Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak coś, to mogę to dostarczyć do Pl za 1.5 tygodnia :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Jak coś, to mogę to dostarczyć do Pl za 1.5 tygodnia :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

No ja jadę w święta z piątku na sobotę w nocy też :wink:

Opublikowano

to licytujecie czy nie bo jak nie to ja ją zawijam :wink:

Opublikowano

2 minety i cisza, taka sytuacja :kox:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

Bierz ją

Opublikowano
:jerk::wink::grin:
Opublikowano

Bierz, jakby coś, to dzwoń :kox:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ty dałeś 150? :kox: mój limit :naughty:

Opublikowano

ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

:doh:

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

może nie miał czystej pozycji :decayed::wink:

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

:doh:

no zobacz

snajperd.png

i do tego cały czas wyświetla czekamy na wynik , co za szit

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

:doh:

no zobacz

http://img706.imageshack.us/img706/5290/snajperd.png

i do tego cały czas wyświetla czekamy na wynik , co za szit

No comment. Lej go w łeb teraz.

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

:doh:

no zobacz

http://img706.imageshack.us/img706/5290/snajperd.png

i do tego cały czas wyświetla czekamy na wynik , co za szit

No comment. Lej go w łeb teraz.

nawet nie było mojego strzału :kwasny:

licytacjal.png

a ty licytowałeś czy nie

Opublikowano
ej jak to może byc możliwe że ustawiłem snajpera a ten nie zrobił strzału :kwasny:

dawałem 189F :kwasny:

:doh:

no zobacz

http://img706.imageshack.us/img706/5290/snajperd.png

i do tego cały czas wyświetla czekamy na wynik , co za szit

No comment. Lej go w łeb teraz.

nawet nie było mojego strzału :kwasny:

http://img560.imageshack.us/img560/9467/licytacjal.png

a ty licytowałeś czy nie

Ja nawet jebaja nie odpaliłem siory, bo swojego konta tu nie mam jeszcze, czas najwyższy założyć chyba.

Opublikowano

Dominiku - masz gdzieś rozpiskę/kabelkologię z samopoziomu??

Opublikowano
wkyUBPF.jpg:facepalm::grin::grin:
Opublikowano

szkoda , że na całą szybę lustra nie dowalili :doh:

Opublikowano
Dominiku - masz gdzieś rozpiskę/kabelkologię z samopoziomu??

tzn. co tam potrzeba:wink:

Opublikowano
Dominiku - masz gdzieś rozpiskę/kabelkologię z samopoziomu??

tzn. co tam potrzeba:wink:

Kable pinów 1-8 ze sterownika, gdzie je trzeba wpiąć, zmostkować. To są ( chyba ) do silniczków ale w warsztacie nie ma ich rozpisanych...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.