Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurde nie wiedziałem, że to jest istotne. W sumie nie wiem, el. składane napewno nie są (niestety), chodzi mi o samo lustro bo mam pęknięte, obudowa jest ok. Mam do kupienia od zwykłej b6 i wolałem sie upewnić czy będzie pasować.

Wkłady masz z taką gumową obwódką? Jak tak to fotochromy i trochę drogie są:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurde nie wiedziałem, że to jest istotne. W sumie nie wiem, el. składane napewno nie są (niestety), chodzi mi o samo lustro bo mam pęknięte, obudowa jest ok. Mam do kupienia od zwykłej b6 i wolałem sie upewnić czy będzie pasować.

Wkłady masz z taką gumową obwódką? Jak tak to fotochromy i trochę drogie są:decayed:

Na 90% mam ;/ ale bez różnicy czy do eski czy zwykłej?

Opublikowano

Tak bez różnicy tylko foto muszą być:good:

Opublikowano

Ok. Dziękuje bardzo za pomoc! :wink:

Opublikowano

Nowek nie dzwoniłeś czasem teraz do mnie w sprawie lusterka z allegro?

Opublikowano

witam. chcialbym sie zapytac jaki plyn zalac do magla i ile go trzeba. maglownica idzie do regeneracji bo puscila oslona drazka i zima zrobila swoje ze plyn sie leje jak cholera wiec trzeba wytargac magiel. macie jakas instrukcje jak go wytargac z 2.0 alta?? z tego co widzialem to chyba trzy sroby pod aku pod serwem gdzies i od spodu? a z krzyzaka od kiery to gdzie go wypiac w srodku w nogach czy jak??

Opublikowano
witam. chcialbym sie zapytac jaki plyn zalac do magla i ile go trzeba. maglownica idzie do regeneracji bo puscila oslona drazka i zima zrobila swoje ze plyn sie leje jak cholera wiec trzeba wytargac magiel. macie jakas instrukcje jak go wytargac z 2.0 alta?? z tego co widzialem to chyba trzy sroby pod aku pod serwem gdzies i od spodu? a z krzyzaka od kiery to gdzie go wypiac w srodku w nogach czy jak??

2 śruby na górze, Przy serwie i przy aku druga i jedna od dołu. Do tego przy kolumnie chyba jest ampul albo torx nie pamietam. No i odkręcasz jeszcze przewody a tam plaski klucz chyba 18 i 22 no i wyciągasz ją w stronę kierowcy:hi:

Opublikowano

no dzieki tak jak myslalem mam nadzieje ze zadnych problemow nie bedzie. a jaki plyn zalac czerwony zielony mineral syntetyk ile trzeba ze 2 litry starczy?

Opublikowano

Artur zobacz :

img9645z.jpg

mają te wyloty po innych stronach, ale która jest która to nie wiem :doh:

Opublikowano

Jozek ja posiadam ten ktory na zdjeciu jest niżej...a Tu który masz do sprzedania??

Opublikowano

do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Opublikowano
no dzieki tak jak myslalem mam nadzieje ze zadnych problemow nie bedzie. a jaki plyn zalac czerwony zielony mineral syntetyk ile trzeba ze 2 litry starczy?

Mam taki płyn gdzieś w garażu, jutro późnym popołudniem/ wieczór podam Ci jego dane, jest to płyn niemiecki, teraz nie pamietam ale jest zielony. Zaleca się zalewanie właśnie nim :wink:.

Opublikowano
do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Ja mam od pasazera kompletny:wink:

sprysk.jpg

170 zl jakby ktos chcial:wink:

Opublikowano

Myślę że darmo to rozsądna cena i mogę go zabrać :-D

Opublikowano
do sprzedania mam stronę kierowcy tylko właśnie sęk w tym że nie wiem który to :whistling:

Ja mam od pasazera kompletny:wink:

http://www4.picturepush.com/photo/a/12364277/1024/smieci/sprysk.jpg

170 zl jakby ktos chcial:wink:

czyli ja właśnie potrzebuję ten a drugi na sprzedasz, z mojego zdjęcia ten góry to by pasowało Arturowi :decayed:

Opublikowano

Orientuje sie ktorys z Was ile jest spinek okraglych, duzych, czarno bialych w boczku drzwi b6?

Opublikowano
Orientuje sie ktorys z Was ile jest spinek okraglych, duzych, czarno bialych w boczku drzwi b6?

5

Opublikowano
:thumbup1::wink:
Opublikowano
Nowek nie dzwoniłeś czasem teraz do mnie w sprawie lusterka z allegro?

Nie dzowniłem :wink:

Opublikowano

Ooo ktoś uporządkował działy silnikowe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.