Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

No dobrze koleś mówi ale ja np. swoje przetwornice regenerowałem więc nie wiem czy nie da się naprawić:naughty:

Awaria awarii nie równa. Może miałeś coś "naprawialnego". Ja czasem zawożę coś z firmy to takich magików, niby niepozorny serwis a potrafią cuda robić, jak jest potrzeba to odtworzą jakiś spalony układ, zrobią go z "boku" i wszystko działa :naughty: a wtedy na spokojnie można ściągać nową część.

Co do filmu... przy braku szczęścia to by mogło zajarać się na aucie a tedy nieciekawie :shock3: Chociaż swoją drogą kupiłem kiedyś rodzicom do Skody pod fabryczny xenon zamienniki D2S na allegro i chodzą do dziś, dokładnie półtora roku bo właśnie sprawdziłem skrzynkę i mail potwierdzający jest z czerwca 2011. Pierw zamontowałem jeden i porównałem z ori ale jak dla mnie różnicy prawie brak. Najważniejsze, że bezawaryjnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
No dobrze koleś mówi ale ja np. swoje przetwornice regenerowałem więc nie wiem czy nie da się naprawić:naughty:

Awaria awarii nie równa. Może miałeś coś "naprawianego". Ja czasem zawożę coś z firmy to takich magików, niby niepozorny serwis a potrafią cuda robić, jak jest potrzeba to odtworzą jakiś spalony układ, zrobią go z "boku" i wszystko działa :naughty: a wtedy na spokojnie można ściągać nową część.

Co do filmu... przy braku szczęścia to by mogło zajarać się na aucie a tedy nieciekawie :shock3: Chociaż swoją drogą kupiłem kiedyś rodzicom do Skody pod fabryczny xenon zamienniki D2S na allegro i chodzą do dziś, dokładnie półtora roku bo właśnie sprawdziłem skrzynkę i mail potwierdzający jest z czerwca 2011. Pierw zamontowałem jeden i porównałem z ori ale jak dla mnie różnicy prawie brak. Najważniejsze, że bezawaryjnie działa.

tyle że d2s to zupełnie inna bajka bo zapłonnik jest w przetwornicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że d2s to zupełnie inna bajka bo zapłonnik jest w przetwornicy :wink:

Aha.

Człowiek całe życie się uczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bardzo trzeba to wymodzić nareszcie.

Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł?

Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bardzo trzeba to wymodzić nareszcie.

Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł?

Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nada ale cena z d*py:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zmierzyc dolny grill S-line?? Albo jakieś foto jak się przerabia tą z C5:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zmierzyc dolny grill S-line?? Albo jakieś foto jak się przerabia tą z C5:whistling:

gdzieś były te wymiary Artur82 gdzieś miał:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesnie pisal ktos rozmiar tego gryyla dolnego...a z C5 jest podobny czy jak? ma ktoś foty porównawcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesnie pisal ktos rozmiar tego gryyla dolnego...a z C5 jest podobny czy jak? ma ktoś foty porównawcze?

Dzisiaj się postaram go zamontować to dam info co i jak:good: Tylko Nie wiem właśnie czy dużo się róznią:kwasny: Ogólnie wygląda bardzo fajnie ten z C5 i jakby pasował to różnicy widać nie będzie:wink: A kosztuje 40zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesnie pisal ktos rozmiar tego gryyla dolnego...a z C5 jest podobny czy jak? ma ktoś foty porównawcze?

kufa Rafał niemoge sie zebrać do tych fot , ale jak coś to z mojej strony zamianka przyklepana:decayed: także wstrzymaj sie jeszcze prosze:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0452.JPG

Takie o:wink: Ale tak patrze u tych co mają ori że na górze chromu chyba nie macie albo jakoś za ramka tablicy to jest:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE]

[TABLE]

[TD=class: vs_w-a]

Proszszsze

:wink:

Grill Audi A4 B6 S-line

$%28KGrHqF,%21jMFC1tkFgqbBQ5J%21UeYJw%7E%7E60_12.JPG

%21Bbfr%28q%21Bmk%7E$%28KGrHqMH-DUEqu5HY5h,BKwRbqz%28M%21%7E%7E_12.JPG

Grill Audi A6 C5

[/TABLE]

[/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Ten z C5 to już po przeróbce? Bo wygląda na to że tylko ten górny chrom jest odjęty tak jak myślałem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nadal mi multi nie działa. Nawet przyciski nie świecą:kwasny:

Taśmę wymieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła już druga od WRC czujnik skrętu tym razem zakodowałem. Ale multi nadal nie działa:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...