Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popierdoliłem lakier na RS`ach papierem ściernym na polerce:facepalm: Jakąś pastę lekkoścerną polecacie?:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Popierdoliłem lakier na RS`ach papierem ściernym na polerce:facepalm: Jakąś pastę lekkoścerną polecacie?:whistling:

Menzerna FG500/FG400 :eusathink:

Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia?

Opublikowano

Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia?

podpinam sie pod pytanko:hi:

Opublikowano
Popierdoliłem lakier na RS`ach papierem ściernym na polerce:facepalm: Jakąś pastę lekkoścerną polecacie?:whistling:

Menzerna FG500/FG400 :eusathink:

Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia?

Co do menerny to nie lekko ścierne pasty te które podałeś:wink:

Opublikowano
Popierdoliłem lakier na RS`ach papierem ściernym na polerce:facepalm: Jakąś pastę lekkoścerną polecacie?:whistling:

Menzerna FG500/FG400 :eusathink:

Ponownie pytam.. Nie mam dzielonej tylnej kanapy w sedanie, jak założyć dzielone oparcia?

Co do menerny to nie lekko ścierne pasty te które podałeś:wink:

No to IP2500 niech będzie :wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Damn, pół forum przeorałem i nie znalazłem jak zamontować te oparcie do sedana a pamiętam, że był tutorial jak to robić :doh:

Opublikowano
88738344185101588349820.jpg
Opublikowano

Damn, pół forum przeorałem i nie znalazłem jak zamontować te oparcie do sedana a pamiętam, że był tutorial jak to robić :doh:

Jest duuuuużo roboty , juz pisałem :wink:

Na sam pierw musisz załatwić sobie wszystkie potrzebne zawiasy/uchwyty które montuje się w samochodzie po uprzednim usunięciu ściany grodziowej.

to znaczy:

dwa dolne boczne + śruby

jeden dolny środkowy

dwa górne boczne na co składa się : dwa bolce , dwie małe nakrętki , dwie duże nakrętki , dwie podkładki

nie stety nie posiadam numerów i nie chcę mi się teraz tego wszystkiego demontować :decayed:

Najlepiej wymontować wszystkie uchwyty samemu z samochodu , wtedy wiadomo o co chodzi przy montażu

dolne boczne zawiasy dodatkowo potrzebują wsporników do których są przykręcone , które trzeba samemu dorobić

wszystko można przynitować grubszymi nitami tak jak to zrobił jeden z forumowiczów( tylko nie wiem czy jest to bezpieczne rozwiązanie , bo różne są przeciążenia w samochodzie

ja osobiście wszystko przyspawałem migiem , jest pewność że nić się nie wyrwie

tylnią ścianę wycinasz w tych miejscach tak jak jest przynitowana/zgrzana

Cała robota z wycinaniem przymierzaniem i spawaniem na spokojnie zajęła mi cały dzień

Dodatkowo trzeba przyciąć też boczki które są w bagażniku albo można kupić ori :wink:

Piję LECHA najlepiej złotego :kox:

Opublikowano
Siema :hi:

Czas zacząć rezać troche bo nuda, dziś mi wydech doszedł na 2 rurki, aż boje sie rozpakować bo juz po wielkosci paczki widze że jest pociety a nie w całości wiec będzie zabawy wiecej :facepalm: ale zaraz chyba sie odważe i zajrze :shock3: generalnie czekam na cieplejsze dni, odkopie dokładke, polakieruje, odnowie troche wydech i do dzieła :decayed:

spoko nie masz się czego bać , ja też miałem pocięty poskładanie do kupy zajęło 30min i już ok 2lata śmiga bez problemu

Jutro ogarne temat bo dziś nie miałem kiedy :wink:

To mówisz wydech jest rozkładany ? :D i da rade złożyć go do kupy bez spawania :decayed: troche sie uspokoiłem :kox:

Opublikowano

Damn, pół forum przeorałem i nie znalazłem jak zamontować te oparcie do sedana a pamiętam, że był tutorial jak to robić :doh:

Jest duuuuużo roboty , juz pisałem :wink:

Na sam pierw musisz załatwić sobie wszystkie potrzebne zawiasy/uchwyty które montuje się w samochodzie po uprzednim usunięciu ściany grodziowej.

to znaczy:

dwa dolne boczne + śruby

jeden dolny środkowy

dwa górne boczne na co składa się : dwa bolce , dwie małe nakrętki , dwie duże nakrętki , dwie podkładki

nie stety nie posiadam numerów i nie chcę mi się teraz tego wszystkiego demontować :decayed:

Najlepiej wymontować wszystkie uchwyty samemu z samochodu , wtedy wiadomo o co chodzi przy montażu

dolne boczne zawiasy dodatkowo potrzebują wsporników do których są przykręcone , które trzeba samemu dorobić

wszystko można przynitować grubszymi nitami tak jak to zrobił jeden z forumowiczów( tylko nie wiem czy jest to bezpieczne rozwiązanie , bo różne są przeciążenia w samochodzie

ja osobiście wszystko przyspawałem migiem , jest pewność że nić się nie wyrwie

tylnią ścianę wycinasz w tych miejscach tak jak jest przynitowana/zgrzana

Cała robota z wycinaniem przymierzaniem i spawaniem na spokojnie zajęła mi cały dzień

Dodatkowo trzeba przyciąć też boczki które są w bagażniku albo można kupić ori :wink:

Piję LECHA najlepiej złotego :kox:

Łoooo a dużo wyniosła cię te zabawa z tymi śrubami, zaczepami, bolcami itd.?

Jakbyś miał kiedyś tam więcej czasu to mógłbyś sprawdzić numery tych pierdółek potrzebnych do zamontowania tego do kupy :wink:

Albo chociaż jakieś fotki jak to wszystko wygląda...

Co do wycinania tej grodzi z tyłu to całą tą blachę wyciąć :shock3:?

W d*pę, będzie trzeba się przygotować nieźle :grin:

Opublikowano

kto tu ma ELSE??

Opublikowano

miałem i else i etke ale komputer mi strasznie muliło i wywaliłem :kwasny:

Opublikowano

42644736959719648853315.jpg

18891636960071648818190.jpg

Opublikowano

Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

Opublikowano

Iconslave stówka leci:drinks::wink:

Opublikowano
Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

no to zapodawaj pikczery :drinks:

Opublikowano
Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

no to zapodawaj pikczery :drinks:

Na razie to się nie ma czym chwalić, bo ma ryja obitego, także tego... Jak będzie co, to pokaże :hi:

Opublikowano
Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

jesteśmy z Tobą :drunk:

Opublikowano

drugi tydzień picia za karolową B6 :grin::grin:.

Opublikowano
drugi tydzień picia za karolową B6 :grin::grin:.

Jeszcze dojdzie do tego, że się zachlejesz i będę miał Cie na sumieniu :grin: albo mi fakture za gorzałe wystawisz :polew:

Opublikowano

Jak sobie przypomne poprzednią niedziele i jak na skype napier... wóde to nie chce sie jutro wstawać :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.