Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta jest straszna z twarzy :doh::doh:da6211644e62c87am.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem widzialam jej zdjecie :facepalm:

dobrze że chociażjeden profil ma znośny :polew::polew:

:grin::polew:

wiesz kojarzy mi sie to z cobra z czestochowy :facepalm: z tyl liceum z przodu muzeum:polew:

Opublikowano

482581_603070643041996_1358276212_n.jpg

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

48154_409590622463168_1343640337_n_zpsafb4cf18.jpg

Opublikowano

:wink:

653076431677c8f4m.jpg

4248540505d83f96m.jpg

Opublikowano

w końcu jakieś zdjęcia :decayed:

Opublikowano

mnie ten all rozwala 255128_500055406701769_316946118_n.jpg382160_363001533795332_2067580770_n.jpg598399_454728187918745_255498403_n.jpg15096_557963357551273_1987523724_n.jpg379065_547460021934940_982634385_n.jpg75293_563550306992578_1213824311_n.jpg

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

for Józeka2esumep.jpg

Opublikowano

a dla mnie co :whistling:

az wstyd moja pokazywac :facepalm:

Opublikowano

dla Ciebie cała reszta :decayed::decayed:

imag02851.jpg

Opublikowano

tam taki niebieski

nie ma to jak granat :naughty:

Opublikowano

65371190081097795734613.jpg

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

az wstyd moja pokazywac :facepalm:

jak ma wszystkie koła to dramatu nie ma :wink:
Opublikowano

ha ha ha mowisz :wink:

Opublikowano
Kurfa kobieta moja była w biurze podróży i za wycieczkę do Bułgarii we wrześniu na tydzien tylko z własnym dojazdem chcą 1200zł na 2 osoby:shock3:

Jechał tam ktoś autem? Ile km jest?

Jechałem w tamtym tygodniu do Bułgarii. Nie wiem skąd wyruszasz ja jechałem na Barwinek ->Świdnik->Presov-.Kosice->Miskolc->Debrecen->Oradea->Arad->Timisoara->Vidin->Sofia

Co Do cen paliw bardzo podobne troszke niższe niż w PL. Bardzo drogie promy. Musisz kupic winiety. Wracałem inna droga. Jak chcesz uniknąc promów to albo Serbia a jak nie to Lecisz na Giurgiu. Polecam trase DN7C. Zrobiłem 1600km na lajcie zależy jak kto lubi jeździc.

Opublikowano
Panowie chcę wymienić poduszkę silnika w AWX tą z czujnikiem... dużo z tym roboty jak nie mam osłony pod silnikiem? dam radę zrobić to z kuzynem u niego na kanale? Nakierujcie mnie trochę jak się za to zabrać :)

Pomoże ktoś ?:D

Opublikowano

Musisz mieć podnośnik żaba lub podobny lub wieszak do silnika. Podwieszasz silnik, odkręcasz przednie mocowanie silnika, potem poduszki, do góry, wymieniasz uszkodzoną i tyle. Wydaje się proste, chociaż nigdy nie wymieniałem:tongue4:

Opublikowano

:hi:

Ładny fury i sprzęt w garażu mieli :whistling:

"Dziupla" na kilka posesji. Policja: To przeszło nasze oczekiwania

Panowie chcę wymienić poduszkę silnika w AWX tą z czujnikiem... dużo z tym roboty jak nie mam osłony pod silnikiem? dam radę zrobić to z kuzynem u niego na kanale? Nakierujcie mnie trochę jak się za to zabrać :)

Pomoże ktoś ?:D

Tak czysto teoretycznie bo robiłem takie coś w B5 1.9 TDI w sumie w B6 też ale silnik miałem wyjęty...

Ja robiłem na dużym podnośniku więc w kanale trzeba pokombinować, odkręcasz dwie nakrętki, jedna od góry druga od dołu, wypinasz wtyczkę, w przypadku B5 miałem chyba jeszcze poluzowane poduszki skrzyni. W Twoim przypadku lewarujesz silnik, w moim opuściłem całą budę a silnik podparty belką... trochę trzeba opuścić bo te śruby/szpilki dość długie. Wymian i skręcasz :naughty:

Opublikowano
:siema: w końcu się wyspałem :decayed:
Opublikowano
:siema: w końcu się wyspałem :decayed:

niech zgadne 2 zmiana:decayed:

Opublikowano
:siema: w końcu się wyspałem :decayed:

A ja dzisiaj wracam do domu i :sexinbed: Potem trochę TV pooglądam na mojej nowej 50` plazmie i weekend:naughty: życie nie jest takie złe:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.