Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przy twojej kozie to i 255:grin::decayed:

ale u mnie widać że mam koło szerokie a nie jakieś 8 czy 8.5 badziewie :decayed::decayed::decayed::decayed:

apropo gleby- chba jakiegoś allrołłłda trza kpić bo przy wsiadaniu strasznie napier...dala mnie lewe kolano :facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurfa już mnie uj strzela z tymi felgami:facepalm: ręcznie polerując nic się w sumie nie dzieje a jak próbuje papierem wodnym na maszynie albo pastą g3 to zrywa lakier:facepalm: Co tu robić?:kwasny:

Przywieź do mnie mam dużo wolnego czasu :naughty:

Opublikowano

ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Opublikowano
Przy twojej kozie to i 255:grin::decayed:

ale u mnie widać że mam koło szerokie a nie jakieś 8 czy 8.5 badziewie :decayed::decayed::decayed::decayed:

apropo gleby- chba jakiegoś allrołłłda trza kpić bo przy wsiadaniu strasznie napier...dala mnie lewe kolano :facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Wiek daje się w znaki powoli:decayed:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Po pierwsze G3 do kosza i kup coś sensownego.

Co do zrywania lakieru to kiepsko pomalowane widocznie.

co masz do G3?? bardzo dobra pasta do wstepnej polerki!!

(wiem co pisze)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Ojciec obowiązki czekają a nie forum :decayed:

Pozdrów małżonkę i ucałuj młodego :wink4:

Opublikowano
Przy twojej kozie to i 255:grin::decayed:

ale u mnie widać że mam koło szerokie a nie jakieś 8 czy 8.5 badziewie :decayed::decayed::decayed::decayed:

apropo gleby- chba jakiegoś allrołłłda trza kpić bo przy wsiadaniu strasznie napier...dala mnie lewe kolano :facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Wiek daje się w znaki powoli:decayed:

masa :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

20jickn.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

widziałem dzisiaj c7 w s linie- f*ck chyba trza zacząć zbierać i jak już b6 padnie to taką trza zapodać :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

http://i49.tinypic.com/20jickn.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Puma jesteś chory Ty Zboczeńcu

Opublikowano
widziałem dzisiaj c7 w s linie- f*ck chyba trza zacząć zbierać i jak już b6 padnie to taką trza zapodać :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

http://i49.tinypic.com/20jickn.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Puma jesteś chory Ty Zboczeńcu

Ciekawe skojarzenia masz z tym obrazkiem:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Ojciec obowiązki czekają a nie forum :decayed:

Pozdrów małżonkę i ucałuj młodego :wink4:

Musti kużwa wpadaj dzień przed Bt do nas :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

co masz do G3?? bardzo dobra pasta do wstepnej polerki!!

(wiem co pisze)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

te a co Cie tak bawi...naczytałeś się abjek i teraz latasz powtarzasz...a z lakiernictwiem pewnie tyle wspólnego...co felgi spierdoliłeś :decayed:

Opublikowano
widziałem dzisiaj c7 w s linie- f*ck chyba trza zacząć zbierać i jak już b6 padnie to taką trza zapodać :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

http://i49.tinypic.com/20jickn.jpg

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Puma jesteś chory Ty Zboczeńcu

Ciekawe skojarzenia masz z tym obrazkiem:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

ciekawe? :polew::polew::polew::polew: masz zainteresowanie :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

co masz do G3?? bardzo dobra pasta do wstepnej polerki!!

(wiem co pisze)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

te a co Cie tak bawi...naczytałeś się abjek i teraz latasz powtarzasz...a z lakiernictwiem pewnie tyle wspólnego...co felgi spierdoliłeś :decayed::polew:

Opublikowano
ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Ojciec obowiązki czekają a nie forum :decayed:

Pozdrów małżonkę i ucałuj młodego :wink4:

Musti kużwa wpadaj dzień przed Bt do nas :decayed::decayed::decayed:

żebym miał jak to uwierz że bym był :whistling: ale co się odwlecze to nie uciecze :wink4:

Opublikowano
ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Ojciec obowiązki czekają a nie forum :decayed:

Pozdrów małżonkę i ucałuj młodego :wink4:

Musti kużwa wpadaj dzień przed Bt do nas :decayed::decayed::decayed:

żebym miał jak to uwierz że bym był :whistling: ale co się odwlecze to nie uciecze :wink4:

ja myślę :decayed::decayed::decayed:

teraz mam fajrant-walę 2giegobrowara i idę spać od 0:00 mam zmianę :decayed::decayed:

Opublikowano

co masz do G3?? bardzo dobra pasta do wstepnej polerki!!

(wiem co pisze)

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

te a co Cie tak bawi...naczytałeś się abjek i teraz latasz powtarzasz...a z lakiernictwiem pewnie tyle wspólnego...co felgi spierdoliłeś :decayed:

Artur nie spotkałem jeszcze lakiernika który by dobrze auto wypolerował ale to inny temat.

Co do tej pasty to naprawdę nic sensownego tym nie zrobisz. Lepiej skorzystać z oferty firm 3M, Menzerna, Scholl:wink:

Opublikowano

Puma musisz zajrzeć do Vario to chyba będzie Twój pierwszy raz:naughty::grin::grin:

Opublikowano

PUMA nie pisz mi bajek bo pracuje przy tym na codzień i wiem co pisze...czytaj proszę ze zrozumieniem bo pisałem wyżej że do wstępnego a 3M to można taśmę kupić a nie pastę...no może jeszcze mleczko polerskie

Opublikowano

Masz wątek o Detalingu na forum. Napisz że polecasz g3 zobaczysz komentarze osób które też siedzą w detalingu:wink:

Opublikowano
ps od kąd mały jest w domu nie ma jak na BIW6 a tu tyle się dzieje.

Ojciec obowiązki czekają a nie forum :decayed:

Pozdrów małżonkę i ucałuj młodego :wink4:

Musti kużwa wpadaj dzień przed Bt do nas :decayed::decayed::decayed:

żebym miał jak to uwierz że bym był :whistling: ale co się odwlecze to nie uciecze :wink4:

ja myślę :decayed::decayed::decayed:

teraz mam fajrant-walę 2giegobrowara i idę spać od 0:00 mam zmianę :decayed::decayed:

poza tym jesteśmy już ugadani tak więc wiesz nie ma lipy i jakoś się niebawem stykniemy jeśli zapro puścisz telegramem :kox:

Opublikowano
Puma musisz zajrzeć do Vario to chyba będzie Twój pierwszy raz:naughty::grin::grin:

Dlaczego mam do niego zaglądać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.