Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie wiedziałem, że to jest istotne. W sumie nie wiem, el. składane napewno nie są (niestety), chodzi mi o samo lustro bo mam pęknięte, obudowa jest ok. Mam do kupienia od zwykłej b6 i wolałem sie upewnić czy będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde nie wiedziałem, że to jest istotne. W sumie nie wiem, el. składane napewno nie są (niestety), chodzi mi o samo lustro bo mam pęknięte, obudowa jest ok. Mam do kupienia od zwykłej b6 i wolałem sie upewnić czy będzie pasować.

Wkłady masz z taką gumową obwódką? Jak tak to fotochromy i trochę drogie są:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiedziałem, że to jest istotne. W sumie nie wiem, el. składane napewno nie są (niestety), chodzi mi o samo lustro bo mam pęknięte, obudowa jest ok. Mam do kupienia od zwykłej b6 i wolałem sie upewnić czy będzie pasować.

Wkłady masz z taką gumową obwódką? Jak tak to fotochromy i trochę drogie są:decayed:

Na 90% mam ;/ ale bez różnicy czy do eski czy zwykłej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez różnicy tylko foto muszą być:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek nie dzwoniłeś czasem teraz do mnie w sprawie lusterka z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. chcialbym sie zapytac jaki plyn zalac do magla i ile go trzeba. maglownica idzie do regeneracji bo puscila oslona drazka i zima zrobila swoje ze plyn sie leje jak cholera wiec trzeba wytargac magiel. macie jakas instrukcje jak go wytargac z 2.0 alta?? z tego co widzialem to chyba trzy sroby pod aku pod serwem gdzies i od spodu? a z krzyzaka od kiery to gdzie go wypiac w srodku w nogach czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. chcialbym sie zapytac jaki plyn zalac do magla i ile go trzeba. maglownica idzie do regeneracji bo puscila oslona drazka i zima zrobila swoje ze plyn sie leje jak cholera wiec trzeba wytargac magiel. macie jakas instrukcje jak go wytargac z 2.0 alta?? z tego co widzialem to chyba trzy sroby pod aku pod serwem gdzies i od spodu? a z krzyzaka od kiery to gdzie go wypiac w srodku w nogach czy jak??

2 śruby na górze, Przy serwie i przy aku druga i jedna od dołu. Do tego przy kolumnie chyba jest ampul albo torx nie pamietam. No i odkręcasz jeszcze przewody a tam plaski klucz chyba 18 i 22 no i wyciągasz ją w stronę kierowcy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki tak jak myslalem mam nadzieje ze zadnych problemow nie bedzie. a jaki plyn zalac czerwony zielony mineral syntetyk ile trzeba ze 2 litry starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur zobacz :

img9645z.jpg

mają te wyloty po innych stronach, ale która jest która to nie wiem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozek ja posiadam ten ktory na zdjeciu jest niżej...a Tu który masz do sprzedania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki tak jak myslalem mam nadzieje ze zadnych problemow nie bedzie. a jaki plyn zalac czerwony zielony mineral syntetyk ile trzeba ze 2 litry starczy?

Mam taki płyn gdzieś w garażu, jutro późnym popołudniem/ wieczór podam Ci jego dane, jest to płyn niemiecki, teraz nie pamietam ale jest zielony. Zaleca się zalewanie właśnie nim :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Ja mam od pasazera kompletny:wink:

sprysk.jpg

170 zl jakby ktos chcial:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Ja mam od pasazera kompletny:wink:

http://www4.picturepush.com/photo/a/12364277/1024/smieci/sprysk.jpg

170 zl jakby ktos chcial:wink:

czyli ja właśnie potrzebuję ten a drugi na sprzedasz, z mojego zdjęcia ten góry to by pasowało Arturowi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktorys z Was ile jest spinek okraglych, duzych, czarno bialych w boczku drzwi b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktorys z Was ile jest spinek okraglych, duzych, czarno bialych w boczku drzwi b6?

5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek nie dzwoniłeś czasem teraz do mnie w sprawie lusterka z allegro?

Nie dzowniłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...