Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W serii przy głaskaniu pedału miescił sie w 10l w miescie :) teraz nima tak rózowo :/

Opublikowano

To ile teraz łyka? Bo u mnie seria w te mrozy pali 12-13 po mieście. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

W granicach 15l przy obecnej pogodzie.

Opublikowano

W granicach 15l przy obecnej pogodzie.

To jak na tą moc i tak świetny wynik. S4 V8 pali dużo więcej.

Opublikowano

W granicach 15l przy obecnej pogodzie.

To jak na tą moc i tak świetny wynik. S4 V8 pali dużo więcej.

Nie porownujmy spalania 1.8 R4 do 4.2 V8 :wink4:

Moc moca, pojemnosc pojemnoscia. No i waga... S4 1800kg, a TT ile? 1400?

Opublikowano

W granicach 15l przy obecnej pogodzie.

To jak na tą moc i tak świetny wynik. S4 V8 pali dużo więcej.

Nie porownujmy spalania 1.8 R4 do 4.2 V8 :wink4:

Moc moca, pojemnosc pojemnoscia. No i waga... S4 1800kg, a TT ile? 1400?

Mimo wszystko wowo ma te 330KM przy mniejszym spalaniu, a S4..... :gwizdanie: Nie chodzi tu nawet o masę, ale rozwijaną moc, którą S4 lubi zgubić.

Opublikowano

Które 4.2 trzyma serię? Bo chyba mało które zacznijmy od tego. I z tych 344KM niekiedy jest coś w okolicach niecałe 300. Spalanie/osiągi oczywiście bezdyskusyjnie na korzyść TT 1.8T , bo takie 1.8T przy spokojnej jeździe zje połowę tego co V8 . Tylko dbać o silnik. Jak chciałbyś iść na 370KM to tłoki będą najsłabszym punktem, no i FWD :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Te spalanie to przy spokojnej rozsadnej jeździe. Przy pałowaniu spalanie przyprawia o zawrót głowy i wole nawet nie liczyć. Wskazówka opada w ooczach :D

W PL wszyscy sie srają z tłokami juz przy mocach 350PS. W Grecji, Skandynawii i za oceanem 400-500PS nie jest niczym nadzwyczajnym. Mój ziom ma 420PS od 2 lat i śmiga bezawaryjnie. Zobaczymy, miejmy nadzieje że i mi się uda :D

Opublikowano

a dlaczego ma sie nie udac, jak bedzie dobry tuner ktory nie zjara dołu podczas strojenia to powinno wszystko smigac :good:

Opublikowano

Ważniejsze są korby od tłoków, bo to one się najpierw pogną. Jednak w razie jakiegoś spalania stukowego bezpieczniej jest mieć kute, po to się je głównie zakłada. Bo zakładając sytuację, że któraś z cewek/cewki będzie psocić i pojawi się stukowe, to przy takim doładowaniu rzędu 1,5Bar zwykły tłok może spłynąć o wiele prędzej jak kuty.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, Jednak zakładam wystrojenie bez stuków :D[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:41_________________________________________________Mały update :D

GT3071R

korby IE

głowica AEB by VRService + kpl. zaworowy +1mm Supertech

kolektor dolotowy home made na bazie AGU

przepustnica S4

uruchomiona softem zmienna faza wałków rozrządu

strojenie MR Motors

Boost 1,5bar

EGT 850st.C

02e41929e880b09fm.jpg

Opublikowano

uruchomiona softem zmienna faza wałków rozrządu

wałka ssącego dokładnie mówiąc, nie wałków, tutaj sie pomyliłeś

Opublikowano

pogratulowac wyniku :good:

a jakie to czasy robi teraz ? 0-100 0-200 i na 1/4 ??

Opublikowano

Piękny wykres, auto pewnie nieźle za-pierdala, bo moment trzyma do samej góry więc ciąg jest do końca jednostajny, nie słabnie, a to ma duże znaczenie co do odczuć. Teraz tylko szpera i drag slicki i auto może będzie robić niezłe czasy :)

Opublikowano

Piękny wykres, auto pewnie nieźle za-pierdala, bo moment trzyma do samej góry więc ciąg jest do końca jednostajny, nie słabnie, a to ma duże znaczenie co do odczuć. Teraz tylko szpera i drag slicki i auto może będzie robić niezłe czasy :)

jak półosiek nie ukręci :decayed:

Opublikowano

Piękny wykres, auto pewnie nieźle za-pierdala, bo moment trzyma do samej góry więc ciąg jest do końca jednostajny, nie słabnie, a to ma duże znaczenie co do odczuć. Teraz tylko szpera i drag slicki i auto może będzie robić niezłe czasy :)

jak półosiek nie ukręci :decayed:

To swoją drogą :decayed: Lepiej mieć zawsze 2 w zapasie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sliki sa, zeszperowana skrzynka również :D Czekamy na sprzegło i półosie :)

Opublikowano

Coś czuję, że to auto skopie nie jeden tyłek mocniejszemu 4x4 :gwizdanie:

Opublikowano

Przy FWD musi upalać aż po piąty bieg :decayed: Szczęka opada :zemdlal:

Opublikowano

Sliki sa, zeszperowana skrzynka również :D Czekamy na sprzegło i półosie :)

potrójnie zbrojone :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.