Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozrastało się i pogoiło. Jest mallinowo, dzięki.

Do auta wjechał kit hamulców Brembo. Tarcze 2 częściowe nawiercane 324mm, zaciski 4-o tłoczkowe, przewody w oplocie i oczywiście nowy płyn:) Dodatkowo jakieś tam sliki :>

83ee7eeb00891a35med.jpg

slicki to chyba specjalnie na niedziele :cool1:

widze ze nastepny sie szykuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie zupełnie. Raczej testowo na kilka dni, ale już wiem że na co dzień jeździć się na nich nie da :)

Widze, że spot z inicjatywy klubu TT rozrósł się potężnie...

Opublikowano

Nie zupełnie. Raczej testowo na kilka dni, ale już wiem że na co dzień jeździć się na nich nie da :)

Widze, że spot z inicjatywy klubu TT rozrósł się potężnie...

Twarde i glosne ? :decayed:

Spot akurat wiem z innego forum na ktorym jestem ale to prawda...rozrosl sie tylko aby nie za bardzo ;)

Opublikowano
  • Autor

Mega miekkie, aż "chlapiące", a czy głosne...??? TAK, jakby szerszeń latał w kabienie :naughty:

Opublikowano

Pod jakie felgi te zaciski? 18" czy 17"?

Opublikowano
  • Autor

minimum 17"

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________Coś tam nagrałem on board.

Troche kiepsko wyszło... Jazda pod słońce, i jak poprawiałem się na fotelu, to aparat sie przesunął :/ Rozpędziłem sie ciut powyżej 200km/h (205-210)

Hałas prosze pominąć, to sliki :kox:

Opublikowano

Ależ to k#rwa jedzie. TT jest lżejsze i bardziej opływowe niż A4. Przy tej mocy to pocisk. Jak z trakcją na FWD?

Opublikowano

No zwija ładne i momentalnie, popieram i gratuluje wgniotu :wink4:

Opublikowano

robi wiatrak - najs :):good:

Opublikowano

fajne autko, niedawno mialem okazje spotkac na miescie :naughty: mozna sie fajnie naciac niby niepozorna 180-tka.. tylko ten fmic z przodu wszystko zdradza :good:

Opublikowano
  • Autor

Blanko -> hehe, chyba wczoraj na Zawadzkiej się "widzieliśmy" :) Chciałem Cie dogonić i skilować, bo te naklejki kuszą :decayed: ale nie dogoniłem, heheheh.

FMIC ukryty, ale jak widzę sprawne oko go dostrzeże :>

Opublikowano

Blanko -> Chciałem Cie dogonić i skilować, bo te naklejki kuszą :decayed: ale nie dogoniłem, heheheh.

ehh ja wlasnie na to czekalem :kox: chcialem sie przekonac jak sie odpycha ta TTka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, przyjdzie na to czas. Jak się odpycha widzisz na nagraniu...

Zresztą już na poprzednim setupie przy 220PS/320Nm moje e46 wymiękało, także Twój pasek... :confused4:

Wczoraj poległ Lexus IS350. Z rolki odjechałem ładnie na 2 biegu. Na nastepnym skrzyżowaniu typ odwrócił głowe :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne zapitala to TT :good:

to bez q jest?

chyba strach na śliskim deptać :decayed:

baj dy łej to xd to masz w manualu?

bo steptronic to z momentem na granicy jest i strach grzebać dalej :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

xd w manualu i daje rade już prawie 3 lata :D

Problemem tylko jest sprzęgło, na którym Radzik poległ :/ Niebawem zagości sachs racing i e46 więcej dłubane nie bedzie. To ma być w miare szybki, komfortowy i bezawaryjny dupowóz, do połykanie km, przewożenia zakupów, psa i ciągania przyczepy na tor :naughty:

TT natomiast czeka na nowe zabawki i nowy STAGE :evil:

Opublikowano

no no ładnie się to odpycha :slina:

a tu widzę że już nowe zabawki się szykują, zycze powodzenia w dalszych stage'ach :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mamy teraz długie zimowe wieczory, więc trzeba się czyś zająć...

Doszły hamulce na tył. Swap R32 256x22 wentylowane nawiercane z większym zaciskiem + stalowy oplot.

Porting home made pod uszczelkę kolektora na szerokim kanale. Około 1,5mm na ściance do wybrania - w fazie realizacji

36dc86b94792b559.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________Kolektor wyskrobany + przepustnica 3"

1af9c1be15c0a226med.jpg

Nowe drobiazgi :lol:

- zawory ssące Supertech 1 Groove Race +1mm ze sprężynkami Supertech

- zawory wydechowe Supertech 1 Groove Race Inonel +1mm z podwójnymi sprężynkami Supertech

- tytanowe podkładki Supertech

- lekko odprężająca uszczelka pod głowice 034 Motorsport

- izolująca uszczelka kolektora ssącego 034 Motorsport

7c21a6e1879839e5med.jpg

Opublikowano

Mamy teraz długie zimowe wieczory, więc trzeba się czyś zająć...

Doszły hamulce na tył. Swap R32 256x22 wentylowane nawiercane z większym zaciskiem + stalowy oplot.

Porting home made pod uszczelkę kolektora na szerokim kanale. Około 1,5mm na ściance do wybrania - w fazie realizacji

36dc86b94792b559.jpg[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:17_________________________________________________Kolektor wyskrobany + przepustnica 3"

1af9c1be15c0a226med.jpg

Nowe drobiazgi :lol:

- zawory ssące Supertech 1 Groove Race +1mm ze sprężynkami Supertech

- zawory wydechowe Supertech 1 Groove Race Inonel +1mm z podwójnymi sprężynkami Supertech

- tytanowe podkładki Supertech

- lekko odprężająca uszczelka pod głowice 034 Motorsport

- izolująca uszczelka kolektora ssącego 034 Motorsport

7c21a6e1879839e5med.jpg

O cholerka:D to na 1/4 sie szykujesz:)? Bedzie mała wyscigówka cos widze..powodująca zdziwienie nie jednego kierowcy jakiejs eMki

Opublikowano

W jaka moc celujesz, ze odprezasz uszczelka ?

Jakie beda tloki ?

:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Celuje w okolice.... ile wyjdzie, tyle bedzie :) Auto jest żonki do śmigania po bułki :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.