Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sporo niuta :naughty:

ano sporo podciągniete niiuta . Miałem wracać do serii, ogarniać mechanike a potem jechać na program już właściwy do Aliego, ale chyba nie ma sensu, lepiej skorygować to co juz jest.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cholera, nie mogę zainstalować ETKI, wywala mi komunikat ETKA needs at least 1024x768 screen :kwasny:

Mój netbook ma 1024x600

Opublikowano

pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

długa historia :kwasny:, zajrzyj do warsztatu dział RNS-E to zobaczysz dlaczego potrzebuję to menu zmienić Vagiem , chodzi o LEDA :wink:

Opublikowano

Siema :hi:

Czas zacząć rezać troche bo nuda, dziś mi wydech doszedł na 2 rurki, aż boje sie rozpakować bo juz po wielkosci paczki widze że jest pociety a nie w całości wiec będzie zabawy wiecej :facepalm: ale zaraz chyba sie odważe i zajrze :shock3: generalnie czekam na cieplejsze dni, odkopie dokładke, polakieruje, odnowie troche wydech i do dzieła :decayed:

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

długa historia :kwasny:, zajrzyj do warsztatu dział RNS-E to zobaczysz dlaczego potrzebuję to menu zmienić Vagiem , chodzi o LEDA :wink:

Spoko :wink:

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

długa historia :kwasny:, zajrzyj do warsztatu dział RNS-E to zobaczysz dlaczego potrzebuję to menu zmienić Vagiem , chodzi o LEDA :wink:

Spoko :wink:

to można vagiem zmienić? ja tam mam jakieś jezyki ale pl nie ma

Opublikowano

Panowie jak komuś prawa szyba z przodu nie działa to mam gdzieś mechanizm szyby chętnie sprzedam:decayed:

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

długa historia :kwasny:, zajrzyj do warsztatu dział RNS-E to zobaczysz dlaczego potrzebuję to menu zmienić Vagiem , chodzi o LEDA :wink:

Spoko :wink:

to można vagiem zmienić? ja tam mam jakieś jezyki ale pl nie ma

PL jest jak masz odpowiedni soft wgrany , tylko że tracisz przy tym język Angielski :wink:

Opublikowano
Siema :hi:

Czas zacząć rezać troche bo nuda, dziś mi wydech doszedł na 2 rurki, aż boje sie rozpakować bo juz po wielkosci paczki widze że jest pociety a nie w całości wiec będzie zabawy wiecej :facepalm: ale zaraz chyba sie odważe i zajrze :shock3: generalnie czekam na cieplejsze dni, odkopie dokładke, polakieruje, odnowie troche wydech i do dzieła :decayed:

spoko nie masz się czego bać , ja też miałem pocięty poskładanie do kupy zajęło 30min i już ok 2lata śmiga bez problemu

Opublikowano

Grzegorz, chłodnice doszły do mnie wczoraj całe i zdrowe :wink: dzięki :hi:

Opublikowano
Grzegorz, chłodnice doszły do mnie wczoraj całe i zdrowe :wink: dzięki :hi:

to spoko,widać nie rzucali paczką

Opublikowano
pany gdzie w adaptacjach można zmienić język menu w rns-e Vagiem ?????

Przecież z pozycji samego RNSa możesz to zrobić, nie potrzebujesz VAGa.

długa historia :kwasny:, zajrzyj do warsztatu dział RNS-E to zobaczysz dlaczego potrzebuję to menu zmienić Vagiem , chodzi o LEDA :wink:

Spoko :wink:

to można vagiem zmienić? ja tam mam jakieś jezyki ale pl nie ma

PL jest jak masz odpowiedni soft wgrany , tylko że tracisz przy tym język Angielski :wink:

o to pięknie- za miesiąc się odezwę :decayed::decayed::decayed:-tylko mi się gwarancja skończy :banan:
Opublikowano

PUMA masz jakaś focie z dzisiejszej wyprawy:whistling:

Opublikowano

Nie nie mam a co?:decayed::decayed:

Opublikowano
Nie nie mam a co?:decayed::decayed:

Jak nie masz przecież robiłeś rano jak przypinałem pasy a chciałem zobaczyć jak mój zestaw wygląda:decayed:

Opublikowano

Aaaaa te zdjęcia:doh::doh::doh:

Nie ma ich:decayed::decayed:

Opublikowano

Dawaj a nie świruj:wink:

Opublikowano

Nie nie wrzucam :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.