Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

jak by ktoś miał na zbyciu w miarę rozsądnej cenie popielniczkę tył to mówić a raczej pisać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ale się tu dziej dziś

WOJTEK_A4 a do Bydgoszcyz masz daleko??

hjaki wzor felg chcesz malować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"SIXU ten zderzak to ogólnie ciężko pchnąc w sensownej cenie bo każdy szuka z wyjśćiem na wydechy:kwasny: Za 400zł (czy to zderzak czy sama dokładka) pewnie by poszło"

Można ? można.

Dziękuję :hi:

SIXU ale ogólnie to ostatnio taka dokładka zderzaka poszła za 90zł :decayed: sama dokładka bo góra bez czujek jest mało warta :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś czas temu dałem się ponieść fantazji i polatałem bokami po zaśnieżonych lesnych drogach . Dobre 3h ostrej jazdy i przy okazji testowania napędu Q. Po tym wszystkim mam wrażenie jakbym jeździł na kwadratowych kołach. Podczas przyśpieszania czuć wibracje /drgania jakby któraś z felg była krzywa. Poza tym lewarek biegów lata góra/dół jakby dostał konwulsji :) Wymieniłem dzisiaj na inny komplet kół - wyważonych i prostych i nadal to samo.

Początkowo myślałem że poduchy pod skrzynią są na wymarciu , ale sprawdził mi je dzisiaj mechanik na kanale i są w porządku.

Byłem dzisiaj na badaniu technicznym i diagnosta zauważył że osłona wewn przegubu jest rozerwana - czy mogło dojść do uszkodzenia wewn przegubu i dlatego tak się zachowuje napęd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po montażu czarnej podsufitki... Instalacja bardzo łatwa tyle że czasochłonna. Słowo klucz do tego moda? Zgrabną wkrętarka. Można zwariować od odkręcania śrubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyspieszasz i masz wibracje to przeguby do wymiany... A jak szumi w zakrętach to łożyska. Dlatego ja już nie latam bokiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiś czas temu dałem się ponieść fantazji i polatałem bokami po zaśnieżonych lesnych drogach . Dobre 3h ostrej jazdy i przy okazji testowania napędu Q. Po tym wszystkim mam wrażenie jakbym jeździł na kwadratowych kołach. Podczas przyśpieszania czuć wibracje /drgania jakby któraś z felg była krzywa. Poza tym lewarek biegów lata góra/dół jakby dostał konwulsji :) Wymieniłem dzisiaj na inny komplet kół - wyważonych i prostych i nadal to samo.

Początkowo myślałem że poduchy pod skrzynią są na wymarciu , ale sprawdził mi je dzisiaj mechanik na kanale i są w porządku.

Byłem dzisiaj na badaniu technicznym i diagnosta zauważył że osłona wewn przegubu jest rozerwana - czy mogło dojść do uszkodzenia wewn przegubu i dlatego tak się zachowuje napęd?

czytałem trochę na ten temat i wszystko jest możliwe ze robi to przegub. U mnie było podobnie, polatałem trochę na zaśnieżonych drogach itd też czułem te wibrację ale okazało się że mam zasyfione koła od środka i było ok:decayed: ja bym wymienił ten przegub, bo z tego co czytałem chłopaki mieli podobny problem i był winien przegub właśnie :whistling:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ----------

H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

lipa trochę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyz mam przegub wewnetrzy do wymiany:/ w intercarsie krzykneli 1000zl na zamowienie:facepalm: na allegro jakis tam wybor jest tylko firmy mi nie znane i nie wiem dokladnie ktory, pewnie bede szukał uzywki, turzol daj znać jak ogarniesz temat:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się tu dziej dziś

WOJTEK_A4 a do Bydgoszcyz masz daleko??

hjaki wzor felg chcesz malować??

Sporteci

audi_a4_avant_sportec_b6_8e_002.jpg

sportec_mono_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór dobry do malowania...bo teraz moje RS4 sie pomalowały i tego wzoru nie polecam...

ale z Gorzowa Wlkp do Bydgoszczy faktycznie 200km masz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sporteci nie daja mi spac po nocach

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sporteci nie daja mi spac po nocach

Wysłane z mojego MT11i

+1:facepalm: Razem z RS4:jerk: Wczoraj polerowałem swoje RS`y i jedno ramie po godzinie walki ręcznej zrobiłem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

To ewidentnie przeguby, jak to niema ori? Ja u siebie wymieniałem w październiku i zapłaciłem prawie 1800zł za dwa przeguby :facepalm: a stare musiałem oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie ale koks:eek::eek::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R

wibruje tylko podczas przyśpieszania, a przy ostrym bucie jest wrażenie jakby któraś z felg była krzywa... łozyska nie szumią

Te wewn przeguby nie występuja w oryginale :kwasny: Nie chce pakowac chinola, który się zaraz rozleci. Nie lepiej całą półośkę kupić w używce?

To ewidentnie przeguby, jak to niema ori? Ja u siebie wymieniałem w październiku i zapłaciłem prawie 1800zł za dwa przeguby :facepalm: a stare musiałem oddać.

nie ma ori dla mojego vin-u. Dla 2004r jest ori, ale też kosztuje nie mało bo prawie 400eur :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dywizje:)

Mam pytanie w cabrio ile jest głośników? 4 + jakiś wzmacniacz czy jak to wygląda? Dużą różnicę zrobi jak wymienię same głośniki ze zwykłych na BOSE?

Jeszcze raz ponawiam pytanie odnośnie dolnej dokładki zderzaka przedniego z cabrio ..czy coś takiego podejdzie do normalnego? Halogeny kratki są takie same czy zupełnie inne i lepiej szukać normalnej tak jak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...