Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz już wiecie skąd kasa na mody i auto:grin::grin::grin::grin:
a ja nie mogłem dojść kto mi te miliony podbiera :bicz2:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepsze Marcin że nad twoim pinem główkowałem 15min:facepalm::naughty:

Opublikowano
domin opisz e skrocie co z tym A4 nie tak

Wysłane z mojego MT11i

z mojej elektrycznej perspektywy to tak:

moduły klimy , kiery i MCE miały błąd numeru vin , czyli były zmieniane a zapewne dwa ostatnie wyleciały w kosmos przy strzale z przodu:wink:

przebieg oki i niebył kręcony , motor chodził równo(aczkolwiek na 100 był wyjmowany w całości) , pompki oki dwumas tyż

reszte czyli blachare oceniał Marcin:

lampy depo parowały jak h..., podłużnice malowane , przy przednich słupkach nie popisali sie ze spasowaniem drzwi:grin:tylnia klapa malowana , błotnik lewy rozpiżdżony był aż do poszycia:facepalm:zrobione też tak sobie:wink:

poza pierwszym wrażeniem bardzo sympatycznym, nic więcej, jak Doniek wspomniał lewy tył poszycie zmieniane ale kijowo poszpachlowane, tył malowany klapa, najlepsze to że cały przód macha nawet podłużnice pół w kolorze a pół bez koloru lampy nówki widać valeo kurde co tam jeszcze było :grin: do odpuszczenia jeżeli ktoś chcę :facepalm:

no to niezly pazdzierz.. A cena jak za zdrowe auto bez wiekszych przygod

Wysłane z mojego MT11i

ale na pierwszy rzut ślepiem można sie w tym autku zakochać bo kolorek przehu...:kox: , tyle że my stare wygi kochamy swoje:grin:

Opublikowano

Jaki miał 1234 czy 1111

Opublikowano
Jaki miał 1234 czy 1111
:polew::polew::polew: chyba raczej 0000:decayed:
Opublikowano

Tymek ty sie nie śmiej i tak ty masz najlepszy:polew:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

Panowie czy brzęczyk od paktroniku-przód jest ten sam co od włączonych świateł i otwartych drzwi ?

Opublikowano
Panowie czy brzęczyk od paktroniku-przód jest ten sam co od włączonych świateł i otwartych drzwi ?

nie , ode świateł masz przy liczniku a od parktona przy tunelu a w zasadzie pod:wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

ło tu jest:decayed:

PDC_Fspeaker.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Dominik i jak patrzowales

Opublikowano
Panowie czy brzęczyk od paktroniku-przód jest ten sam co od włączonych świateł i otwartych drzwi ?

nie , ode świateł masz przy liczniku a od parktona przy tunelu a w zasadzie pod:wink:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

ło tu jest:decayed:

http://s8.postimage.org/4umkxzwjl/PDC_Fspeaker.jpg

<br /><br />

ale ja tak dumam że moze być podobny bądź taki sam, jeżeli się go wymontuje z tej osłonki ciekawę jaką ma moc, myślę temat do rozkminki bo i ja mam do wymiany w zegarach

Opublikowano

domin a dokładniej gdzie on się znajduje ?:decayed: trzeba rozkręcać tunel ?

Opublikowano
Dominik i jak patrzowales

byliśmy z Marcinem tą fure lukać i zapomniłem:facepalm: jutro napewno zajrze:wink:

Opublikowano

Dziękuje :wink:

Opublikowano
domin a dokładniej gdzie on się znajduje ?:decayed: trzeba rozkręcać tunel ?

zdejmujesz pólke pod kirerą i dojrzysz byka:naughty: masz fote wyżej:wink:

Opublikowano
domin a dokładniej gdzie on się znajduje ?:decayed: trzeba rozkręcać tunel ?

zdejmujesz pólke pod kirerą i dojrzysz byka:naughty: masz fote wyżej:wink:

ok, juz wiem :wink::thumbup1:

Opublikowano

ile może być warty moduł komfortu 8e0 959 433 BQ i AH?

Opublikowano

Szukam zwykłych lamp do b6 nima kto

Opublikowano
Szukam zwykłych lamp do b6 nima kto

Biggman chiba ma :decayed:

Opublikowano
ile może być warty moduł komfortu 8e0 959 433 BQ i AH?

Ciekawostka :decayed::decayed: : moduł AH to też AJ :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.