Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

też tak miałem w B6 (np. tunel miał, ślad od kolana bo na początku produkcjibyły takie dziwne te tunele) , w B7 na szczęście plastiki w stanie perfecto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam kropkę na przycisku Auto i już mam takie ciśnienie że nie mogę na to patrzeć:polew::naughty:

Jak kupiłem A4 to na przycisku AUTO też miałem dosłownie malutką skazę i tak kupiłem nówkę ori. Każdy plastik w środku sukcesywnie wymieniam na nowy bo tak lubie i uj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli- wszystko będzie odnowione- miałem się wstrzymać z montażem na ładnych gratach ale nie wytrzymałem :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

możecie marudzić a ja i tak mam banana na twarzy :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

wladi nie bądź brutal :grin:
Musi chłopak wiedzieć że jak się należy do Elity to trzeba pewne rzeczy przełknąć:polew::wink:

wiem wiem ale musiałem :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kropkę na przycisku Auto i już mam takie ciśnienie że nie mogę na to patrzeć:polew::naughty:

Jak kupiłem A4 to na przycisku AUTO też miałem dosłownie malutką skazę i tak kupiłem nówkę ori. Każdy plastik w środku sukcesywnie wymieniam na nowy bo tak lubie i uj :)

ja mam tak samo, musze jeszcze tylko wymienić rączkę drzwi kierowcy, mam już ja tylko czekam aż uzbieram kasę i kupie sobie przełączniki w chromie :decayed: bo używek nie ma :grin:

Marcin i jak wrażenia po ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixy srixy :decayed: podstawa to dopracować kilka detali i póki co tani hid nie będzie zły :naughty:

tani hid rozpierdo... Ci pół auta elektrycznie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kropkę na przycisku Auto i już mam takie ciśnienie że nie mogę na to patrzeć:polew::naughty:

Jak kupiłem A4 to na przycisku AUTO też miałem dosłownie malutką skazę i tak kupiłem nówkę ori. Każdy plastik w środku sukcesywnie wymieniam na nowy bo tak lubie i uj :)

ja mam tak samo, musze jeszcze tylko wymienić rączkę drzwi kierowcy, mam już ja tylko czekam aż uzbieram kasę i kupie sobie przełączniki w chromie :decayed: bo używek nie ma :grin:

Marcin i jak wrażenia po ?:wink:

prócz tego że chcieli mnie tutaj zdenerwować to jestem mega zadowolony- inne wnętrze- jeszcze tylko mf i zaczynam regenerację całego środka :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz tunel wymieniłem, przełączniki i od razu inaczej :kox: lubię mieć idealnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie przejmuj się gadaniem ,gratki za radyjko :thumbup1:ja od roku przymierzam się do zmiany ,ale cały czas jakieś inne gadżety wskakują i się odwleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłbyś w stanie zerknąć na nią bo mam ponad 400km i nie chce mi się w ciemno jechać, z rozmowy koleś jest spoko ale w rzeczywistości może być różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam takiego bogatego?? z tyłu korby, brak zew s-line... z + to grzana pół-skóra ale nie w elektryce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie przejmuj się gadaniem ,gratki za radyjko :thumbup1:ja od roku przymierzam się do zmiany ,ale cały czas jakieś inne gadżety wskakują i się odwleka

Do RNS trzeba zrobić dobre podejście bo,kilka gratów potrzeba u np u mnie auto już swoje ok ma i to co trochę jebnie to a to tamto i tak się odkłada.

Dobrze ze w końcu się udało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam takiego bogatego?? z tyłu korby, brak zew s-line... z + to grzana pół-skóra ale nie w elektryce,
No masz rację szału ni ma i d*py nie urywa za tą kasę:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie b6 za 30k to już za dużo jak za ten model jo chyba se jakąś igła igła nie mówię tu o wyrezanych autach jakich u nas jest kilka. Jakbym miał dac 30 za b6 dozbieralbym 5-6 i kupił b7. Nawet golasa. Ale młodsze auto. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłbyś w stanie zerknąć na nią bo mam ponad 400km i nie chce mi się w ciemno jechać, z rozmowy koleś jest spoko ale w rzeczywistości może być różnie

chcesz to wezme vagine i podjade , tyle że faktycznie d*py nie urywa ale z drugiej strony ędzie co rezać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale ciężko coś znaleźć w 1.9TDI, q i s-linem zew i wew

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Dokładnie, będzie co rezać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...