Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Puma co to za felgi są z Twojego podpisu ?

Mam coraz bardziej smaka zmienić na inne.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Opublikowano

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

Jesteś pewien to spójrz bo jak dla s4 tyłek w srebnej kozak na maxa:decayed:http://img542.imageshack.us/img542/5530/srebnas4.jpg

już ten sedan ma dramatyczny zderzak - cały w kolorze traci cały urok

Kwestia gustu :wink:

Opublikowano

s line na jasnym kolorze jest mega na czarnym s4 króluje

Jesteś pewien to spójrz bo jak dla s4 tyłek w srebnej kozak na maxa:decayed:http://img542.imageshack.us/img542/5530/srebnas4.jpg

już ten sedan ma dramatyczny zderzak - cały w kolorze traci cały urok

Kwestia gustu :wink:

jasne że tak- dobrze że różnym ludziom podobają się różne rzeczy bo by nudą wiało :thumbup1:

A teraz z innej beczki jak zrobić żeby po kliknięciu na foto w podpisie po otwierało się mój temat?

Opublikowano

[**url=tutaj podaj cały http../]wklej zdjęcie używając guzika i naciśnij enter, a na końcu dopisz [/**URL]

Tylko bez **

Opublikowano
[**url=tutaj podaj cały http../]wklej zdjęcie używając guzika i naciśnij enter, a na końcu dopisz [/**URL]

Tylko bez **

Młody jaśniej bo mnie też to interesuje:wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

wklejasz link np. z imageshack kod dla forum pomiedzy to co podałeś i bez **

Tak:question:

Opublikowano

bierzesz link z imageshacka, tylko ten bezpośredni z końcówką jpg, potem bierzesz link do twojego tematu :

I robisz tak:

wpisujesz [**URL=http://a4-klub.pl/showthread.php?191976-B6-BFB-ALL-B6-A4-S4-1-8TQ-by-LUKI-)/]teraz bez spacji naciskasz na tą ikonkę co się wkleja zdjęcie i podajesz link do zdjęcia np http://img831.imageshack.us/img831/5950/fmicmini.jpg, wyskoczy Ci fotka, naciskasz enter i zaraz po niej dopisujesz [*/URL] Tylko usuń ** z początku i końca, efekt jest taki:

fmicmini.jpg

Musi być link bezpośredni do zdjęcia, bez strony imageshacka...

No i musi być fota zmniejszona bo za duża widzisz jak wychodzi :)

Opublikowano
Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed::wink: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox:

Opublikowano

Mlody a co to za ikonka co się wkleja zdjęcię?

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Nic z tego :kwasny:

Opublikowano
Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed::wink: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox:

Ty to jesteś miękka pytka na tej twojej kozie nie Sebastian?

Opublikowano

Wandej dodaj mnie do znajomych na ps3.

Mój nick julo_23

Opublikowano
Mlody a co to za ikonka co się wkleja zdjęcię?

---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Nic z tego :kwasny:

No ten guzik co naciskasz żeby wrzucić zdjęcie...

Opublikowano
Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed::wink: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox:

Ty to jesteś miękka pytka na tej twojej kozie nie Sebastian?

Dawaj adres to Ci dam miekka ,,Pytke'':decayed:

Teraz tez bym 19 brał:jerk::jerk:

Opublikowano

A ja nieeee:decayed:

Opublikowano

Wandej podaj nick na PS3 :decayed:

dobra zabawa z konsolka nie??:decayed:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

P-U-M-A jak robisz ten zderzak tzn jakiego kolorku bedzie dyfuzorek??

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

P-U-M-A jak robisz ten zderzak tzn jakiego kolorku bedzie dyfuzorek??

Opublikowano

To psp3 ma wifi ? Chyba muszę nabyć

Opublikowano

oczywiscie ze ma

Opublikowano
Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed::wink: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox:

mądre słowa :banan::banan: w 18" to koło nie wygląda :polew::polew::polew:

Opublikowano
Wandej podaj nick na PS3 :decayed:

dobra zabawa z konsolka nie??:decayed:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ----------

P-U-M-A jak robisz ten zderzak tzn jakiego kolorku bedzie dyfuzorek??

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

P-U-M-A jak robisz ten zderzak tzn jakiego kolorku bedzie dyfuzorek??

Taki jak relingi i gril powiedziałem mam nadzieje że coś dobrego wybiorą.

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Rs6 C5... połowa forum je ma:decayed:

Ale Puma i Ty jesteście miętkie pytki na rs`ach:decayed::wink: Nie Marcin?? Kurfa kupilem PS3 i wchodze raz na 3 dni na forum:kox:

mądre słowa :banan::banan: w 18" to koło nie wygląda :polew::polew::polew:

Na waszych kozach to i 21" nie wygląda:grin::grin::grin:

Opublikowano

panowie gdzie się znajduje czujnik G2?? :wallbash:, myślałem że mi się znowu termostat zj.. ale podpiołem vaga i wyskoczył błąd 01039 coolant temperature sensor G2 30-10 open or short to plus ....., a problem to raz na wskaźniku dochodzi do 90stopni a raz delikatnie się dźwignie wskażnik i lipa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.