Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

Opublikowano

Panowie szukałem tego tematu bo wydaje mi się że coś na to było...chodzi mi o to plastikowe oparcie z tyłu fotelach SPORT...jak je zamontować żeby nie używać kleju? Kurde widziałem ale nie mogę znaleść;/

Opublikowano
Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

I co, nagle po wymianie termostatu pompa wody i nagrzewnica siadła :facepalm:

Wcześniej żadnego problemu nie było z ogrzewaniem, czy na wolnych obrotach czy podczas jazdy.

Opublikowano
Już mnie wqrwia to odpowietrzanie ukł. chłodzenia. No jakim ch.. nie da się tego zrobić za uj :facepalm:

Dobre perypetie masz:decayed: Gdzieś musi być jakaś dziura w przewodach a jak nie to coś z pompą wody. A że jak stoisz to zimno to nagrzewnica może być już ujowa i za słaby przepływ:thumbdown:

I co, nagle po wymianie termostatu pompa wody i nagrzewnica siadła :facepalm:

Wcześniej żadnego problemu nie było z ogrzewaniem, czy na wolnych obrotach czy podczas jazdy.

A Ty też masz tego elektronicznego penetratora? Może przewód jakiś poruszyłeś i gdzieś idzie powietrze. Albo coś z termostatem:kwasny: Ciężko tak stwierdzić ale w naszych audicach układ jest na tyle prosty że sam się odpowietrza praktycznie:co:

Opublikowano

Tak się odpowietrza, że drugi dzień z tym walczę i nie idzie za uja odpowietrzyć..

Opublikowano
I będzie walił każdemu po oczach :facepalm:

:facepalm:

jezdze 3 lata na hidzie... zaden pies, zaden człowek mi nie mrugał i na CB tez nikt nie czepiał sie. podstawa to dobrze wyregulowac

Opublikowano
Tak się odpowietrza, że drugi dzień z tym walczę i nie idzie za uja odpowietrzyć..

Kebaba widzocznie turek gdzieś wsadził:decayed:

Opublikowano

Ja od 2007 na jednym zestawie i zadnych problemow - zarniki z metalowym kolnierzem

Opublikowano
Ja od 2007 na jednym zestawie i zadnych problemow - zarniki z metalowym kolnierzem

ja mam juz 2 zestaw:wink:

Opublikowano

Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

Opublikowano
Generalnie b6 za 30k to już za dużo jak za ten model jo chyba se jakąś igła igła nie mówię tu o wyrezanych autach jakich u nas jest kilka. Jakbym miał dac 30 za b6 dozbieralbym 5-6 i kupił b7. Nawet golasa. Ale młodsze auto. .

tylko to jest Q i S-line z końca produkcji. Cena akurat mi się wydaje. Brać VIN i sprawdzać.

Ja dałem za swoją znacznie więcej, ale w porównaniu z moją to ten z ogłoszenia to golas :)

dokładnie tak jak pisze, ja za swoja też dałem więcej i też do mojej to golas :decayed:

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich do przesyłania zdjęć do Kalendarza na Rok 2014 :hi:

Opublikowano
Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

Opublikowano
Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

Domyślam się że z tel piszesz ale i tak ze śmiechu nie moge:polew:

Opublikowano

I z pod biurka. Szefowa obok.

Zablokowali,mi,forum jakąś barakudą czy czymś tam innym ale,nie dam sie .

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/rns-sie-przegrzewa-257145/

Sorry za literówki Panowie :wink:

Opublikowano

Pany, jak już o układzie chłodzenia mowa.

Kolega w AVF zmienił termostat i czujnik temp. i dalej auto nie dochodzi do 90:kwasny: Co to może być

Opublikowano
Ja wysiadam. Wszędzie piszą, że 1.8T sam się odpowietrza itd. :facepalm:

A ten przewód co,do nagrzewnicy idzie sciagaleś żeby odpowietrzyć?? Tam na czpiejiu jest mała dziecka do,odpowietrzania.

:polew::polew::polew:

Chyba od nagrzewnicy, ten górny z dziurką. Tak, ściągałem. Woda zaczęła tryskać jak przytrzymałem go na 2 tyś. obr.

Pojechałem w drogę i już zadowolony, że grzeje stanąłem w korku a tu zaczyna zimno lecieć, jadę - ciepło, stoję - zimno.

Silnik rozgrzany do czerwoności:wink:

Opublikowano

A dobry ten termostat? - moze odwrotnie zalozyl

Opublikowano
A dobry ten termostat? - moze odwrotnie zalozyl

Jak można źle założyć termostat z obudową? Silnik i chłodnice gorące więc to nie to. Wiatrak włącza się po jakimś czasie więc nie to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.