Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, to DTM'y. cena bez opon, ale i tak dobra.. ciekawe w jakim stanie z bliska są? :eusathink:

Opublikowano

no właśnie :decayed: będę polował na DTMy na przyszły sezon letni :decayed:

Opublikowano
tak, to DTM'y. cena bez opon, ale i tak dobra.. ciekawe w jakim stanie z bliska są? :eusathink:

Jak przyjdą to i powiem:naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
tak, to DTM'y. cena bez opon, ale i tak dobra.. ciekawe w jakim stanie z bliska są? :eusathink:

Jak przyjdą to i powiem:naughty:

piwo postaw za wyszukanie:decayed:

Opublikowano

Poczekajmy czy będzie za co:decayed: btw avusIII nie chce kto :decayed:

Opublikowano
Poczekajmy czy będzie za co:decayed: btw avusIII nie chce kto :decayed:

poczekamy , poczekamy :decayed:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

chciałby ktoś dekory 1nk szczotkowane amelinium za 650zł ?

Opublikowano

Ja chce ramke wokół biegów dobrze zapłacę :naughty:

Dominik i jak tam :naughty:

Opublikowano
Ja chce ramke wokół biegów dobrze zapłacę :naughty:

Dominik i jak tam :naughty:

jutro rozgrzebuje swój boczek ryzyk fizyk:grin: dam znać wieczorkiem , miałem to robić dziś ale deszczycho napier...:facepalm:

Opublikowano

A nie masz jakieś szmaty bo ja mam to może ja to obejrze co

Opublikowano

Panowie orientuje sie może ktoś czy można zrobić zbieżność z dystansami na kołach ?

Opublikowano

Panowie co tam rezacie w sobotnie południe:naughty:

Opublikowano

Panowie jak by ktos mial do wymiany sprzeglo z dwumasem to chetnie zalatwie bo np do AVF mojego placilem tylko 1750zl za komplet i za tyle moge sprzedawac

Opublikowano

Chłopaki mógłby mi ktoś znaleść w etce gdzie jest brzęczyk ten od zapalonych świateł przy otwartych drzwiach ale w VW golfie 4?

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

i jeszcze pytanko- czy ramiona wycieraczek z b8 podejdą do nas?

Opublikowano
Chłopaki mógłby mi ktoś znaleść w etce gdzie jest brzęczyk ten od zapalonych świateł przy otwartych drzwiach ale w VW golfie 4?

Czasem nie w liczniku tak jak normalnie w Audi?

ETKA:

IFI :: Free services

Wybierz z prawej CarProg2

Opublikowano

a niech mi ktoś powie gdzie jest brzęczyk w audi ? bo mi nie brzęczy a dodam ze parktronic przód działa:decayed:

Opublikowano
a niech mi ktoś powie gdzie jest brzęczyk w audi ? bo mi nie brzęczy a dodam ze parktronic przód działa:decayed:

W liczniku :) Musisz rozkręcić licznik żeby się do niego dostać.

Opublikowano

zamienię grill s4 black na wersje chrom :decayed: są jacyś chętni ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.