Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chłopaki a6 jest wypas .....ale jak jak widze to auto to az mnie telepie:slina::shock3:Audi S8 - VAT 23%- Ceramika, B&O, Masaż, Radar (3031524021) - motoAllegro za takiego to moge sie sprzedac:wink:

znajomek sie taka wozi matko jak to sie na zywo prezenci :slina:

a ma A8 czy S8?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

s8

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

mieszka w szwecji i zjezdza tu raz na jakis czas to i malo ja na miescie widac:kwasny: a szkoda taka sztuka:naughty:

Opublikowano
s8

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ----------

mieszka w szwecji i zjezdza tu raz na jakis czas to i malo ja na miescie widac:kwasny: a szkoda taka sztuka:naughty:

kurcze eska wymiata...no ale pomarzyc mozna

Opublikowano

kupic to jeszcze poł biedy... wez to teraz utrzymaj

Opublikowano
kupic to jeszcze poł biedy... wez to teraz utrzymaj

no własnie..utrzymanie naszych b6 w poruwnianiu z s8 to nasze są ''za darmo'':wink:

Opublikowano
kupic to jeszcze poł biedy... wez to teraz utrzymaj

O ile np zwykłę a8 z 3.0TDI w utrzymaniu za pewne jest znośne to S8 to już chora kasa:decayed:

Rezacie coś tam pany? JA czekam na info z sądu i jak będzie dobrze to szukam napędu na tył:kox:

Opublikowano

marudzicie temat do ogarniecia :wink: z takim nastawieniem to nie ma po co samochodu kupowac :whistling:

Opublikowano
marudzicie temat do ogarniecia :wink: z takim nastawieniem to nie ma po co samochodu kupowac :whistling:

Osobiście taki silnik mógłbym utrzymać jedynie w sytuacji w której stałby u mnie w pokoju jako stolik z dziurą w bloku od tłoka:decayed:

Opublikowano
marudzicie temat do ogarniecia :wink: z takim nastawieniem to nie ma po co samochodu kupowac :whistling:

Osobiście taki silnik mógłbym utrzymać jedynie w sytuacji w której stałby u mnie w pokoju jako stolik z dziurą w bloku od tłoka:decayed:

ty to wez sobie od jakiejs ciezarowki czy cus to bedziesz mial miejsce na butelki :whistling::naughty:

kuzwa jak mi sie takie stoliki widza:decayed:

Opublikowano

b4ca1e5501346e1e2cb36b0c27d916cb,10,1.jpg

Stolik z gwiazdowego:shock3:

Opublikowano

INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

:brawo: chłopaki

Opublikowano
INFO:

Do B6 Division przyjęliśmy kolegów: rav85 i plebansk8

Gratulujemy :wink:

super powitać :wink:

Opublikowano

Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

szyby.jpg

Opublikowano
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

http://s7.postimage.org/sfjz97k7b/szyby.jpg

Chyba głośniki:wink:Dobrze widzę że kolega ma grill z A6 c5?

Opublikowano

tak, dolny jest z A6 C5, cieżko znaleźć ori s-line w dobrej cenie:kwasny:

Opublikowano
tak, dolny jest z A6 C5, cieżko znaleźć ori s-line w dobrej cenie:kwasny:

Jak spasowałeś? Podcinałeś jakoś od dołu?

Opublikowano
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

http://s7.postimage.org/sfjz97k7b/szyby.jpg

Oświetlenie drzwi i klamek :wink:

Opublikowano
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki. :kwasny:

http://s7.postimage.org/sfjz97k7b/szyby.jpg

Oświetlenie drzwi i klamek :wink:

Dzieki za info, czyli to wiązka boczka:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.