Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Pany

Sprzedałem swoje B6 i zostało mi trochę gratów na sprzedaż choć już większość się sprzedała .

W razie pytań pisać na PW :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam masz ciekawego??

Opublikowano

Panowie.

czy taki Grill

2330911756

bedzie pasował do takiego zderzaka?

2329017211

czy jest miedzy tymi grilami jakaś zasadnicza różnica?

Opublikowano

a wydech z b7 3.0 tdi upchne do b6 1,9 ośka :eusathink: ??

Opublikowano

Nie bo to Quattro najważniejsze żebyś kupił ośkę.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Panowie nie chce się ktoś może zamienić obudową i lusterkiem fotochrom czarnym na białe. Zmieniłem sufit na czarny i zostało mi białe lusterko.

Opublikowano
Panowie.

czy taki Grill

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/30/91/17/2330911756

bedzie pasował do takiego zderzaka?

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/29/01/72/2329017211

czy jest miedzy tymi grilami jakaś zasadnicza różnica?

będzie różnica jest w S-line inny zderzak i inny grill

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Nie bo to Quattro najważniejsze żebyś kupił ośkę.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Panowie nie chce się ktoś może zamienić obudową i lusterkiem fotochrom czarnym na białe. Zmieniłem sufit na czarny i zostało mi białe lusterko.

i jak Ci poszło bez problemu ?

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Panowie, potrzebuje lewa lampe (strona kierowcy) bi-xenon do B6. Najlepiej bez osprzętu.

Moja pomimo uszczelnienia paruje wiec chcialbym wymienic.

Jakby ktos mial w bdb stanie to prosze o PW

Wiem ze jest tego sporo na allegro, ale wole ze sprawdzonego zrodla zeby byla naprawde w bdb stanie

mam ale nie wiem czy paruje

Opublikowano

kurcze coznajde wydech w super stanie i niedaleko to z q :facepalm:

Opublikowano

No nic trudnego ten sufit w B5 było o wiele więcej zabawy.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Panowie żeby uruchomić lampki pod słoneczkami z pakietu oświetlenia gdzie je podłączyć?

Opublikowano

Pnay chce zalozyc gwint(nowy ) z racji tego ze w zawieszeniu slychac delikatny stuki chce wymienic kaplet wachaczy jakiej firmy polecacie? wiadomo najlepiej ori ale troche drogie

Opublikowano

Febi

Opublikowano
Gosc zawinal interes i teraz gdzies w niemczeech robi...
wojtku, daj mi te namiary na elektryka, co Ci zegary wymieniał... będę w Gorz. to podskoczę do niego...

jeżeli można, oczywiście...

to może ktoś z Wielkopolski pomoże...zegary zwykłe na s4...

Opublikowano

Moje auto na rh zw3, git będzie w pomarańczy? :decayed:

mlodyo.jpg

Opublikowano

PUMA , ja podłączyłem pod oświetlenie górne ( jest najbliżej ) .... i bangla :thumbup1:

Opublikowano
PUMA , ja podłączyłem pod oświetlenie górne ( jest najbliżej ) .... i bangla :thumbup1:

Ok.

Opublikowano

chce ktoś zaciski z jarzmami 320/288 w super stanie?? :decayed:

Opublikowano

Nie podajesz ceny więc za darmo tak? :-D w takim razie biorę :-)

Wysłane za pomocą TapaTalk.

Opublikowano

to nie jest dział sprzedam zeby podawac cene, jesteś zainteresowany pisz pw :grin:

Opublikowano

jak by one byly za darmo to juz by dawo lezaly u mnie :decayed:

Opublikowano

dokładnie :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.