Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

46385_513258438706370_672973005_n.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/46385_513258438706370_672973005_n.jpg

Piekne te kiery sa.

Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink:

Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin:

Opublikowano
Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/46385_513258438706370_672973005_n.jpg

Piekne te kiery sa.

Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink:

Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin:

No ceny trzymają i wyglądają świetnie ale mam inny pomysł więc chętnie sprzedam:wink:

Opublikowano

W pakiecie światło mamy 5W5 w drzwiach i pod nogami:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/46385_513258438706370_672973005_n.jpg

Piekne te kiery sa.

Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink:

Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin:

powiem ci że można kupić za duuuuuuuuuuuuużo taniej tylko trzeba dłuuuuuuuuuugo szukać :kox:

Opublikowano

Ale na pewno nie u nas w Polsce. Cena samej poduszki to kwota rzędu 1300zł a taka kiera z nowa skórą za 700zł to nie jest dużo.

Opublikowano
Panowie czy ktoś by był chętny na moją kierownicę z Audi TT cena z poduszką 1999zł:decayed:

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/46385_513258438706370_672973005_n.jpg

Piekne te kiery sa.

Mialem i robila straszne wow we wnetrzu:wink:

Szkoda, ze dalej trzymaja cene:grin:

powiem ci że można kupić za duuuuuuuuuuuuużo taniej tylko trzeba dłuuuuuuuuuugo szukać :kox:

Ja chyba dwa lata temu jak nie lepiej kupilem taka za 1700zl nowa ale to raczej byl dar z niebios:grin:

Ale czesto spogladam na zdjecia i troche zalyje, ze sprzedalem:

recaro4.jpg

Opublikowano

za***iste fotele miałeś naprawdę miazga:slina:

Opublikowano

recaro1.jpg

Jak sprzedawalem myslalem ze juz nigdy nie wroce do b6/b7.

Mylilem sie :grin:

Opublikowano

to panowie wszystkiego naj dzis wasz dzien:whistling::naughty:

Opublikowano

Dzięki Edytka;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
to panowie wszystkiego naj dzis wasz dzien:whistling::naughty:

No w końcu!! :banan:

Opublikowano

tyle was mam to musze o was pamietac :decayed::naughty:

Opublikowano
tyle was mam to musze o was pamietac :decayed::naughty:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

panie i panowie, takie pierdólko juz widzieliscie, tylko ze z audi logo?

Opublikowano

Na alledrogo widziałem z kilkoma logami poszukaj:naughty:

Opublikowano
:hi:

panie i panowie, takie pierdólko juz widzieliscie, tylko ze z audi logo?

7a9c752e707607c1acb93e1718670422.gif?1321476344

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.