Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po czym to poznajesz ?

Opublikowano
po czym to poznajesz ?
Widać jakie ma mocowanie, do B6 jest tak zwany "miś" a tu widać duże mocowanie od B7. Poza tym to nie ten numer lustra koleś podaje:whistling:
Opublikowano

ok dzięki na przyszłość się przyda :wink:

Opublikowano
ok dzięki na przyszłość się przyda :wink:
Jak byś chciał żeby wszystko Ci hulało czyli światła auto, clh i ewentualnie drl to lustro musisz mieć o takim numerze 8E0 857 511 lub 8E0 857 511B to drugie jest z kompasem:wink:
Opublikowano
  • Autor

To z a6 c6 sam nr to mowi :)

Opublikowano
To z a6 c6 sam nr to mowi :)
Ooo Nosb się pojawił chyba z garażu wyszedł:decayed:
Opublikowano

Miałem Depo, ale z ringami. Niby był szał z bliska. Bo linia odcięcia była konkretna. Tyle że efekt był fajny z odległości do 3m :) Potem to robiło się wszystko rozmazane. Zwykłe soczewki nawet od A5 robią lepsza robotę. A że ładne i czystę... Jak się Gwerty spoleruje klosz to też będziesz miał ładnie i czysto ;) Dodatkowo te lampy Depo odstają na krawędziach i mają ostre boki.

Opublikowano

Panowie po intensywnych obradach komisja przyjęła do grona B6D:

1. Jozek726

2. Laki83

3. Luki1984

4. Marcin607

Jutro miniaturki zostaną dodane do pierwszego posta i ruszę z tematem naklejek :wink:

Opublikowano
Panowie po intensywnych obradach komisja przyjęła do grona B6D:

1. Jozek726

2. Laki83

3. Luki1984

4. Marcin607

Jutro miniaturki zostaną dodane do pierwszego posta i ruszę z tematem naklejek :wink:

Gratki :kox:

Opublikowano

Marcin Ty mi lepiej jakieś lustro poszukaj :decayed:

Opublikowano
Marcin Ty mi lepiej jakieś lustro poszukaj :decayed:

pod czujnik chcesz :naughty: ?? jasne ?

Opublikowano

Wrr. Co zima ten sam problem. Nie działają spryski. Przód jak i tył. Rano jak wyjeżdżam z garażu jest tip top. Postoje parę godzin przed robotą i od razu d*pa. Zero psikania z przodu jak i z tyłu. Słyszę jak pompka pracuję, ale woda nada... Jakiś pomysł?

Opublikowano

Podgrzewane spryski :wink:.

Jakbyś chciał mam takie na sprzedać.

Opublikowano

ale kolego Pocas nie dzialaja Tobie spryski bo zamarzaja czy jakas usterka w aucie ? nie wiem moze sie Twoja niunia obraza na Ciebie jak ja z garazu na taki ziab wysiagasz :grin:

A serio to moze zmien plyn na jakis bardziej "zimowy" , ja teraz w LIDLU ale w UK kupilem do -35 stopni bo te ich ogolno dostepne badziewia do -5 czy tez -8 to nawet przy -3 potrafia zamarznac :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

kolgo Marcin 123 A jak masz wieksza ilosc takich podgrzewanych spryskow na sprzedaz to moze bys poslal na pw info jaka cena za taki komplecik na przednia szybe ? nalepiej takie co zraszaja/spryskuja cala szybe a nie te siury co szczaj na szybe jak Kon na blache

Opublikowano

Mgiełkowe one? Jak to grzanie podłączyć jak nie mam grzanych ori?

Wracając do sprysków. Ona tak od razu zamarzają?:>

Opublikowano
Marcin Ty mi lepiej jakieś lustro poszukaj :decayed:

pod czujnik chcesz :naughty: ?? jasne ?

takie z b6 chce, bo takie z B7 to mam :)

walnij PW ile taki by mnie kosztowało

PS. Nowi już dodani - GRATULUJE!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.