Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie trochę głośniej.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[

Będzie trochę głośniej.

To sie domyśliłem, tylko zastanawia mnie czy duzo, bo w klekocie to raczej nie jest na plus :kwasny:

Opublikowano

nie ma tragedii podjedż do tłumikarza za grosze ci to wszystko pospawa i będzie dobrze , ja z gościem telefonicznie uzgadniałem ,że odetnie tylko tylne wydechy ,a wcześniej zaznaczył linię wzdłuż rur ,żeby łatwiej było spasować

Opublikowano

Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:

Opublikowano

Jak wyrzucę katy w 2,5 to zrobi się głośniej, czy tak jak w przypadku B5 będę miał ciszę w aucie nadal?

Opublikowano

co do głośności nie wiem mam środkowy

Opublikowano
nie ma tragedii podjedż do tłumikarza za grosze ci to wszystko pospawa i będzie dobrze , ja z gościem telefonicznie uzgadniałem ,że odetnie tylko tylne wydechy ,a wcześniej zaznaczył linię wzdłuż rur ,żeby łatwiej było spasować

Tragedii nie ma tylko ten środkowy tłumik :facepalm: jest ucięty przy samej puszcze wiec nie wiem czy da rade go nawet przyspawać tak jak powinien być...

Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:

No wiec własnie, jak by to była benzyna to bym nie marudził ale w przypadku diesla to gorzej...

I teraz nie wiem co wykombinowac z tego:shock3:

Opublikowano
Jak wyrzucę katy w 2,5 to zrobi się głośniej, czy tak jak w przypadku B5 będę miał ciszę w aucie nadal?

szwagier w a6 wywalił i żadnej różnicy nie ma

Opublikowano

Teraz moje pytanie jak bym go poskładał do kupy bez środkowego wydechu jak jest teraz to bedzie w dieslu jakaś duża róznica ? Robił ktoś tak ?

A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema.

Opublikowano

Teraz moje pytanie jak bym go poskładał do kupy bez środkowego wydechu jak jest teraz to bedzie w dieslu jakaś duża róznica ? Robił ktoś tak ?

A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema.

Możesz rozwinać swoją wypowiedz :decayed:

Jakie plusy ? Bo ja widze mały minus bo bedzie chyba jeszcze bardziej klekotać czy to tylko takie gdybanie.

Opublikowano

Na samych 2 końcowych z 2.5 jest głośniejszy ewidentnie.

Osobiście mnie to mega wnerwiało w trasie:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Teraz moje pytanie jak bym go poskładał do kupy bez środkowego wydechu jak jest teraz to bedzie w dieslu jakaś duża róznica ? Robił ktoś tak ?

A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema.

Możesz rozwinać swoją wypowiedz :decayed:

Jakie plusy ? Bo ja widze mały minus bo bedzie chyba jeszcze bardziej klekotać czy to tylko takie gdybanie.

A od kiedy wydech klekocze? Jak coś to ci silnik klekocze wydech nie ma nic z tym wspólnego. Lekko buczy sobie poprostu

Opublikowano
Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:

No wiec własnie, jak by to była benzyna to bym nie marudził ale w przypadku diesla to gorzej...

I teraz nie wiem co wykombinowac z tego:shock3:

W seri masz dwa tłumiki (środkowy i końcowy), a teraz ma dwa końcowe, różnicy w dzwięku nie będzie, chyba że kata wywalisz.

Opublikowano
Jak wyrzucę katy w 2,5 to zrobi się głośniej, czy tak jak w przypadku B5 będę miał ciszę w aucie nadal?

szwagier w a6 wywalił i żadnej różnicy nie ma

No ja w B5 też wyrzucałem i nie było różnicy, a nie wiem, jakie są róznice zawirowań na jednym i na dwóch kominach i czy w ogóle takie występują. W B5 przy wyższych obrotach nawet fajnie się końcówki odzywały, zobaczymy, jak to w B6 będzie.

Opublikowano

Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Opublikowano
nie ma tragedii podjedż do tłumikarza za grosze ci to wszystko pospawa i będzie dobrze , ja z gościem telefonicznie uzgadniałem ,że odetnie tylko tylne wydechy ,a wcześniej zaznaczył linię wzdłuż rur ,żeby łatwiej było spasować
Na samych 2 końcowych z 2.5 jest głośniejszy ewidentnie.

Osobiście mnie to mega wnerwiało w trasie:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Teraz moje pytanie jak bym go poskładał do kupy bez środkowego wydechu jak jest teraz to bedzie w dieslu jakaś duża róznica ? Robił ktoś tak ?

A po co Ci ten środkowy tłumik, bardzo dobrze że go niema.

Możesz rozwinać swoją wypowiedz :decayed:

Jakie plusy ? Bo ja widze mały minus bo bedzie chyba jeszcze bardziej klekotać czy to tylko takie gdybanie.

A od kiedy wydech klekocze? Jak coś to ci silnik klekocze wydech nie ma nic z tym wspólnego. Lekko buczy sobie poprostu

Oj źle to ujałem, chodziło mi o ogólny dzwięk :wink:

Jak sobie cenisz komfort i ciszę to z mojej strony nie polecam:wink:

No wiec własnie, jak by to była benzyna to bym nie marudził ale w przypadku diesla to gorzej...

I teraz nie wiem co wykombinowac z tego:shock3:

W seri masz dwa tłumiki (środkowy i końcowy), a teraz ma dwa końcowe, różnicy w dzwięku nie będzie, chyba że kata wywalisz.

Cos w tym jest, czyli mówicie poskładac do kupy tak jak jest bez środkowego i montować ?

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Miałem z BRD teraz mam z S4 :whistling: I mi się podoba :decayed:

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

W 1,9 na pewno, bo w 2,5 nie słyszałem turbiny z wydechu, tylko tak jak z katem - przy schodzeniu z obrotów już przy samym końcu dopiero się odezwała.

Opublikowano

Marek składaj jak jest, będzie dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

W 1,9 na pewno, bo w 2,5 nie słyszałem turbiny z wydechu, tylko tak jak z katem - przy schodzeniu z obrotów już przy samym końcu dopiero się odezwała.

Bo w 2,5 masz trzy katy.

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Miałem z BRD teraz mam z S4 :whistling: I mi się podoba :decayed:

Czyli miałeś tak u siebie że były tylko 2 końcowe bez środkowego ?

Opublikowano

Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.