Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pewnie o felgach mówi :decayed:

Wiem ale ja pytam czy dotarły Frostyyy`ego:decayed:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

http://img41.imageshack.us/img41/741/wydziaranagifgif.gif

:good::good: można to spowolnić?:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Józek teraz to błysnęłeś. Śliczna Niunia.

Opublikowano
pewnie o felgach mówi :decayed:

Wiem ale ja pytam czy dotarły Frostyyy`ego:decayed:

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

http://img41.imageshack.us/img41/741/wydziaranagifgif.gif

:good::good: można to spowolnić?:decayed:

a co nie nadarzasz ręka w czestotliwosci?:decayed:

Opublikowano

No:kwasny:Ja nie Usain Bolt:decayed:

Opublikowano
No:kwasny:Ja nie Usain Bolt:decayed:

ale on to szybko przebiera nogami:grin: ale juz powoli kumam... walisz gruche stopami. troche se potanczysz troche poruch....:grin:

Opublikowano
No Józek teraz to błysnęłeś. Śliczna Niunia.

:banan:

Opublikowano
No:kwasny:Ja nie Usain Bolt:decayed:

ale on to szybko przebiera nogami:grin: ale juz powoli kumam... walisz gruche stopami. troche se potanczysz troche poruch....:grin:

:ssij:

Opublikowano

Nareszcie trochę cieplej +3 było auto umyte z tego syfu:decayed:

Opublikowano
Nareszcie trochę cieplej +3 było auto umyte z tego syfu:decayed:
Jakie cieplej i jakie+3 u mnie jest -4:what:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

+3 :shock3: u mnie jest -6 :shock3:

Opublikowano

No sam się zdziwiłem jade sobie do miasta a na fisie +3 no to lece do myjni od razu. :decayed:

Panowie co potrzebuje aby odpalić kamerke cofania oraz filmy z USB w rnsie wiem że jakiś adapter co jeszcze?

Opublikowano
No sam się zdziwiłem jade sobie do miasta a na fisie +3 no to lece do myjni od razu. :decayed:

Panowie co potrzebuje aby odpalić kamerke cofania oraz filmy z USB w rnsie wiem że jakiś adapter co jeszcze?

to zależy co tam chcesz ,stronke wcześniej wrzuciłem tuner tv z usb , a adapter z mobilem z tego co pamiętam:naughty:

Opublikowano

No chciał bym żeby kamerka śmigała i żebym mógł filmy z USB odtwarzać więcej mi nie potrzeba

Opublikowano
No chciał bym żeby kamerka śmigała i żebym mógł filmy z USB odtwarzać więcej mi nie potrzeba

No i teraz własnie wychodzi cały RNS... trzeba ladowac PLN... u mnie JVC bez problemu odpada kamerke dvd divx USB SD itd:wink:

Opublikowano
No chciał bym żeby kamerka śmigała i żebym mógł filmy z USB odtwarzać więcej mi nie potrzeba

No i teraz własnie wychodzi cały RNS... trzeba ladowac PLN... u mnie JVC bez problemu odpada kamerke dvd divx USB SD itd:wink:

Dokladnie Magic ale wygląda jak pół du**y za krzaka:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ktoś tu się krecił z jakimś adapterem. Ale opcja czarno białej kamery cofania mnie nie bawi;/

Opublikowano

jeden lubi brunetki inny blondynki a i ruda tez sie nie pogardzi:decayed:

Rozmawia dwóch kolegów: - ty masz taką ładną żonę, dobra jest w łóżku?

- wiesz, zdania są podzielone!:wink:

Opublikowano
Ktoś tu się krecił z jakimś adapterem. Ale opcja czarno białej kamery cofania mnie nie bawi;/

Dokładnie trochę kapa

---------- Post dopisany at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

jeden lubi brunetki inny blondynki a i ruda tez sie nie pogardzi:decayed:

Rozmawia dwóch kolegów: - ty masz taką ładną żonę, dobra jest w łóżku?

- wiesz, zdania są podzielone!:wink:

Jakoś musisz to sobie tłumaczyć:decayed:

Opublikowano

u mnie jak wsiadac to auto to wiesz u kogo siedzisz:decayed: a tak to 30% aut z forum w srodku to samo... RNS , rybia łuska, kiera z b7 itd:grin: powielane wzorce

Opublikowano
u mnie jak wsiadac to auto to wiesz u kogo siedzisz:decayed: a tak to 30% aut z forum w srodku to samo... RNS , rybia łuska, kiera z b7 itd:grin: powielane wzorce

Dobrze że u mnie tak nie ma:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.