Nie wiem czy myslales o takiej opcji bo taniej wychodzi oklejenie drewna w carbonie. Wtedy tylko kierownice ewentualnie zmienic, np na ta gruba od RS6 z lopatkami :)

W lecie zabralem listwy mojego kolegi do Polski do oklejenia i calkiem ladnie to wyszlo. Folii carbonowych jest sporo, od carbonu 3d do gladkiego, swiecacego i matowego. Jezeli ktos ogarnia temat dobrze to listwy wygladaja wtedy jak orginalne. U mojego kumpla listwy byly wczesniej lakierowane na piano i pozniej szlifowane wiec folia w niektorych miejscach jakos kiepsko wygladala. Wszystko kosztowalo okolo 700zl. Mam troche zdjec:

df5d39e2c2c244fe.jpg

6c48987e8eb8a220.jpg

bc2659665608945e.jpg

92281775368bde3e.jpg

956b5f8e1c836b1d.jpg

f91c8ae908698b15.jpg

f61d408c76f36cae.jpg

da98c1cd04059644.jpg

Ale wiadomo, co orginal to ogrinal. Jakis czas temu widzialem na allegro wszystkie listwy od RS6 z panelem za chyba 2500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oklejone folią 3m di-noc? Bo jeśli tak, to każdy to może zrobić, jest to banalnie proste więc nie trzeba dawać nikomu do oklejenia. Ja jakimiś super umiejętnościami nie władam ale dałem radę ładnie okleić :) Ogólnie polecam, bo za pomocą suszarki można z nią czynić cuda, super się formuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było robione jedynie ośw w rejestracji zmienione:

imag0095u.th.jpgimag0096x.th.jpgimag0097mf.th.jpg

No i małe przygotowywanie felg do sezonu :kox::

zdjcie0753g.jpg[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 09:26_________________________________________________Rozpoczecie sezonu z vagsiekreci zaliczone:

rrp1011368.jpg

rrp1011394.jpg

p1011375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

szkoda, że na rozpoczęcie sezonu nie udało mi się dojechać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa szyba, ori audi, wszystko sie zgadza nawet rok w porównaniu z resztą szyb :

imag0191m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna furka :good:

A co to za kolorek tej szyby :mysli:

Szyba to fotochrom IR

Kolor różnie pada zależnie od modelu samochodu, ogolnie w A6 jest dość intensywny jak na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szyba to całkiem nowa ? drogi taki bajer ? :cool1: fajnie to wygląda jak S6 :kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:26_________________________________________________Jak tak patrzę na te lampy to jakoś mi nie pasują do s line przed-lifotwym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa to nie, ale w idealnym stanie. Jest droższa o ok. 30% od zwykłej. Ja kupiłem akurat dwie te szyby bo tafił sie przy okazji rabat i zamontowałem też do allroada. :naughty:

Mi tam ledy się podobają, chociaż jakoś to wygląda a nie jak te żólte zwykłe dzienne, a co do poliftu to najbardziej podoba mi się dyfuzor S-Line'owy oraz grill lakierowany piano black.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostałeś taką szybę ? może być na PW cena też :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...