Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarne QQQ jest moc :banan::banan::banan::banan::banan::banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarne QQQ jest moc :banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Jozek726 miałeś racje... Faktycznie to LZ5L na zdjęciach można widzieć jako czarne, to samo miałeś przecież z B5 :kox:

Opublikowano

kaju właśnie tak się przyglądałem masz ten sam kolor co ja, faktycznie nie raz na cb mówią do mnie kolego z czarnego audi

Opublikowano
Opublikowano

Bo mnie hhhuj zastrzeli :facepalm: niewiele mniej dałem za zderzak w kolorze bez sprysków... :doh:

Opublikowano
kaju właśnie tak się przyglądałem masz ten sam kolor co ja, faktycznie nie raz na cb mówią do mnie kolego z czarnego audi

brzmi znajomo :whistling:

Opublikowano

Bo mnie hhhuj zastrzeli :facepalm: niewiele mniej dałem za zderzak w kolorze bez sprysków... :doh:

to lipa trochę :decayed:

Opublikowano

Bo mnie hhhuj zastrzeli :facepalm: niewiele mniej dałem za zderzak w kolorze bez sprysków... :doh:

to lipa trochę :decayed:

Na razie i tak nie będę nic modził, bo siedzę w GB, żona tym będzie latać, także tego... :whistling: a jej coś ta bananowa skóra nie podchodzi i mi już brzęczy o sprzedaży :facepalm:

Opublikowano

panowie czy to będzie CLH ?

$T2eC16dHJIIE9qTYLiVsBRQ5RJDBiQ~~60_58.JPG

I drugie pytanie , czy jeżeli jest to CLH to mogą być także lusterka fotochrom

Opublikowano

Tak to CLH ale nie koniecznie musi mieć lustra fotochrom:whistling:

Opublikowano
Tak to CLH ale nie koniecznie musi mieć lustra fotochrom:whistling:

nawet jak to było fabrycznie zakładane :eusathink:, a xenon może mieć :eusathink:

Opublikowano

No ja wróżką nie jestem hihi może mieć wszystko albo nic:decayed:

Opublikowano
No ja wróżką nie jestem hihi może mieć wszystko albo nic:decayed:

kurcze a już myślałem że jesteś :decayed:

no to chociaż wyjasnij mi po co by był fabrycznie zakładany CLH , jeżeli nie ma fotochromów ani xenonów

Opublikowano
Tak to CLH ale nie koniecznie musi mieć lustra fotochrom:whistling:

nawet jak to było fabrycznie zakładane :eusathink:, a xenon może mieć :eusathink:

Ja mam CLH fabrycznie i lustra zewn mają zwykłe wkłady, wewn. mam fotochrom.

Co do xenonu to widać, ze nie ma - regulacja reczna jest w kabinie

Opublikowano

CLH jak chyba wiesz to Coming Living Home więc doświetlanie drogi do domu więc tu akurat nie potrzeba xenonów ani fotochromów:grin::wink:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

I z tego co dobrze widzę obok jest regulacja wysokości świateł więc raczej napewno nie ma xenonów:whistling:

Opublikowano
No ja wróżką nie jestem hihi może mieć wszystko albo nic:decayed:

kurcze a już myślałem że jesteś :decayed:

no to chociaż wyjasnij mi po co by był fabrycznie zakładany CLH , jeżeli nie ma fotochromów ani xenonów

A co ma piernik do wiatraka? Wiatrak da się wypierniczyć, ale piernika nie wywiatraczysz :decayed: CLH na doświetlenie i tak używa halogJenuff, a co ma wspólnego z fotochromami? :wink:

Opublikowano

Karol ma rację CLH to CLH a jak byś chciał lustra fotochrom to musisz mieć instalację pociągniętą od lusterka wstecznego do luster bocznych i wtedy można pomyśleć o fotochromach...

Opublikowano
No ja wróżką nie jestem hihi może mieć wszystko albo nic:decayed:

kurcze a już myślałem że jesteś :decayed:

no to chociaż wyjasnij mi po co by był fabrycznie zakładany CLH , jeżeli nie ma fotochromów ani xenonów

A co ma piernik do wiatraka? Wiatrak da się wypierniczyć, ale piernika nie wywiatraczysz :decayed: CLH na doświetlenie i tak używa halogJenuff, a co ma wspólnego z fotochromami? :wink:

Kolejny pretendent do dywizjonu widzę:naughty: Szukałeś automatu czy taka się trafiła?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.