Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i po co komu taki złom :facepalm: jedyne co bym z niej chcial to recaro :slina:

Opublikowano
Opublikowano

chłopaki jak nazywa sie w etce ta gumowa listewka która jest przymocowana do klapy w tym miejscu gdzie klapa schodzi sie ze zderzakiem zaraz pod grilem?ona osłania żeby przy zamykaniu klapy nie ocierała ona o zderzak.poda mi ktoś nr tej częsci?

Opublikowano

Ja dziś w końcu się wziąłem za halogeny i kratki pod nie:decayed:

Bez rzeźbienia kratek pod rury od Fronta się nie obeszło:kwasny:

mg4429.jpg

Opublikowano
Ja dziś w końcu się wziąłem za halogeny i kratki pod nie:decayed:

Bez rzeźbienia kratek pod rury od Fronta się nie obeszło:kwasny:

http://img407.imageshack.us/img407/6381/mg4429.jpg

spoko wyszło tylko bym pomalował na czarno to co wystaje:wink:

Opublikowano

dekory z cabrio różnia się pewnie mocno od avanta co ? :eusathink:

Opublikowano

Różnią się. Pasują tylko popielniczki oraz obudowa lewarka. Masz namiar na jakieś ciekawe dekory do cabrio? :kox:

Opublikowano

trochę :decayed:

Opublikowano
Różnią się. Pasują tylko popielniczki oraz obudowa lewarka. Masz namiar na jakieś ciekawe dekory do cabrio? :kox:

kurde szkoda :kwasny: a mam :decayed: i myslę ze cena nie jest najgorsza :decayed:

Opublikowano
Różnią się. Pasują tylko popielniczki oraz obudowa lewarka. Masz namiar na jakieś ciekawe dekory do cabrio? :kox:

kurde szkoda :kwasny: a mam :decayed: i myslę ze cena nie jest najgorsza :decayed:

:naughty::naughty::naughty: Wyślij namiary jak możesz.

Opublikowano

PW :wink:

Diego masz wątek do autka ?

Opublikowano
  • Autor

Ja tam nie widze zadnej b7 :) PRzeciez to b6 :decayed:

Opublikowano

czym czyścicie chromy? znaczek COOO i całą resztę? trochę się zaniedbały u mnie :wallbash: ale jak nawoskowałem furę turtelwaxem całkeim inne wozidło :banan:

Opublikowano
chłopaki jak nazywa sie w etce ta gumowa listewka która jest przymocowana do klapy w tym miejscu gdzie klapa schodzi sie ze zderzakiem zaraz pod grilem?ona osłania żeby przy zamykaniu klapy nie ocierała ona o zderzak.poda mi ktoś nr tej częsci?

nikt tu nie ma etki???

Opublikowano
czym czyścicie chromy? znaczek COOO i całą resztę? trochę się zaniedbały u mnie :wallbash: ale jak nawoskowałem furę turtelwaxem całkeim inne wozidło :banan:

Fajnych kosmetyków używasz. Czemu czegoś sensownego nie kupisz?

Opublikowano

nie ma kaski na takie luksiusy :bag: - powiedz lepiej czym chromy czyścić

Opublikowano

Nie mam chromów w aucie to ci nie powiem:decayed:

Tak na serio to nie wiem nigdy mi takie coś potrzebne nie było.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.