Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Miałem z BRD teraz mam z S4 :whistling: I mi się podoba :decayed:

Czyli miałeś tak u siebie że były tylko 2 końcowe bez środkowego ?

Miałem z 3.0TDI, z BRD i teraz z S4. Dzwięk może stać się bardziej basowy ale na pewno nie będzie to kle kle kle.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Marek składaj jak jest, będzie dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

W 1,9 na pewno, bo w 2,5 nie słyszałem turbiny z wydechu, tylko tak jak z katem - przy schodzeniu z obrotów już przy samym końcu dopiero się odezwała.

Bo w 2,5 masz trzy katy.

:shock3:

Opublikowano
Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Zawsze mozna pospawać to tak jak jest czyli bez środkowego a jak będzie za głosno czy coś to wspawać środkowy na samochodzie.

Opublikowano
Marek składaj jak jest, będzie dobrze :wink:

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

W 1,9 na pewno, bo w 2,5 nie słyszałem turbiny z wydechu, tylko tak jak z katem - przy schodzeniu z obrotów już przy samym końcu dopiero się odezwała.

Bo w 2,5 masz trzy katy.

:shock3:

Dwa boczne, po sztuce na kolektor i jeden centralny, czyli w skupie jakieś 600zł :decayed:

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Zawsze mozna pospawać to tak jak jest czyli bez środkowego a jak będzie za głosno czy coś to wspawać środkowy na samochodzie.

I tak będzie najlepiej :thumbup1:

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Miałem z BRD teraz mam z S4 :whistling: I mi się podoba :decayed:

Czyli miałeś tak u siebie że były tylko 2 końcowe bez środkowego ?

Miałem z 3.0TDI, z BRD i teraz z S4. Dzwięk może stać się bardziej basowy ale na pewno nie będzie to kle kle kle.

Jak basowy to na plus, tylko ciekawe jak to w trasie będzie w środu, jakaś spora róznica ?

Opublikowano

Bo w 2,5 masz trzy katy.

Dwa boczne, po sztuce na kolektor i jeden centralny, czyli w skupie jakieś 600zł :decayed:

Mało kuźwa, z B5 tysiaka przytuliłem :decayed:

Opublikowano
Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Zawsze mozna pospawać to tak jak jest czyli bez środkowego a jak będzie za głosno czy coś to wspawać środkowy na samochodzie.

I tak będzie najlepiej :thumbup1:

I tak chyba zrobie :) zobaczymy co z tego wyjdzie, musze zmienić strategie bo planowałem sam to zrobić u kumpla, ale sie pospawa i bedzie git mam nadzieje :naughty:

Opublikowano
Tomek błądzisz. Porównaj sobie wagę jednego końcowego z wydechu na jedną stronę a końcowy z wydechu na 2 strony. Tak jest przynajmniej w wydechu z 2.5 Tdi. Ty masz Wydech z BRD to też są inne końcowe więc nie ma do końca porównania.

Po wycięciu kata jedynie turbinę słychać:wink:

Miałem z BRD teraz mam z S4 :whistling: I mi się podoba :decayed:

Czyli miałeś tak u siebie że były tylko 2 końcowe bez środkowego ?

Miałem z 3.0TDI, z BRD i teraz z S4. Dzwięk może stać się bardziej basowy ale na pewno nie będzie to kle kle kle.

Jak basowy to na plus, tylko ciekawe jak to w trasie będzie w środu, jakaś spora róznica ?

Zależy od obrotów silnika :decayed:

Opublikowano
Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Zawsze mozna pospawać to tak jak jest czyli bez środkowego a jak będzie za głosno czy coś to wspawać środkowy na samochodzie.

I tak będzie najlepiej :thumbup1:

I tak chyba zrobie :) zobaczymy co z tego wyjdzie, musze zmienić strategie bo planowałem sam to zrobić u kumpla, ale sie pospawa i bedzie git mam nadzieje :naughty:

bez obawy pospawaj i będzie git

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

ja dodatkowo musiałem przedłużyć rurę od strony kata ok 8cm bo mam od 2,5 tdi cabrio

Opublikowano

kto wkładał grill z c5 do zderzaka s-line?? Wandej??

Opublikowano
kto wkładał grill z c5 do zderzaka s-line?? Wandej??

Ja Koman i Marcin607 ma w garażu:-D

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
kto wkładał grill z c5 do zderzaka s-line?? Wandej??

Ja Koman i Marcin607 ma w garażu:-D

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

napisałbyś mi na pw co i jak?? albo dał jakiś namiar...

Opublikowano
Ja znów poskładał bym to tak jak powinno być. Teraz zostaje tylko twój wybór:wink:

Zawsze mozna pospawać to tak jak jest czyli bez środkowego a jak będzie za głosno czy coś to wspawać środkowy na samochodzie.

I tak będzie najlepiej :thumbup1:

I tak chyba zrobie :) zobaczymy co z tego wyjdzie, musze zmienić strategie bo planowałem sam to zrobić u kumpla, ale sie pospawa i bedzie git mam nadzieje :naughty:

bez obawy pospawaj i będzie git

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

ja dodatkowo musiałem przedłużyć rurę od strony kata ok 8cm bo mam od 2,5 tdi cabrio

U mnie też chyba będzie trzeba kawalek dospawać z tego co czytalem :) ale sie ogarnie

Opublikowano

Fotele skóra wyrezane...

Opublikowano
Fotele skóra wyrezane...

Pochwalił byś sie jakas skromną fotka :D

Opublikowano
Fotele skóra wyrezane...

zuch chłopak :decayed:

zobaczyłeś u mnie i się zakochałeś :wink:

będzieszpanzadowolony :decayed:

Opublikowano

Pany gdzie szukac zderzaka sline do b6 ze spryskami??

Na allegro nic nie ma ciekawego.I od razu blotniki przod :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.