Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Stan bardzo dobry, ale zaznaczam że jest używana"

:grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No za 400 zł kupiłem i to razem z tą kostką :wink:

Opublikowano

Ty ale ona jest do 4 ramion?! Zaslepke trzeba zmienić na 3 ramienną :thumbdown:

Opublikowano
"Stan bardzo dobry, ale zaznaczam że jest używana"

:grin::grin::grin:

No logiczne, że nie nówka :decayed: Dzwoniłem do niego i mówił, że sprzedaje, bo nową kierę montuje chyba z B8 albo TT.

Na drugiej aukcji kiera MF z B7 stoi jego więc chyba nie kręci :wink:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Ty ale ona jest do 4 ramion?! Zaslepke trzeba zmienić na 3 ramienną :thumbdown:

Ale ja mam 4 ramienną kierownicę :wink:

Opublikowano

Akurat w przypadku poduszki powietrznej sformułowanie używana nie jest najlepsze. No ale kto wie, może po prostu na niej spał :grin:

Opublikowano

Pytałem i powiedział, że sprawna.

Chociaż nijak tego przetestować się nie da :decayed: Chociaż jeden pies, nawet jakby nówka była to i tak by nie wywaliła :grin:

Opublikowano

E to normalna cena nawet można powiedzieć ze drogo. Stona,całą kiere gonił za 450 :doh:

Ale uj najważniejsze że masz komplet.

Opublikowano
E to normalna cena nawet można powiedzieć ze drogo. Stona,całą kiere gonił za 450 :doh:

Ale uj najważniejsze że masz komplet.

No kiera 4 ramienna MF obszyta u ragga już leży w szafie, teraz tylko zamontować wystarczy i od razu tempomat się wyreza :decayed:

Opublikowano
Skoro w klapie sie swieci to i ta wsrodku powinna dzialac

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Bylby ktos chetny na kierownice 3 ramienna z B6 czarna - ladna kompletna :naughty:

ja byłbym chętny ale w zamian na kierę mf z b7(bez poduchy) + do tego moduł Q (na jakiś słabszy co tempomat targnie):kox:

Ja wogóle jestem zdania ze u Ciebie lepiej wyglądałaby czarna 3 ramienna z b6 bez tempo bo i na co Ci on. Mogę się zamienić jak bardzo Ci zależy ale musisz dopłacić oczywiście :polew:

Opublikowano
15095233597527985032711.jpg
Opublikowano

Ale ma okropne zagłówki:decayed:

Opublikowano

Obrysówki :sick3:

Opublikowano
Obrysówki :sick3:

:thumbdown: fajne są :kox: a zagłówki to do bani :thumbdown:

Opublikowano

Te chromy w lampach też w kosmos wypieprzyć.

Opublikowano
Te chromy w lampach też w kosmos wypieprzyć.

no jakby mu biksy zapodac to byłby wiele ładniejszy :wink:

Opublikowano

Wystarczy same wnętrza pomalować :wink:

Opublikowano
Wystarczy same wnętrza pomalować :wink:

tak ale lepiej od razu pchac biksa przynajmniej światełko lepszejsze :decayed:

Opublikowano

Temat wałkowany miliard razy...

Jakie LEDy do kabiny kupić i w postojówki?:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.