Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ooo ktoś uporządkował działy silnikowe :wink:

tak powinno być wszystko uporządkowane... robisz tylko klik, klik, klik i masz to co chcesz a nie szukasz na popsutej wyszukiwarce w milionie działów... :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktoś jakiś fajny rabat w aso? dokładkę muszę kupić :whistling:

Opublikowano

Witam ekipe rezaczy :hi:

Szybki pytanie zdejmowal ktos pułke z tylu w sedanie ? Bo musze ją wyjąć tylko nie wiem na czym ona sie trzyma a nie chciał bym czegoś połamac :wink:

Opublikowano
ma ktoś jakiś fajny rabat w aso? dokładkę muszę kupić :whistling:

13% maks:kwasny:

Opublikowano
ma ktoś jakiś fajny rabat w aso? dokładkę muszę kupić :whistling:

jaką?

Opublikowano
ma ktoś jakiś fajny rabat w aso? dokładkę muszę kupić :whistling:

jaką?

Pewnie cupra...

Opublikowano

Dużo roboty jest żeby zamontować składane tylne oparcia do sedana bez składanych oparć?

Opublikowano
ma ktoś jakiś fajny rabat w aso? dokładkę muszę kupić :whistling:

jaką?

Pewnie cupra...

Od cupry tez bym wziął, może dwie bedzie taniej:wink:

Opublikowano

panowie opłacało by się brać takiego mutanta jak by cena skończyła się załóżmy na 7 klockach ?

1.9tdi 2002 przerobiony na RS4 B7 :kox:

2002 AUDI RS4 REPLICA | eBay

bez tych klamek trochę dziwnie wygląda :decayed:

Opublikowano
panowie opłacało by się brać takiego mutanta jak by cena skończyła się załóżmy na 7 klockach ?

1.9tdi 2002 przerobiony na RS4 B7 :kox:

2002 AUDI RS4 REPLICA | eBay

bez tych klamek trochę dziwnie wygląda :decayed:

ale po za tym całkiem całkiem :wink:

Opublikowano

imo nie.. tdi, brak kolor fisa, wlacznika auto...

jakby tam 2.7 wstawic to by fajnie bylo ale 1.9? :doh:

Opublikowano
imo nie.. tdi, brak kolor fisa, wlacznika auto...

jakby tam 2.7 wstawic to by fajnie bylo ale 1.9? :doh:

buda rs4 gotowa , reszte mozna dorezać ,

ja nie mam koloru fisa ani auto i umiem bez tego żyć .

a że 1.9 do tu w UK to akurat duży plus bo opłaty za tax i ubezpieczenie za taki samochód zabijają

tak zwana szybka fura z wolnym silnikiem :kox:

Opublikowano
Dużo roboty jest żeby zamontować składane tylne oparcia do sedana bez składanych oparć?

Dużo.

Trzeba przełożyć obicie, zupełnie inna konstrukca stelaża jest.

Opublikowano

Jaka kiera rs4:grin:

Opublikowano

69531427_1_644x461_oryginalne-kola-alufelgi-8j-x18-5-112-audi-s-line-a4a6a8-vag-alusa-szczecin_rev001.jpg

Macie też takie znaczki na felgach?:whistling:

Opublikowano

Oj cicho ty masz murzyńskie roti:kox: Pytam śmiertelników:decayed: Wczoraj tych padów M3 nie wziąłem do tomu ale dzisiaj jadę z polerowaniem:jerk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Pany ustawiał ktoś bixy na stacji diagnostycznej? Świeca mi w kosmos i chce to ustawić jak należy. Dzwoniłem do kilku stacji kontroli z zapytaniem o regulacje bixenon z adaptacją samopoziomu i nie kumają bazy :kwasny:

Jechać z tym do ASO?

Opublikowano
:siema:

Pany ustawiał ktoś bixy na stacji diagnostycznej? Świeca mi w kosmos i chce to ustawić jak należy. Dzwoniłem do kilku stacji kontroli z zapytaniem o regulacje bixenon z adaptacją samopoziomu i nie kumają bazy :kwasny:

Jechać z tym do ASO?

Adaptację robisz tylko czujników, jak zrobisz adp. to podjedź na stację diagnostyczną i na włączonym silniku niech Ci lampy ustawią.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.