Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jest kupa totalna nie ma co :thumbdown:

a tak z innej beczki, czy olej w odmie to normalne ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za ćwok niebieski płyn w układzie chłodzenia :facepalm:

Opublikowano
co za ćwok niebieski płyn w układzie chłodzenia :facepalm:

to jest płyn spryskiwaczy w dodatku zimowy :polew:

Opublikowano
co za ćwok niebieski płyn w układzie chłodzenia :facepalm:

to jest płyn spryskiwaczy w dodatku zimowy :polew:

jakby był wyciek, to szybko wyczujesz :decayed:

Opublikowano
rotory tez w 19 calach? Jak się na nie nie zdecydujesz to daj znać...:)

Tak w 19 Ori.

Na ta chwile nie moge sie zdecydowac:grin:

z czego ten rotor? B8 czy A5? jak A5 to może chcesz w rozliczeniu felgi z S5? :grin:

TT

Opublikowano

:hi:

Panowie jeśli ktoś jeździ moto to jakie kaski polecacie??

...mi kumple poleca LS2

Opublikowano
:hi: Zara weekend:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wąski też kiedyś nabyłem nie oryginalny włącznik ale zaraz go odesłałem jak przyszedł. Jeden wielki badziew:kwasny:

Opublikowano
:hi:

Panowie jeśli ktoś jeździ moto to jakie kaski polecacie??

...mi kumple poleca LS2

:hi: jak kupowałem kask dla siebie to wybór padł na :

Okazja Shoei xr 1000 xr1000 roz S (3073140339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest to model xr 1000 już trochę starszy ale świetny kask(mam właśnie taki), można też się rozejrzeć za 1100 ale to już większa kasa, wszystko zależ ile chcesz wydać i czym będziesz jeździł i jakie prędkości będziesz rozwijał :decayed: rozważ też opcje kupienia używki (lepszej jakościowo) niż nowego, gorszego jakościowo. Wiadomo że używka musi być jak "nowa". Mogę nawet mój kask wziąć do BT to sobie go przymierzysz i zobaczysz co i jak :wink:

Opublikowano
Mogę nawet mój kask wziąć do BT to sobie go przymierzysz i zobaczysz co i jak :wink:

lepiej nie bo bedziem walić zełba w ściane czy mocny:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Mogę nawet mój kask wziąć do BT to sobie go przymierzysz i zobaczysz co i jak :wink:

lepiej nie bo bedziem walić zełba w ściane czy mocny:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

test zrobi :whistling::decayed:

Opublikowano

:hi:

Pany czy przy zmianie tylnego stabilizatora na ten od RS4 + nowe końcówki trzeba jechać na zbieżność/geometrie ?

Opublikowano

wyskoczyl zderzak s4 z kratkami na allegro za tysiaka jak ktos szuka:wink:

Opublikowano
wyskoczyl zderzak s4 z kratkami na allegro za tysiaka jak ktos szuka:wink:

szukam listwy drzwiowej zewnętrznej S4 , prawej przedniej , jak by ktoś miał albo widział to prosze o info

:wink:

Opublikowano
:hi:

pany czy przy zmianie tylnego stabilizatora na ten od rs4 + nowe końcówki trzeba jechać na zbieżność/geometrie ?

nie

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Wąski też kiedyś nabyłem nie oryginalny włącznik ale zaraz go odesłałem jak przyszedł. Jeden wielki badziew:kwasny:

:wink:

Opublikowano
:hi:

Pany czy przy zmianie tylnego stabilizatora na ten od RS4 + nowe końcówki trzeba jechać na zbieżność/geometrie ?

Nie.

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Odpuść sobie, bo to badziew :wink:

Opublikowano
:hi:

pany czy przy zmianie tylnego stabilizatora na ten od rs4 + nowe końcówki trzeba jechać na zbieżność/geometrie ?

nie

:hi:

Pany czy przy zmianie tylnego stabilizatora na ten od RS4 + nowe końcówki trzeba jechać na zbieżność/geometrie ?

Nie.

podziękował :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.