Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie moze kogos kto profi maluje felgi w Gorzowie, Szczecienie lub Poznaniu?

Tylko tak zeby lipy nie bylo...?:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Szczecinie może i coś by się znalazło :wink:

Opublikowano
Czekaj, bo zaraz się zrobi śmietnik :wink: niech ktoś ogarnięty się wypowie, mi jak dowiadywłem się wyszło że mam tarcze 312

Zrób foto zacisku to Ci powiem :whistling:

Opublikowano
Czekaj, bo zaraz się zrobi śmietnik :wink: niech ktoś ogarnięty się wypowie, mi jak dowiadywłem się wyszło że mam tarcze 312

Zrób foto zacisku to Ci powiem :whistling:

Lepszej nie mam :grin::grin:

camerazoom2013030312200.jpg

Z fotki wychodzi że 312

Opublikowano

312, 320mm inny zacisk ma

Opublikowano
W Szczecinie może i coś by się znalazło :wink:

Ale cos sensownego?:wink:

Opublikowano

Myślę że tak, jutro rozeznam temat i dam znać.

I wiem, ma być sensownie :wink:

Opublikowano
Czekaj, bo zaraz się zrobi śmietnik :wink: niech ktoś ogarnięty się wypowie, mi jak dowiadywłem się wyszło że mam tarcze 312

Zrób foto zacisku to Ci powiem :whistling:

Lepszej nie mam :grin::grin:

http://img844.imageshack.us/img844/6161/camerazoom2013030312200.jpg

Z fotki wychodzi że 312

Tak to 312 :wink:

Opublikowano
Myślę że tak, jutro rozeznam temat i dam znać.

I wiem, ma być sensownie :wink:

Byloby fajnie.

Czekam na info:wink:

Opublikowano

Pany, szybkie pytanie: Audi zestawiało 155-konne wersje 2,5TDI w B6 z tipem i Q?

Opublikowano
Czekaj, bo zaraz się zrobi śmietnik :wink: niech ktoś ogarnięty się wypowie, mi jak dowiadywłem się wyszło że mam tarcze 312

Zrób foto zacisku to Ci powiem :whistling:

Lepszej nie mam :grin::grin:

http://img844.imageshack.us/img844/6161/camerazoom2013030312200.jpg

Z fotki wychodzi że 312

Tak to 312 :wink:

Spoko, niedługo rzeczywiście będzie 320, może 345 :decayed:

Myślę że tak, jutro rozeznam temat i dam znać.

I wiem, ma być sensownie :wink:

Byloby fajnie.

Czekam na info:wink:

Tak z ciekawości - dlaczego akurat te miasta?? Jest ci po drodze?? :wink:

Opublikowano
Pany, szybkie pytanie: Audi zestawiało 155-konne wersje 2,5TDI w B6 z tipem i Q?

Nie.

Opublikowano
Pany, szybkie pytanie: Audi zestawiało 155-konne wersje 2,5TDI w B6 z tipem i Q?

Nie.

Z podziękowaniem :hi:

Opublikowano

czyli przód 312 ale tył 288?? czy raczej standard 245??

Opublikowano

tyl 255mm

Opublikowano
Czekaj, bo zaraz się zrobi śmietnik :wink: niech ktoś ogarnięty się wypowie, mi jak dowiadywłem się wyszło że mam tarcze 312

Zrób foto zacisku to Ci powiem :whistling:

Lepszej nie mam :grin::grin:

http://img844.imageshack.us/img844/6161/camerazoom2013030312200.jpg

Z fotki wychodzi że 312

Tak to 312 :wink:

Spoko, niedługo rzeczywiście będzie 320, może 345 :decayed:

Myślę że tak, jutro rozeznam temat i dam znać.

I wiem, ma być sensownie :wink:

Byloby fajnie.

Czekam na info:wink:

Tak z ciekawości - dlaczego akurat te miasta?? Jest ci po drodze?? :wink:

Jestem z Gorzowa wiec mam blisko do Szczecina, Poznania, Zielonej itp.

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :wink:

Wsiadasz do auta, wskakujesz na S3 i za 40 min jesteś :wink:

Opublikowano

marzec_2013_007.jpg

marzec_2013_008.jpg

Rezacze - ile wart taki zderzak i lota ?

Opublikowano

Jak dla kolegów z forum to maks możesz dostać 200zł za wszystko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.