Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przykład ? Kolega z Forum sprzedaje lampkę z podsufitki z diodami za 150 pln. Kupiłem taką tydzień temu na Allegro za 40 z wysyłką i jakoś nie wyjebaliście Go ze swojego wspaniałego B6 "Dywiżyn" :grin:

to Twoje szczęście jest, koleś pewnie nie wiedział co ma :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Przykład ? Kolega z Forum sprzedaje lampkę z podsufitki z diodami za 150 pln. Kupiłem taką tydzień temu na Allegro za 40 z wysyłką i jakoś nie wyjebaliście Go ze swojego wspaniałego B6 "Dywiżyn" :grin:

Co ma wspólnego ze sobą kupowanie lampki za 40 czy 150zł do B6 "Dywiżyn"? :naughty:

Opublikowano

Kogos poniosło :facepalm:

Opublikowano

Każdy swój towar wycenia po swojemu, a że jeden sprzedaje za 150, drugi za 40 - wolny kraj.

Opublikowano
Każdy swój towar wycenia po swojemu, a że jeden sprzedaje za 150, drugi za 40 - wolny kraj.

ale kiedy ja zapytałem o wycenę to zostałem opier...ony.

Dobra, koniec tematu - dzięki za "fachowe" opinie.

Opublikowano

Panowie, dajcie sobie po razie i będzie okej :banan:

Opublikowano

Nie drapać się koty:polew:

Opublikowano

No kużwa takie :kox: ale na przód :facepalm: są na allegro. 300/sztuke :shock3::doh:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Panowie, dajcie sobie po razie i będzie okej :banan:

Ja do nikogo nic nie mam :decayed:

Opublikowano

ja też nie :decayed:

Opublikowano

Panowie, czy pasy przednie z B7 podejdą do B6? :whistling:

Opublikowano
Panowie, czy pasy przednie z B7 podejdą do B6? :whistling:

Podbijam pytanie, sprawa dosyć pilna :whistling:

Opublikowano

+1

SIXU ten zderzak to ogólnie ciężko pchnąc w sensownej cenie bo każdy szuka z wyjśćiem na wydechy:kwasny: Za 400zł (czy to zderzak czy sama dokładka) pewnie by poszło:good:

Pany zmieniałem dzisiaj gumy na maglu bo się przedarły i miałem końcówki Master Sporta... Po 2 latach użytkowania zdejmuje końcówki a one jak nowe:shock3:W szok się wjeb.lem i aż nie wiem czy nowe zakładać:decayed: A 100zł dałem za nowe( cały zawias MS + końcówki za 550zł:decayed:) Sory za reklame ale sam się zdziwiłem:decayed:

Opublikowano

Uspokoić hormony bo zaraz ucisze jednego i drugiego :decayed:

Jak zapytałeś to Ci odpowiedzieli, pasuje to sprzedawaj, nie to nie, dla mnie możesz na allegro i za 3k wystawić ten zderzak S line, jedni sprzedają taniej kolegom z forum a drudzy drożej:wink:

Opublikowano
Uspokoić hormony bo zaraz ucisze jednego i drugiego :decayed:

Jak zapytałeś to Ci odpowiedzieli, pasuje to sprzedawaj, nie to nie, dla mnie możesz na allegro i za 3k wystawić ten zderzak S line, jedni sprzedają taniej kolegom z forum a drudzy drożej:wink:

Ale im powiedziałeś:dziura::decayed:

Opublikowano

"SIXU ten zderzak to ogólnie ciężko pchnąc w sensownej cenie bo każdy szuka z wyjśćiem na wydechy:kwasny: Za 400zł (czy to zderzak czy sama dokładka) pewnie by poszło"

Można ? można.

Dziękuję :hi:

Opublikowano

jak by ktoś miał na zbyciu w miarę rozsądnej cenie popielniczkę tył to mówić a raczej pisać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.