Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest może gdzieś schemat jak dociąć kratkę z dolnego grilla z S4 do ramki S-line , i może wie ktoś jak to się trzyma ? Właśnie mi kurier przyniósł mi paczkę , 2 grille górny i dolny od S4 nówki sztuki :kox: . Górny pasuje idealnie ale dolny nie bardzo wygląda bo jest za duży do zderzaka S-line . Wiedziałem gdzieś na forum przeróbki z kratką S4 i ramką S-line ale nigdzie nie mogę znaleźć jak to dociąć , żeby niczego nie spartolić .

Ponawiam pytanie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukałem tego tematu bo wydaje mi się że coś na to było...chodzi mi o to plastikowe oparcie z tyłu fotelach SPORT...jak je zamontować żeby nie używać kleju? Kurde widziałem ale nie mogę znaleść;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

I co, nagle po wymianie termostatu pompa wody i nagrzewnica siadła :facepalm:

Wcześniej żadnego problemu nie było z ogrzewaniem, czy na wolnych obrotach czy podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

I co, nagle po wymianie termostatu pompa wody i nagrzewnica siadła :facepalm:

Wcześniej żadnego problemu nie było z ogrzewaniem, czy na wolnych obrotach czy podczas jazdy.

A Ty też masz tego elektronicznego penetratora? Może przewód jakiś poruszyłeś i gdzieś idzie powietrze. Albo coś z termostatem:kwasny: Ciężko tak stwierdzić ale w naszych audicach układ jest na tyle prosty że sam się odpowietrza praktycznie:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się odpowietrza, że drugi dzień z tym walczę i nie idzie za uja odpowietrzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie walił każdemu po oczach :facepalm:

:facepalm:

jezdze 3 lata na hidzie... zaden pies, zaden człowek mi nie mrugał i na CB tez nikt nie czepiał sie. podstawa to dobrze wyregulowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się odpowietrza, że drugi dzień z tym walczę i nie idzie za uja odpowietrzyć..

Kebaba widzocznie turek gdzieś wsadził:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2007 na jednym zestawie i zadnych problemow - zarniki z metalowym kolnierzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2007 na jednym zestawie i zadnych problemow - zarniki z metalowym kolnierzem

ja mam juz 2 zestaw:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie b6 za 30k to już za dużo jak za ten model jo chyba se jakąś igła igła nie mówię tu o wyrezanych autach jakich u nas jest kilka. Jakbym miał dac 30 za b6 dozbieralbym 5-6 i kupił b7. Nawet golasa. Ale młodsze auto. .

tylko to jest Q i S-line z końca produkcji. Cena akurat mi się wydaje. Brać VIN i sprawdzać.

Ja dałem za swoją znacznie więcej, ale w porównaniu z moją to ten z ogłoszenia to golas :)

dokładnie tak jak pisze, ja za swoja też dałem więcej i też do mojej to golas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

Domyślam się że z tel piszesz ale i tak ze śmiechu nie moge:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z pod biurka. Szefowa obok.

Zablokowali,mi,forum jakąś barakudą czy czymś tam innym ale,nie dam sie .

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/rns-sie-przegrzewa-257145/

Sorry za literówki Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak już o układzie chłodzenia mowa.

Kolega w AVF zmienił termostat i czujnik temp. i dalej auto nie dochodzi do 90:kwasny: Co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

:polew::polew::polew:

Chyba od nagrzewnicy, ten górny z dziurką. Tak, ściągałem. Woda zaczęła tryskać jak przytrzymałem go na 2 tyś. obr.

Pojechałem w drogę i już zadowolony, że grzeje stanąłem w korku a tu zaczyna zimno lecieć, jadę - ciepło, stoję - zimno.

Silnik rozgrzany do czerwoności:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...