Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a propo co to za utwor?

To chyba Rubik :whistling:

taaa bo juz:grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie znacie się ja chciałbym Mercedesa w204 w pakiecie AMG 3.2CDI

http://www.ec-parts.de/img/galerie/mercedes/mercedes_320cdi/320cdi_1.jpg

:jerk::jerk: Miażdży mnie to auto:kox:

Ładne ile taka zabawka??

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

a propo co to za utwor?

To chyba Rubik :whistling:

taaa bo juz:grin:

No to nie wiem :polew:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

:hi: mnie trzema ta choroba od dawna :decayed: tylko avant dla mnie :wink:

Opublikowano
Nie znacie się ja chciałbym Mercedesa w204 w pakiecie AMG 3.2CDI

http://www.ec-parts.de/img/galerie/mercedes/mercedes_320cdi/320cdi_1.jpg

:jerk::jerk: Miażdży mnie to auto:kox:

Ładne ile taka zabawka??

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

a propo co to za utwor?

To chyba Rubik :whistling:

taaa bo juz:grin:

No to nie wiem :polew:

320CDI to ponad 80k tak jak B8 3.0TDI ale 2.0CDI już się od nie całych 60k zaczynają ale bez pakietu AMG:kwasny: A to robi największą robotę:kox: Miałem brać takiego na koniec roku ale mi się pokompliowało z tą robotą:kwasny:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

:hi: mnie trzema ta choroba od dawna :decayed: tylko avant dla mnie :wink:

avant tez ladny, sedan ma jednak to coś. W perspektywie 2lat będę jeździł B6, potem albo przesiadka na B8 kuzyna albo poszukam A6 C6 polift. Póki co starcza poczciwa B6-ka :)

Opublikowano

Daj foto wnętrza bo to największą wadą mietków moim zdaniem.

Opublikowano

14964b2106a99f5a3f5dc8b2908cad0d.jpg

Chyba to jakaś topowa wersja nie jest ale i nie najgorsza:wink:

Opublikowano
:hi:

czy tylko mnie dopadła choroba zwana A6 C6 Sedan? :)

Tailored Trailer on Vimeo

:hi: mnie trzema ta choroba od dawna :decayed: tylko avant dla mnie :wink:

avant tez ladny, sedan ma jednak to coś. W perspektywie 2lat będę jeździł B6, potem albo przesiadka na B8 kuzyna albo poszukam A6 C6 polift. Póki co starcza poczciwa B6-ka :)

tak samo jak ja :thumbup1: ale myślę ze będzie C6 :decayed:

Opublikowano
http://pictures.trader.pl/pictures/original/9/03/f5/14964b2106a99f5a3f5dc8b2908cad0d.jpg

Chyba to jakaś topowa wersja nie jest ale i nie najgorsza:wink:

Zalatuje mi oplem :decayed::polew:

Poważnie to nawet przyjemnie ale chyba celowalbym w c6.

Opublikowano

Ktoś chętny na Logo S-line w kierownice? 80zł+kw

Opublikowano
Ktoś chętny na Logo S-line w kierownice? 80zł+kw

nowe?

Opublikowano

Tak nowe jeszcze nie wypakowane. Józek sry że nie pisałem bo się zapomniałem. Przyszło to wreszcie?

Opublikowano

P-U-M-A te znaczki są na wcisk? Łatwo zamontować, ogarne?

Opublikowano

Na klej są chyba. Nie otwierałem tego. Miało iść do mojej kiery ale zmieniłem i już mam logo.

Opublikowano

Puma wczoraj przyszło :wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

klubowe, myślę że ciut targować i będzie ok ;)

RECARO exclusive audi a4 s4 rs4 b6 b7 (3042175640) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
http://pictures.trader.pl/pictures/original/9/03/f5/14964b2106a99f5a3f5dc8b2908cad0d.jpg

Chyba to jakaś topowa wersja nie jest ale i nie najgorsza:wink:

to z wersji avantgarde, czyli najwyższej. sąsiad ma właśnie taki środek.. mi się ta C-klasa nie widzi, chyba, że coupe :naughty:

Opublikowano
http://pictures.trader.pl/pictures/original/9/03/f5/14964b2106a99f5a3f5dc8b2908cad0d.jpg

Chyba to jakaś topowa wersja nie jest ale i nie najgorsza:wink:

Zalatuje mi oplem :decayed::polew:

Poważnie to nawet przyjemnie ale chyba celowalbym w c6.

DOKŁADNIE mam takie samo wrażenie :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

a ja będę celował w B8 :decayed:

Opublikowano
http://pictures.trader.pl/pictures/original/9/03/f5/14964b2106a99f5a3f5dc8b2908cad0d.jpg

Chyba to jakaś topowa wersja nie jest ale i nie najgorsza:wink:

Zalatuje mi oplem :decayed::polew:

Poważnie to nawet przyjemnie ale chyba celowalbym w c6.

DOKŁADNIE mam takie samo wrażenie :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

a ja będę celował w B8 :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

Ale mi dywizjonowcy. Ja się będę bujał do śmierci moim B6:naughty::naughty::naughty::naughty:

:polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.