Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mogę nawet mój kask wziąć do BT to sobie go przymierzysz i zobaczysz co i jak :wink:

lepiej nie bo bedziem walić zełba w ściane czy mocny:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

będzie mi go testował, może domin masz rację :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/vw-lupo-265635/#post3405601

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Panowie jeśli ktoś jeździ moto to jakie kaski polecacie??

...mi kumple poleca LS2

:hi: jak kupowałem kask dla siebie to wybór padł na :

Okazja Shoei xr 1000 xr1000 roz S (3073140339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest to model xr 1000 już trochę starszy ale świetny kask(mam właśnie taki), można też się rozejrzeć za 1100 ale to już większa kasa, wszystko zależ ile chcesz wydać i czym będziesz jeździł i jakie prędkości będziesz rozwijał :decayed: rozważ też opcje kupienia używki (lepszej jakościowo) niż nowego, gorszego jakościowo. Wiadomo że używka musi być jak "nowa". Mogę nawet mój kask wziąć do BT to sobie go przymierzysz i zobaczysz co i jak :wink:

jakim moto jeździsz? bo ja kupiłem małe enduro i mam na myśli kask z daszkiem tylko nie wiem czy pod gogle czy z szybką

Opublikowano

aa enduro to jest zupełnie co innego, koniecznie musi być z daszkiem :wink: ja akurat jeździłem RR 600 ale na razie nie mam sprzętu :kwasny:

Opublikowano

wolę narazie enduro bo mogę się do lasu jechać wyżyć :banan3:

Opublikowano
wolę narazie enduro bo mogę się do lasu jechać wyżyć :banan3:

szczerze to też o tym myślałem :decayed: ale pusta droga i ponad 200 km na liczniku ta adrenalina to jest piękne, dodatkowo ten dźwięk :slina::slina:

Opublikowano
wolę narazie enduro bo mogę się do lasu jechać wyżyć :banan3:

szczerze to też o tym myślałem :decayed: ale pusta droga i ponad 200 km na liczniku ta adrenalina to jest piękne, dodatkowo ten dźwięk :slina::slina:

I dodatkowo zbieranie szufelką z asfaltu , jak to mówi moja żona :decayed:

mam w polandzie mz250 , szału prędkościowego nie ma ale daje rade :kox:

Opublikowano

Dziś wpadło :decayed:

2013-03-15%2015.22.33.jpg?token_hash=AAGzIxBPwyP3JVUVDsWTxfxZnXOARvM-qXz6nbp2pPCHPg&dl=1

Opublikowano
H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

To ewidentnie przeguby, jak to niema ori? Ja u siebie wymieniałem w październiku i zapłaciłem prawie 1800zł za dwa przeguby :facepalm: a stare musiałem oddać.

No i furmanka ogarnięta. Kupiłem ori półoś w używce i po podmianie wszystkie objawy jak ręką odjął. Zdemontowaną półośke spróbuje zregenerować i będzie czekać do następnej wymiany.

Przy okazji wpadł komplet nowych świeczek Beru bo jedną miałem upaloną.

Opublikowano
Panowie mam problem, przerywa mi przy przyśpieszaniu od jakis 3k obrotów, but w podłoge a on ciągnie, przestaje na dziesiątą sekundy i znowu jedzie. Już pomijam wadliwą dmuchawkę BRD która nie wstaje. Co może jej dolegać ?

Czy to może być wina zajechanego filtru paliwa ?

Może być i od tego bym zaczął.

d*pa, wymieniony filtr paliwa i powietrza, jest to samo. To może być wina turbiny ? Oprócz tego że wstaje od 3,5k to dzisiaj mi dwa razy przeładowała i ogólnie jest mułem strasznym ;/

Opublikowano

Kupiłeś tą z giełdy z zmienionym kołem kompresji?

Opublikowano
H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

To ewidentnie przeguby, jak to niema ori? Ja u siebie wymieniałem w październiku i zapłaciłem prawie 1800zł za dwa przeguby :facepalm: a stare musiałem oddać.

No i furmanka ogarnięta. Kupiłem ori półoś w używce i po podmianie wszystkie objawy jak ręką odjął. Zdemontowaną półośke spróbuje zregenerować i będzie czekać do następnej wymiany.

Przy okazji wpadł komplet nowych świeczek Beru bo jedną miałem upaloną.

:thumbup1:

Opublikowano

ramka pod lewarek z automatu do manuala podpasuje?

Opublikowano

Nikt d*p nie wrzuca:whistling:

Opublikowano

524760_374872862625701_1489881787_n.jpg

trzymaj :decayed::naughty:

Opublikowano

komputer w pracy :kwasny:

The site you have chosen has been categorized as: Pornography

ale jeszcze 2 godzinki i zobaczę w domu co tam jest :naughty:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

The site you have chosen has been categorized as: Pornography

http://24.media.tumblr.com/3b20b...

attention_red.png

Please contact the service desk if you require access to this site.

If you feel that the site that you are visiting is valid and should be allowed, please click

here and complete the request form, so that the enquiry can be evaluated.

:decayed:

Opublikowano

komputer w pracy :kwasny:

The site you have chosen has been categorized as: Pornography

ale jeszcze 2 godzinki i zobaczę w domu co tam jest :naughty:

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

The site you have chosen has been categorized as: Pornography

http://24.media.tumblr.com/3b20b...

Please contact the service desk if you require access to this site.

If you feel that the site that you are visiting is valid and should be allowed, please click

here and complete the request form, so that the enquiry can be evaluated.

:decayed:

A tam zaraz pornography:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.