Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

to kiedy :naughty::whistling:

Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

to kiedy :naughty::whistling:

zapraszam,choćby już...:decayed:
Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

to kiedy :naughty::whistling:

zapraszam,choćby już...:decayed:

łer?? :decayed:

Opublikowano

podkarpacie,bez navi może być ciężko :grin:

by the way fajną ktoś dzisiaj furke zaprezentował [b6 avf] avant 1,9 tdi :kox:

Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

to kiedy :naughty::whistling:

zapraszam,choćby już...:decayed:

bo nas długo namawiać nie trza:decayed: sie napijemy to będą takie spryski że ho ho:grin:

Opublikowano

Daniels...a o RNS_E się nie martw siedzi i to z mapką 2013 :decayed: więc trafię i Domina po drodzę zabiorę :whistling:

Opublikowano
to my wpadniemy na tego browara a wyrezamy to innym razem jak będziesz miał graty :decayed:

za ten pomysł dostajesz nobla:decayed:

to kiedy :naughty::whistling:

zapraszam,choćby już...:decayed:

bo nas długo namawiać nie trza:decayed: sie napijemy to będą takie spryski że ho ho:grin:

No będą, opryskacie mu całe podwórko:polew::polew:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Daniels...a o RNS_E się nie martw siedzi i to z mapką 2013 :decayed: więc trafię i Domina po drodzę zabiorę :whistling:
Dawać tu nowe mapki:naughty::decayed:
Opublikowano

idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą :banan:

Opublikowano
idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą :banan:

odpalaj grila:decayed:

Opublikowano

Włodi jak mi powiesz jak to skopiować to "kain problem" :decayed:

Opublikowano

ok,muszę go odśnieżyć :grin:

Opublikowano
idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą :banan:

odpalaj grila:decayed:

Domin odpalać auto ?? :polew:

Opublikowano
Włodi jak mi powiesz jak to skopiować to "kain problem" :decayed:
Ty no jak przecież kopiuj wklej:polew::polew: pewnie odpowiednia nagrywara musi być:whistling:
Opublikowano

podkarpacie kuzwa znowu prawie cala pl do przejechania :facepalm: poczekam az moj bedzie w tamte rewiry jechal to zapakuje niunie w kontener i sie z nim zabiore :whistling:

Opublikowano
Włodi jak mi powiesz jak to skopiować to "kain problem" :decayed:

ne skopiujesz Artu:wink: Wladi zagadaj z Tomkiem:wink:

Opublikowano

wiecie może czy ringi w zegarach b6 są demontowalne?

Opublikowano
idę powiedzieć żonie niech kanapki robi...goście jadą :banan:

odpalaj grila:decayed:

Domin odpalać auto ?? :polew:

jasne , powiedz narzoczonej że tydzień będziesz na delegacji w podkarpackiem:polew::polew::polew:

Opublikowano
Włodi jak mi powiesz jak to skopiować to "kain problem" :decayed:

Co to

ne skopiujesz Artu:wink: Wladi zagadaj z Tomkiem:wink:

Tomkiem? Co to znowu za wafel:polew::polew:
Opublikowano

no nic lece spac panowie dobranoc:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.