Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A niby czemu ma zostac??

Nie kumam...Ustalamy zasady chyba po to zeby sie ich trzymac?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A niby czemu ma zostac??

Nie kumam...Ustalamy zasady chyba po to zeby sie ich trzymac?

też nikt nie powiedział, że zostanie :decayed:

Bieniek spokojnie....komisja podejmnie decyzje co zrobić :whistling::wink:

Opublikowano

a może się nawróci i wątek będzie z powrotem :wink::decayed:

Opublikowano

Artur z telefonu jadę i nie wszystkie foto mi się otworzyły.

Mógłby zostać bo reza dobrze auto. A ze fochowaty jak Panienka jest to już inny temat

Ja,o tym nie,decyduje tylko wyrażam moje zdanie Bieniek :decayed:

Opublikowano

Wielu reza tak samo,albo i lepiej i nei sa w divisonie.

Albo nie chca,ale nie spelniaja warunkow.

Tutaj mamy ten drugi przypadek, wiec jaki moral?

Opublikowano

Przypomniał mi się Somes jak się co chwilę obrażał i teatru usuwał :polew: bo Młody miał foto z modelką a on nie dostał się na kalendarza:polew:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Wielu reza tak samo,albo i lepiej i nei sa w divisonie.

Albo nie chca,ale nie spelniaja warunkow.

Tutaj mamy ten drugi przypadek, wiec jaki moral?

Że to Baba??

Opublikowano

Juz jeden temat o kobitkach i dla kobitek jest,wiec tu nie potrzeba

:grin:

Opublikowano

Polać temu Panu :banan:

Endu grill leży e aucie jutro montaż. Nie ma czasu żeby się po jajkach podrapać :thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Ale dzisiaj plan z Żona wymyslilismy- co miesiąc będę na recaro odkładał a,na koniec roku dołożymy różnice ze wspólnego konta bo jej z rana Dupcia zmarzła na full skórze i powiedział ze chce alkantarę :polew:

Opublikowano
Polać temu Panu :banan:

Endu grill leży e aucie jutro montaż. Nie ma czasu żeby się po jajkach podrapać :thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Ale dzisiaj plan z Żona wymyslilismy- co miesiąc będę na recaro odkładał a,na koniec roku dołożymy różnice ze wspólnego konta bo jej z rana Dupcia zmarzła na full skórze i powiedział ze chce alkantarę :polew:

Robimy podmiankę na kobiety?:przebiegly:

Opublikowano

Nie wyrobiłbyś na bluzeczki :whistling::polew:

Opublikowano

Jestem za skasowaniem pumie konta i założenia na eu.:decayed:

Opublikowano
Nie wyrobiłbyś na bluzeczki :whistling::polew:

Chłopie w promieniu 100km mam chyba z 5 centrów handlowych gdzie Chinczyki siedzą na kartonach:kox: Dajesz 200zł i cały dzień mojej nie ma:decayed:( Znaczy ja nie nadaje narazie:decayed:)

Opublikowano

Eeeeeeeeeeeeee moja lepsza na sale mnie do stolulycy z kielc ciąga :polew:

Opublikowano
Eeeeeeeeeeeeee moja lepsza na sale mnie do stolulycy z kielc ciąga :polew:

Ło kurfa to dobrze ze Ty gazownie masz:decayed: Jak będziesz teraz leciał to daj znać:good:

Opublikowano

Teraz w,kwietniu będę dopiero i już do Dominika się chce wepchnąć na rezanie ale jakoś damy radę :wink:

Opublikowano

pany szybkie pytanie, czy jak odłączę akumulator to radio się rozkoduje ? mam Concert

Opublikowano
pany szybkie pytanie, czy jak odłączę akumulator to radio się rozkoduje ? mam Concert

A siedzi w aucie od nowości? Jak tak to nie:good:

Opublikowano
pany szybkie pytanie, czy jak odłączę akumulator to radio się rozkoduje ? mam Concert

A siedzi w aucie od nowości? Jak tak to nie

ja nie miałem od nowości i też pamiętało :good:

Opublikowano
pany szybkie pytanie, czy jak odłączę akumulator to radio się rozkoduje ? mam Concert

A siedzi w aucie od nowości? Jak tak to nie:good:

wedle kodów tak, mam nadzieję, że nikt go w międzyczasie nie wymieniał

dzięki

Opublikowano
pany szybkie pytanie, czy jak odłączę akumulator to radio się rozkoduje ? mam Concert

A siedzi w aucie od nowości? Jak tak to nie

ja nie miałem od nowości i też pamiętało :good:

Ale RNS-E czy Concerta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.